Дуже шортрід новини | 03.02.19

Суд зняв арешт з майна Віталія Захарченко, який організовував напади на майданівців

Печерський суд Києва «розморозив» власність екс-міністра МВД Захарченка, який координував тітушок для нападів на майданівців взимку 2013-2014 років. Нагадаємо, що у 2017 році Захарченка, який втік до РФ після перемоги Майдану, зняли з розшуку Інтерполу, а вже зараз йому повернули майно. До того ж рішення суду було опубліковано не повністю, тому доводи такого рішення скриті від громадськості.

Вілкул з’їв Зеленського

Олександра Вілкула вигнали з Мангуша та Бердянська. Активісти заблокували орендовані «опоблоківцем» під передвиборчу агітацію приміщення. Блокувальники зазначили, що вибороти український мир над цими територіями було дуже складно, то ж допускати проросійського Вілкула до влади не збираються. А в Бердянську Вілкул випадково натрапив на баночку зеленки. Так в мережі розповсюдився жарт, що Вілкул з’їв Зеленського.

Що там з кандидатами?

На вибори президента України зареєструвалась рекордна кількість кандидатів. Сайт ЦВК повідомляє про 26 зареєстрованих осіб. Серед них гор Шевченко, Сергій Каплін, Валентин Наливайченко, Андрій Садовий, Віталій Скоцик, Анатолій Гриценко, Віталій Купрій, Євген Мураєв, Геннадій Балашов, Ольга Богомолець, Олександр Шевченко, Роман Насиров, Юрій Бойко, Олег Ляшко, Олександр Вілкул, Юлія Тимошенко, Олександр Мороз , Дмитро Добродомов, Аркадій Корнацький, Ілля Ківа, Руслан Кошулинський, Олександр Данилюк, Володимир Зеленський, Сергій Тарута, Інна Богословська та Ігор Смешко. Петро Порошенко досі не подав документи. Подача документів вже завершилась, а реєстрація триватиме до 9 лютого. Загалом бажання поборотись за президентське крісло виявило 59 осіб.

Тарифи на воду виросли на 11,5%

Кубометр холодної води для киян тепер коштуватиме 21,76 грн. Таке рішення прийняло НКРЕКП. Також комісія затвердила, що з 1 січня 2019 року в Україні підвищено тарифи на опалення і гарячу воду для населення. 75% ціни приходиться на вартість палива для ТЕС.

Прибутки Ахметова виросли на 830 мільйонів доларів

Статки проросійського олігарха Рената Ахметова, монополіста в українській енергетиці та вугільній промисловості, виросли до 6,04 мільярди доларів. Донецький бізнесмен досі лишається єдиним українцем в рейтингу найбагатших людей світу. До речі, за останні роки Ренат Ахметов отримав надприбутки завдяки НКРЕКП, яке узгодило тарифи на опалення згідно формули «Ротердам+». В свою чергу проти посадових осіб НКРЕКП відкрита кримінальна справа, оскільки під час дії тарифів за даною формулою, вугілля продовжувало закуповуватись на окупованому Донбасі.