НОВИНИ

Заарештовані в Тбілісі добровольці повернулись до дому | КонтрАргумент №13

Їм мали дати по 12 років. Попередньо посадили в одиночні камери. Щоб зійшли з розуму. Щоб знищити. Але щось пішло «не так». Бо вони вже вдома. І виявились ніякими не терористами. Нам всім вдалось це довести і визволити їх! Невдовзі дивіться повне інтерв'ю зі звільненими добровольцями!

Ексклюзивне відео! Семенченко показав затриманих в Тбілісі добровольців!

4 лютого, через два місяці після затримання, на свободу вийшли грузинський і шестеро українських доровольців з Тбіліської в'язниці! Всі обвинувачення виявились фейковими! Семенченко показав українських громадян вперше, після двох місяців ув'язнення в одиночних камерах.

Суд зняв арешт з майна Віталія Захарченко, який організовував напади на майданівців. Вілкул з’їв Зеленського. Що там з кандидатами? Тарифи на воду виросли на 11,5%. Прибутки Ахметова виросли на 830 мільйонів доларів.

Економічний відділ державної «Укрзалізниці» очолить підозрюваний у хабарництві «СБУшник». Надія Савченко йде в президенти. За «Путин, введи войска» дали 14 років позбавлення волі. Російська ПВК «Вагнера» надають послуги Мадуро. Держборг України виріс на 46 мільярдів гривень.

Що з військовополоненими? ПАРЄ прийняла резолюцію. Порошенко на виступі в «Давосі» назвав кандидатів в президенти України «популістами». Зеленський і офшори: зробив чи не зробив? 13 років за державну зраду: вирок президенту-втікачу врешті оголошено. Антикорупційний суд не може підібрати чесних суддів.

Тбіліський суд залишив шістьох громадян України та одного громадянина Грузії під вартою. На ознайомчому засіданні суддя Тбіліського міського суду визнала всі обвинувачення проти українських добровольців спірними. Проте, докази невинуватості, зібрані стороною захисту, були також визнані спірними.

Страшний сон олігархів: ким виявились затримані українці в Тбілісі та хто стоїть за їхнім арештом?

Затримані на закупівлі «чорних» стволів або перетнули кордон із нелегальною зброєю? Замовні снайпери «МіхоМайдану» в Грузії та яке саме знаряддя вилучили в українців? Озброєні найманці, чи туристи, які опинились не в тому місці, в не той час? Що відомо про затриманих українців у Тбілісі та про обставини, в яких вони опинились? До чого тут Семенченко, Саакашвілі та батальйон «Донбас»? Кому і для чого потрібно, аби «люди Семенченка» опинились за гратами? 111 канал вирішив розібратись, чому навколо цієї історії так багато розмов і спекуляцій!

Доля затриманих українців в Грузії

Шестеро громадян України і громадянин Грузії були заарештовані в Тбілісії 2-ого грудня. Їх заарештували за підозрою у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї і боєприпасів. Проте ні посольство України в Грузії, ні Міністерство Закордонних Справ, не цікавиться їньою долеєю. Детальніше у репортажі.

The fate of detained Ukrainians in Georgia

Six citizens of Ukraine and one citizen of Georgia were detained in Tbilisi on December 2. They are suspected of illegal acquisition and possession of firearms and ammunition. Nevertheless, neither the embassy of Ukraine in Georgia nor the Ministry of Foreign Affairs, which is not interested in there fate. More in the report.