Про себе

Ви завітали на сайт до вчительки інформатики комунального закладу "Опорний заклад загальної середньої освіти "Сузір'я" Оріхівської міської ради Запорізької області Міронової Лариси Іванівни.

З 2002 року я працюю у КЗ "ОЗЗСО "Сузір'я" вчителем інформатики, маю вищу категорію, звання старший вчитель. У 1988 році закінчила Дніпропетровський державний університет, отримала повну вищу освіту. Викладаю інформатику у 2 – 11 класах. Якість навчання складає 100%, навченість – більше 90%. Досягнення високих показників вдається за рахунок застосування різних форм організації навчально-виховної діяльності, використовуючи в навчально виховному процесі нові педагогічні технології.

Сучасні педагогічні та інформаційно-комунікаційні технології є тим інструментарієм, що дозволяють мені, як педагогу, повніше розвивати індивідуальні здібності учнів, їхні творчі здібності, активізувати пізнавальну діяльність, посилювати міжпредметні зв'язки, диференціацію навчання, здійснювати постійне динамічне поновлення організації навчального процесу. Навчання на уроці організую в атмосфері доброзичливості і цілеспрямованості. Матеріали до уроку підбираю так, щоб створити ситуацію успіху на шляху від незнання до знання, від невміння до вміння. Я намагаюсь організувати освітній процес так, щоб кожен учень активно, з цікавістю і захопленням працював на уроці, бачив результати своєї праці і міг їх самостійно оцінити; розвивати в учнів вміння мислити нетрадиційно, швидко вирішувати проблемні ситуації. Як результат роботи, щорічно мої учні стають переможцями районної олімпіади з інформаційних технологій та беруть участь у обласних олімпіадах (четверо учнів займали призові місця); після закінчення нашого навчального закладу обирають професії у сфері ІТ-технологій.

Тиждень інформатики - 2020: Відео 1 Відео 2 Відео 3 Відео 4 Відео 5 Відео 6 Відео 7 Відео 8 Відеоролики учнів Фотозвіт

Майстер-клас для вчителів «Конструювання сайтів з використанням онлайн-систем»

Вітання з Новим роком - вітальні листівки, створені учнями в онлайн-фотошопі, офісних додатках, Paint

Власні методичні розробки по предмету

Виступ на семінарі "Використання хмарних технологій на уроках інформатики"

Приклад матеріалів, розроблених до уроків у НУШ

Роботи учнів

Роботи учнів до Дня Гідності та Свободи (виконані у середовищі онлайн-фотошоп)

Сертифікати, відзнаки

Обов'язково відповім на ваші листи. E-mail: teacherteacher2111@gmail.com

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image