Від сотень тисяч готівки в баксах – до лакшері золотих годинників та кришталевих бра

Останнім часом тема виборів в Україні набирає все більше актуальності. Адже до дня Х лишається все менше часу. Українці обиратимуть нового керівника держави із невгамовною надією на позитивні зміни та краще життя, яке нам яскраво обіцяють із усіх політичних телешоу, всіляких рекламних площадок та взагалі, звідусіль.

Технології йдуть попереду, але старі добрі прийоми ніхто не відміняв. Один з них – маніпуляція суспільною думкою. І тут в нагоді стають різноманітні приватні соціологічні рейтинги та аналітичні програми. Аби дійсно уникнути маніпуляцій, ми зробили власний рейтинг серед «рейтингових» кандидатів – за фінансовими статками.

Наведені нами дані – лише сухі цифри. Ми пропонуємо виборцям глибше ознайомитись із деклараціями кандидатів, які завжди доступні на сайті НАЗК. Від сотень тисяч готівки в баксах – до лакшері золотих годинників та кришталевих бра. Все, що вам потрібно знати про стиль життя кандидатів – тут https://public.nazk.gov.ua. Адже ознайомившись зі статками та витратами кандидатів, можна зрозуміти, що чекатиме країну. Не забувайте, що саме від Вас залежить майбутнє!