В місті Конотоп починає працювати програма “Одна кров”, від політичної партії “Національний корпус”. Донорський проект, в основі якого лежить безоплатна допомога постраждалим громадянам, яким необхідна донорська кров для лікування.

Причини створення проекту:

  • Проект створений по причині недостатньої допомоги центрів крові громадянам, що потребують донорської крові під час лікування.
  • Постраждалим громадянам необхідно самостійно займатися пошуком донорів крові через знайомих та в соціальних мережах, що займає багато часу і багато хто з бажаючих, при цьому, не підходять як донори.
  • Постраждалим громадянам, які не знайшли донорів для своєчасного лікування, вимушені купувати донорську кров у інших центрах крові або у осіб, які продають послуги здачі донорської крові.
  • Для потреб тяжкохворих пацієнтів, в лікарні міста Конотоп, часто не вистачає крові рідкісних груп. А донори, які можуть допомогти, здають свою кров до комерційних організацій за гроші.

Кожен, хто бере участь в проекті, може розраховувати на першочергову допомогу!!!

Я можу стати донором крові? Які аналізи для цього потрібно здати?

Донором крові може стати кожен охочий здоровий українець віком 18-60 років, з масою тіла не менше 50 кг з пропискою в місті Конотоп або районі. Безпосередньо, перед здачею крові, донори проходять обстеження та здають кров на аналіз. Тому, це також гарна нагода перевірити власний стан здоров’я.

Як це працює?

Бажаючі мають можливість приєднатися до бази донорів і, при терміновій необхідності, надати допомогу постраждалому. За бажанням донорів та залежно від дефіциту компонентів крові в Конотопській міській лікарні ми проводимо донації на добровільній основі. Якщо ви бажаєте долучитися до проекту та допомагати людям, заповніть анкету на звороті, на сайті проекту, або зв’яжіться з нами по телефону +380978911890.

Якщо ви не можете стати донором, але маєте бажання долучитися до проекту волонтером, вкажіть про це в розділі примітка. В найближчий час вам зателефонують для консультації та підтвердження даних вказаних в анкеті. Якщо у вас немає можливості передати анкету, зателефонуйте по вказаному номеру.

За номером телефону +380 97 891 18 90:

  • Приймаються заявки на пошук донорів крові від громадян, яким вона терміново необхідна для подальшого лікування;
  • Приймаються заявки на добровільне та безоплатне погодження бути, по можливості, донором крові або її компонентів.

Заявки приймаються:

  • особистим дзвінком громадянина;
  • текстовим СМС-повідомленням;
  • повідомленням через мережі Telegram, Viber, Facebook.

Сайт: https://1blood-konotop.algorithm-of-life.info

Телефон: +380 97 891 18 90

Telegram: t.me/@ruslan9med

Facebook: https://www.facebook.com/odna.krov.konotop

Іnstagram: https://www.instagram.com/odna.krov.konotop

Наша адреса: Сумська обл. , м. Конотоп, пр. Миру 22.

Осередок Національного корпусу в місті Конотоп працює з 9:00 до 19:00 без перерв та вихідних.