Сертифікати

Для завантаження сертифікатів від 25 листопада, будь ласка, перейдіть за посиланням: 25 листопада 2020 року

Сертифікати для учасників, які заповнили форму з уточненими даними ПІБ, 24 листопада, опубліковані на окремій сторінці сайту 25 листопада

24 листопада 2020 року

Для завантаження сертифікатів, будь ласка, знайдіть відповідний номер у списку групи, відкрийте презентацію, виділіть слайд та виконайте дію з меню "Файл" - "Завантажити" - "Поточний слайд у форматі *.jpg"

1 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

2 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

3 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

4 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

5 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

6 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

7 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

8 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

9 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

10 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

11 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

12 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

13 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

14 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

15 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

16 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

17 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

18 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

19 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

20 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

21 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

22 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

23 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

24 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

25 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

26 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

27 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

28 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

29 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

30 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

31 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

32 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

33 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

34 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

35 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

36 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

37 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

38 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

39 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

40 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

41 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

42 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

43 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.

44 група GW. Списки учасників, які успішно завершили навчання. Презентація з електронними сертифікатами для завантаження.