ГОЛОВНА

Останнім часом тема виборів в Україні набирає все більше актуальності. Адже до дня Х лишається все менше часу. Українці обиратимуть нового керівника держави із невгамовною надією на позитивні зміни та краще життя, яке нам яскраво обіцяють із усіх політичних телешоу, всіляких рекламних площадок та взагалі, звідусіль.

Ексклюзивне інтерв'ю із затриманими в Тбілісі добровольцями. Відверті відповіді на відверті питання

Ексклюзивне інтерв'ю! Все, що ви хотіли дізнатись про затриманих в Тбілісі добровольців. Відверті відповіді на відверті питання. Затримання, сфальшована справа та що з ними буде далі.

Їм мали дати по 12 років. Попередньо посадили в одиночні камери. Щоб зійшли з розуму. Щоб знищити. Але щось пішло «не так». Бо вони вже вдома. І виявились ніякими не терористами. Нам всім вдалось це довести і визволити їх!

4 лютого, через два місяці після затримання, на свободу вийшли грузинський і шестеро українських доровольців з Тбіліської в'язниці! Всі обвинувачення виявились фейковими! Семенченко показав українських громадян вперше, після двох місяців ув'язнення в одиночних камерах.

Суд зняв арешт з майна Віталія Захарченко, який організовував напади на майданівців. Вілкул з’їв Зеленського. Що там з кандидатами? Тарифи на воду виросли на 11,5%. Прибутки Ахметова виросли на 830 мільйонів доларів.

У Венесуелі розгортається революція. Люди вийшли на вулицю протестувати проти голоду. Чому в країні, яка посідає перше місце у запасах нафти, туалетний папір вважається розкішшю? До чого Мадуро привів одну з найбагатших країн світу та яка роль у цьому Російської Федерації?

Економічний відділ державної «Укрзалізниці» очолить підозрюваний у хабарництві «СБУшник». Надія Савченко йде в президенти. За «Путин, введи войска» дали 14 років позбавлення волі. Російська ПВК «Вагнера» надають послуги Мадуро. Держборг України виріс на 46 мільярдів гривень.

Незважаючи на повну відсутність доказів, суд Грузії не звільнив українських громадян. 24 січня суд в Тбілісі залишив шістьох українських і одного грузинського добровольця під вартою. Офіційний Київ не надає жодної допомоги захисникам України

Що з військовополоненими? ПАРЄ прийняла резолюцію. Порошенко на виступі в «Давосі» назвав кандидатів в президенти України «популістами». Зеленський і офшори: зробив чи не зробив? 13 років за державну зраду: вирок президенту-втікачу врешті оголошено. Антикорупційний суд не може підібрати чесних суддів.

Тбіліський суд залишив шістьох громадян України та одного громадянина Грузії під вартою. На ознайомчому засіданні суддя Тбіліського міського суду визнала всі обвинувачення проти українських добровольців спірними. Проте, докази невинуватості, зібрані стороною захисту, були також визнані спірними.

За Україну без корупції і олігархів. Проти російського впливу. 111 канал. Приєднуйся

Команда 111 каналу запрошує прийняти участь в інформаційній війні проти російської агресії та російського впливу. Ми виступаємо за Україну без корупції і олігархів. Приєднуйся! Стань частиною чесної справи.

Ми в соціальних мережах