Залишили під арештом: семеро добровольців залишаються за гратами в Тбілісі

Тбіліський суд залишив шістьох громадян України та одного громадянина Грузії під вартою. На ознайомчому засіданні суддя Тбіліського міського суду визнала всі обвинувачення проти українських добровольців спірними. Проте, докази невинуватості, зібрані стороною захисту, були також визнані спірними.


Таким чином політичний підтекст справи проти українських добровольців стає ще очевиднішим, адже із самого початку Міністерство Внутрішніх Справ Грузії заявляло, ніби буде розбиратись у причетності шістьох українців та одного громадянина Грузії до опозиційних маршів в Тбілісі.


На суд підтримати чоловіків приїхали родичі з України та народні депутати Семен Семенченко та Єгор Соболєв. Адже два місяці українці провели в одиночних камерах без права на листування і будь-якого зв'язку із зовнішнім світом.


Нагадаємо, шістьох громадян України та громадянина Грузії було заарештовано в Тбілісі за підозрою у незаконному зберіганні зброї. Всі заявили про те, що зброю було підкинуто. Зрештою, дактилоскопічна експертиза підтвердила відсутність відбитків затриманих на вилучених предметах, а саме затримання і вилучення відбувалось в готельному номері, доступ до якого мала адміністрація і співробітники готелю.


Наступне судове засідання призначили на початок лютого.

#суспільство #добровольці #семенченко #арешт #тбілісі #саакашвілі #провокація #суд #111канал #контраргумент #новини