Політичний старт 2019-2020

Академія "Грушевського,5"

Освітній курс для політичних лідерів та лідерів громад, які готові до участі у зміні державного управління та побудові нової правової європейської країни.

Наша команда працює в сфері державного управління та GR з 2016 року. Ми навчаємо не заради дипломів, ми даємо знання, які ви одразу можете використовувати на практиці та приймати участь в управлінні державою.

Наші викладачі - високо професійні практики, які щоденно працюють з діючими та новими політиками, в штабах та з фракціями парламенту, спілкуються з міжнародними технологами, консультантами та парламентарями.
Тричі на рік ми проводимо навчання для тих, хто планує розпочати або вдосконалити свою політичну кар'єру.

12 учасників - 2 місяці навчання


Щосуботи та один-два дні на тижні, підготовка до реальної роботи в політиці на місцевому та національному рівнях, стажування в Європі та США в парламентах та кращих юридичних компаніях світу.
Між навчальними модулями учасники Політичної Академії “Грушевського,5” відвідують:
✅ круглі столи, засідання профільних комітетів Верховної Ради України, політичні офіси українських партій, закриті зустрічі з депутатами, послами та міністрами;
✅ форуми та конгреси, які проводить "Грушевського,5", а також партнерські заходи.
Програма “Політичної Академії” складається з восьми блоків. Серед яких такі теми, як:
✅ акторське та ораторське мистецтво; підготовка до професійних дебатів; спічрайтинг; професійні переговори та публічні виступи;
✅ лобізм та GR; законодавчий процес від ідеї до Закону України; виборчі кампанія і технологія; робота штабу; інструменти маркетингу та PR в популяризації власного бренду;
✅ психологічні аспекти Анатомії Влади; стратегії виходу з конфліктних ситуацій; а також напрацювання лідерських якостей; все про міжнародні зв'язки, гранти та стажування в державних установах та приватних компаніях лобістів.

Контакти:

Вікторія Осадча

керівник ГО "Академія "Грушевського,5"
тел.: (098) 515 87 49

Наталія Павлова

керівник ГО "Академія "Грушевського,5"
тел.: (066) 754 41 29