89-та науково-практична конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю

"Інновації в медицині та фармації"

ІФНМУ публікує матеріали 89-ї міжнародної конференції

«Інновації в медицині та фармації»

Івано-Франківський національний медичний університет щорічно вітає на Прикарпатті талановиту молодь на міжнародній конференції студентів та молодих вчених. Цього року загальнонаціональний карантин зробив неможливим її проведення у звичному форматі, однак, університет видав матеріали наукового форуму.

«Наукова конференція — це чудова нагода не тільки обмінятися новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, поглибити свої знання, але й подискутувати, — наголошує ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Микола Рожко. — Реалії сьогодення внесли свої корективи у формат проведення таких заходів. Маю надію, що наступна конференція подарує нам радість зустрічі і живого спілкування із талановитою молоддю».

Кілька років поспіль конференція стає справжнім днем науки в івано-франківському медуніверситеті. Студенти є вільними від навчання, що дозволяє організаторам охопити більшу кількість тих, хто бажає поринути у світ наукових здобутків.

«Щорічна науково-практична конференція студентів та молодих вчених у нашому університеті має насичену наукову і цікаву культурну програму, — розповідає розповідає науковий керівник Студентського наукового товариства і Товариства молодих вчених, професор Наталія Воронич-Семченко. — Не менш захопливий і у той же час оновлений формат ми готували і в цьому році — нові секційні засідання, нові майстер-класи. Ми очікували на приїзд високоповажних гостей, відомих вчених з інших вишів. Зареєструвались для участі й більше ста студентів із 25 навчальних закладів України, а також із Молдови, Польщі, Ірану. Вражає велика кількість зареєстрованих вільних слухачів з інших навчальних закладів. Усе це відображає великий інтерес до нашого форуму. Проте нам довелося обмежитись заочним спілкуванням».

Студенти ІФНМУ завжди очікують цю конференцію, адже крім власне наукової складової, ця подія завжди дарує нові знайомства та спілкування з колегами з інших університетів. За словами голови ради СНТ Надії Гринів, до Івано-Франківська мали приїхати студенти University of Medicine and Pharmacy «Nicolae Testemițanu» (Молдова). Найчисленнішими мали бути делегації Харківського національного медичного університету, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова та Української медичної стоматологічної академії. Участь мали взяти й студенти Івано-Франківської академії Івана Золотоустого. Це було гарне продовження співпраці між нашими закладами, започатковане восени минулого року.

Цікаво, що нині члени СНТ і ТМВ отримують багато запитань уже про наступну конференцію. Вона планується традиційно в кінці березня 2021 року. Звісно, загадувати ще рано, тому про формат її проведення можна буде говорити пізніше. Втім, кілька відповідей організатори дають уже зараз. Чи зможуть наступного року прозвучати цікаві доповіді, які опубліковані у матеріалах 89 конференції? Так, зможуть! Чи матимуть можливість цьогорічні випускники взяти участь у наступній конференції? Звісно, будемо раді вас вітати!

З матеріалами 89-ї конференції можна ознайомитись за цим посиланням.

Сьогодні пропонуємо разом переглянути кілька світлин — спогади про минулорічну конференцію.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image