agario unblocked for school

Slither.io'nun Agar.io'dan ilham aldığı hiçbir sır değil.

İkisi de, savaş alanındaki en büyük oyuncudan olmaya çalışan yüz kişilik gerçek hayat oyuncusunun dev bir sunucuda küçük yaratıklar (Slither'de bir yılan, Agar'da bir küre) başlatıyorlar.

Köpek dünyasını yiyen bir köpektir ve herkes, herkesten daha büyük ve daha iyi olmak için acımasız bir peşinde birbirlerini yemeye çalışmaktadır. Fakat bir yanlış hareket yaparsanız öldünüz demektir - ve o zaman tekrar bir kare yapın.

Ancak oyunlar, kimin kimini öldürebileceği ve hangi yeteneklerin var olduğunu gibi bazı ince farklılıklar sunuyor - oyunda oyunların tamamen benzersiz olmasını sağlıyor.

Peki hangisi daha iyi? Onu çözelim.

Büyük büyüdükçe

Agario Private Server

Agar.io'da sizden küçük olan herhangi bir oyuncuyu emebilir, ancak sizden büyük olan alanlara zarar vermek için bir şey yapamazsınız. Bunu dengelemek için, oyuncular küçük kürelerin kolaylıkla kaçmasına izin vererek daha büyük ve daha yavaş yavaşlarlar.

Ancak Slither.io'da kimse kimseyi öldürebilir. Eğer bir yılanın başı başka bir yılanın cesedine girerse onlar öldürülür ve yılanın düzleşmesi için yumurtlayabileceği düzinelerce gösterişli taşlar bırakın.

Bu, sunucudaki en küçük yılanın en büyük yılanı öldürebileceği anlamına gelir. Çok zor olurdu - büyük yılanlar küçük olanlar etrafında dönebilir ve daha sonra kötü bir ölüm kucağında spiral olabilir - ancak mümkün.

Büyük olan Agario modded server'ın aksine, daha büyük olanlar tarafından yeterince toprağa dökülmez. Yemeye devam ederseniz küçülürsünüz, ancak çok küçük yaratıklar savaşamayacak kadar kaçtıklarından, ne kadar ihtimal veriyor?

Tüm bunların ilginç bir sonucu vardır: Agari.io'da, büyükler genellikle kalırlar ve küçükler ezilirler. Durum quo tutulur. Fakat Slither.io'da büyük yılanlar düşerken küçük olanlar herzaman ileri geri deli olurlar ve küçük olanlar hızla büyür.

Şimdiye kadar sunucudaki en büyük yılan olduysanız (iki numaralı numaraya ihtiyacım var!), Daha küçük yılanlara kabadayılık çekebileceğini bileceksiniz - ancak yanlış bir hareketin saltanatınızı sona erdirebileceğini de biliyorsunuz. Her şey gergin.

Eşit bir şekilde eşleşen iki eşit oyuncu söz konusu olduğunda - birinin biraz daha büyük olduğunu düşünelim - Agar.io'da kocaman küçük kovalayacak, ancak biraz daha yavaş oldukları için yakalayamayacak. Çok eğlenceli bir savaş değil.

Fakat Slither.io'da, iki oyuncu daha iyi oyuncu öldürmek için girip zafer kazanmadan önce, diğer oyuncuyu taklit etmek için artırmalar ve hızlı manevralar kullanarak ileri geri atlayabilir. Çok daha eğlenceli.

Güçlendirilmiş

Kaymak

Agario game'ın daha ilginç yetenekleri var. Biri tüm bedeninizi ikiye böler (ve daha fazla kopya yapmak için tekrar kullanılabilir) ve onlara aynı anda kontrol edersiniz. Kaçmak ya da başkalarına fırlatmanın kullanışlı bir yoludur.

Bir diğeri vücudunuzdan biraz ateş yapalım: yeterince büyükse, onunla başka bir oyuncu da tüketebilirsin.

Sorun şu ki, daha büyük oyunculara yetenekler yine avantaj sağlamaktadır. Onlar daha hızlı düşmanları öldürmek için büyük, kantaron ve yavaş oyuncular için yollar. Ve o kadar hızlı ateş ederler ki hırpani küçük başlangıç ​​olayları yolundan çıkamaz.

Ve zaten küçükseniz, daha küçük kürelere bölmek için ne kullanılır?

Slither.io sadece bir kabiliyete sahiptir. Ekranı iki kez hafifçe vurursanız, kütlenizin bir kısmının pahasına sizi birkaç saniye daha hızlı hareket ettiren boost moduna gireceksiniz. Bu kadar. Basit ama şık.

Düşman onu kullanırken çok nettir ve bir avantaj elde etmek için büyük ve küçük yılanlar tarafından kullanılabilir. Agar.io'nun yetenekleri kadar gösterişli olmayabilir, ancak daha iyi çalışıyor.

Savaş alanının dışında

Kaplamalar

Agar.io'nun kesinlikle sahip olduğu bir avantaj derilerin kullanılmasıdır. Oyunda toplanan veya IAP'lerle satın alınan madeni para, sizi etkileyebilecek her türlü dairesel tasarım satın almak için kullanılabilir. Öte yandan, Slither.io taraftarları basit renklerle uğraşmak zorunda kalıyorlar.

Agar.io oyuncuları da, tamam, yeterince adil tecrübe puanı yükseltmeleri satın alabilirler. Fakat aynı zamanda kütle artırır, oyuna bir avantajla başlayabilirsiniz. Bu haksız görünür ve daha büyük banka dengelerine sahip olanlara ayak uydurur.

Muhalefette Slither.io'nun saflığı ve adaleti oldukça tercih edilir gibi görünüyor.

Sonuç

Bu biraz şok oldu. Slither.io biraz kopya ya da kapanış gibi çıkabilir, ancak Agar.io'nun tasarımını yeniden düşünerek aslında daha iyi oyun olmakla sonuçlanır.

Agar.io, (şanslıysanız) büyümek ve büyütmek hakkında bir oyundur - ve çevrenizdeki küçük motifleri kabadayılarken büyük kalır. Çok büyükken çok eğlenceli.

Öte yandan, Slither.io, zor durumda olanı kutluyor. Genç yavrum. Cesur ve yeterince hızlıysa, büyük çocukları alabilecek hurlu kalkış. Ve büyükleştiğinde ve şişirildiğinde, terör hakimiyeti her an durdurulabilir.

Slither.io gergin ve hızlıdır ve herkes kontrol için savaşırken gergin ve gergin bir dengeye sahiptir. Agar.io kadar yetenek, özellik veya deriye sahip olmayabilir, ancak bunun daha güçlü bir oyun olduğunu düşünüyorum.