43 група

 2022-2023 н.р.

43 група (11-В клас)        ліцею"Білоцерківський колегіум" Білоцерківської міської ради

Добрий, щирий та кмітливий клас, учні якого завжди готові долати труднощі, здобувати нові знання та "гризти граніт наук". 

Класний керівник: Звір Галина Василівна 

Староста класу: Лисенко Богдан

Останній дзвоник-2023


Більше року триває повномасштабна війна в Україні, але українські діти продовжують навчатися і отримувати знання. Як і завжди, наприкінці навчального року для усіх школяриків пролунає останній дзвоник.

Щиро бажаємо всім учням літніх канікул під мирним небом України.

Випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху.

 

А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів та вихованців! 


                             ВСТУП-2023

         Порядок прийому до закладів вищої освіти 2023: основні тези

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.

Документ врегульовує питання механізму прийому на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра закладами вищої освіти.

Бакалаврат

Згідно з документом, для вступу до закладів вищої освіти на бакалаврські програми абітурієнти мають подати результати національного мультипредметного тесту.

Національний мультипредметний тест містить три предметні блоки: два обов'язкові – з української мови та математики, і один за вибором учасника – історія України, біологія, фізика, хімія, іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська).

Окрім результатів НМТ 2023 року, вступники зможуть також скористатись результатами НМТ 2022 року або ЗНО 2020 та 2021 років.

Магістратура

Для вступу в магістратуру всі вступники складатимуть єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Він міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).

Окрім того, для вступу на спеціальності шести галузей знань також потрібно буде додатково пройти єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

ЄФВВ передбачене для тих, хто планує навчатися на спеціальностях таких галузей знань: «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування» та «Міжнародні відносини».

Конкурсний бал вступників на бакалавра 

Документом передбачено, що конкурсний бал для вступу буде розраховуватись шляхом переведення тестових балів, отриманих за кожен предметний тест, у рейтинговий бал за 200-бальною шкалою.

Для вступу на кожну спеціальність для усіх тестових предметів встановлені вагові коефіцієнти.

Для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія» галузі знань «Охорона здоров’я» конкурсний бал для вступу не може бути менше ніж 150 балів.

Для спеціальностей галузей знань «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», спеціальності «Фармація, промислова фармація» конкурсний бал на бюджет не може бути меншим 140 балів, для вступу на контракт – меншим за 120 балів.

Для усіх інших спеціальностей мінімальний конкурсний бал для допуску в конкурсному відборі має визначати заклад освіти у своїх Правилах прийому.

Вступ на контракт

Без результатів зовнішніх іспитів (НМТ, ЄВІ, ЄФВВ), а лише за результатами вступних випробувань у закладі вищої освіти та мотиваційним листом можна буде вступити на контракт на спеціальності, яким надається особлива підтримка (61 спеціальність та 13 галузей освіти).

Вступники, які раніше здобули диплом магістра, зможуть здобувати магістерський рівень за результатами ЄВІ та/або ЄФВВ чи вступних випробувань у закладі вищої освіти за їхнім вибором (крім вступу на спеціальності «Право» та «Міжнародне право»).

Вступ на бюджет

Цьогоріч буде використаний широкий конкурс при адресному розміщенні місць державного замовлення для здобуття ступенів бакалавра та молодшого бакалавра.

У 2023 році не встановлюється поділ бюджетних місць між вступниками на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра. Вони братимуть участь у спільних широких конкурсах із використанням однакового розрахунку конкурсного бала. Загальний перелік широких конкурсів визначений Порядком прийому до закладів вищої освіти.

Під час вступу до магістратури широкий конкурс буде використаний за спеціальностями галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини».

Строки  вступу на бакалаврат

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 липня.

Подача заяв вступників розпочнеться 19 липня і триватиме до 31 липня.

Вступники, які отримають рекомендації до зарахування на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування до 8 серпня.

Зарахування бюджетників відбудеться не пізніше 10 серпня, зарахування контрактників триватиме до 30 серпня.

Середній бал документа про освіту та коефіцієнти

У вступній кампанії 2023 року не будуть використовувати середні бали атестатів та сільський коефіцієнт.

Водночас передбачено застосування галузевого коефіцієнту, що буде використаний з метою для підтримки вступників із пріоритетним вибором (перша та друга пріоритетності) однієї зі спеціальностей, яким надається особлива підтримка.

Пільги при вступі на бакалаврат

Цьогоріч передбачено збереження усіх пільг та пільгових категорій громадян, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій.

Також пільги для здобуття освіти отримали колишні полонені та їхні діти.


Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ.  

Не пізніше травня ми розмістимо  тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів, НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З  української мови.   

Зауважте, що тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

На роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» ви матимете 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримаєте результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. Не хвилюйтеся:  на реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо ви не змогли відкрити тестувальника, спробуйте скористатися іншим браузером, а також перевірте налаштування систем безпеки на вашому комп’ютері / планшеті / телефоні.

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном –  завантажте файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

 НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ з математики.

Фахівці УЦОЯО продовжують готувати демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки  предметів НМТ. Сьогодні ми пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання  з другого обов’язкового предмета ー  математики.

Онлайновий НМТ із математики доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер рекомендуємо працювати над завданнями з опертям на них. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з математики на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Нагадуємо: 28 лютого на нашому сайті було розміщено демонстраційний варіант завдань з української мови, тест із якої входить до обов’язкового блоку предметів НМТ.  А не пізніше травня 2023 року будуть оприлюднені демонстраційні варіанти всіх можливих тестів вступного випробування. Продовжуйте стежити за новинами на нашому сайті ー так ви зможете якнайшвидше дізнаватися актуальну інформацію про НМТ і краще підготуватися до нього.

 НМТ-2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З ІСТОРІЇ

Також пропонуємо ознайомитися з демонстраційним варіантом завдань НМТ з історії України.

Потенційні учасники мають змогу пройти тест в онлайновому середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти за цим посиланням. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний вступному тесту. 

Отже, тест містить 30 завдань, на виконання яких відведено 60 хвилин. Зміст завдань відповідає програмі ЗНО з історії України (розділи 6–32) й  охоплює теми, що стосуються подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном ー завантажте файл із  демонстраційним варіантом тесту з історії України на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними. 

Додатково зауважимо, що на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти в рубриці «Підготовка до тестів» розміщено тренажер з історії України, метою якого є допомогти всім, хто готується до тестування з цього предмета, запам’ятати дати історичних подій, попрацювати онлайн із зображеннями українських історичних пам’яток та тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій.

Нагадуємо: УЦОЯО вже підготував демонстраційні варіанти завдань з обох предметів обов’язкового блоку НМТ: 28 лютого на нашому сайті було розміщено демонстраційний варіант завдань з української мови, а 4 березня ー з математики.

Стежте за новинами на нашому сайті ー поступово буде оприлюднено демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ.



Відсьогодні потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважимо, що інтерфейс запропонованого онлайнового тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

Також для тих учасників, у яких наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном, демонстраційний варіант тесту доступний за посиланням. Достатньо лише завантажити файл на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними. 

Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами (формулами), тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням з опертям на них. 

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримаєте результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання просимо вас правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу для нас статистичну інформацію.

Очікуйте на демонстраційні варіанти завдань із інших предметів третього блоку НМТ: орієнтування в складності та розподілі завдань (зауважимо, що реальний тест не буде складнішим за демонстраційний варіант), визначення тем, які ще видаються вам складними, та тренування виконувати завдання в межах відведеного часу допоможе вам зупинити свій вибір на одному з предметів та, звісно, краще підготуватися до реального тестування.


Новорічні вітання

Напередодні Нового Року прозвучали найщиріші вітання від випускників 11 класу

  День вчителя

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в ліцеї «Білоцерківський кролегіум, як завжди, яскраво, весело та креативно!!! Випускники 11 класів заздалегідь готувалися до цього свята.

Теплими щирими словами ліцеїсти 11 класів колегіуму привітали всіх педагогів ,а також   підготували для усіх вчителів музичне вітання.Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!


43 група           Перший урок   2022/2023 н.р.

            «Ми українці: честь і слава незламним!»

 Під такою назвою стартував перший урок  в 43 групі  в новому 2022/23 навчальному році.

   2022/2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна вистояла у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, з тимчасовою окупацією певної частини території нашої держави. Ми на першому уроці поговорили про витоки незламності українського народу, причетності до цього здобувачів освіти, про спільні завдання на шляху наближення нашої Перемоги.

    Метою уроку стало  виховання:

    - почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок - готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності;

    - поваги до Збройних Сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм;

    - глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті;

    - долучення до волонтерського руху, допомога армії;

    - співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути;

    - стійкості до впливів пропаганди країни - агресора.

 


     

Останній дзвінок 2022





Вітаємо з  святом останнього дзвінка!

 

27 травня свято останнього дзвоника для наших однокласників проходило у форматі онлайн трансляції. Учні підготували відеопривітання, фотоколажі та музичні виступи.

Останній дзвінок  завжди був і є особливим днем. Це справжнє свято весни і юності, що об’єднує усіх нас. Сотні дітей завершують черговий  етап  свого шкільного життя, щоб з вересня з новими силами приступити до продовження навчання чи розпочати доросле трудове життя. Сотні батьків і родичів відчувають гордість за своїх дітей та сповнюються надіями на їх успішне майбутнє.

Бажаю всім учням  натхнення і наснаги на подальші досягнення, вдалого проведення літніх канікул!

Дякуємо  всім, хто був поряд упродовж 2021-2022 н.р.

 

Свято першого дзвоника в 33 групі!

Свято останнього дзвоника в 23 групі!

Неймовірно швидко спливає час. І для тих, хто хотів би його затримати, хоча б на ту ж мить, що стала найпрекраснішою, і для тих, хто підганяє дні та роки, аби швидше подорослішати. Пташенята, як ведеться, оперюються і лишають батьківське гніздечко заради самостійного польоту. От і в ліцеї «Білоцерківський колегіум» відбулося особливе свято останнього дзвоника. 

Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, батьків та просто гостей. Ми, дев`ятикласники – сьогоднішні випускники. 

Після свята останнього дзвінка – ми провели виховну годинну, на якій підвели підсумки навчального року, поділились цікавими спогадами та своїми здобутками. Після завершення навчального року нас чекають цікаві літні канікули. 

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.

Перше вересня 2020 року в 23 групі


Посвята в колегіанти


друге вересня 2019 року в 23 групі 


Наша гордість

Лютц Марія

Муха Поліна

Поповецька Злата

Пономаренко Софія

                                                                                                                                  

О