Новини

Міністерство та комітет цифрової трансформації України. "Як зміниться українська освіта" . "Майбутнє України належить соціально відповідальним, прогресивним та освіченим українцям. І ми рішуче налаштовані зробити майбутнє – теперішнім. Саме тому одним зі стрижневих напрямів нашої роботи є цифровізація української освіти в усіх її проявах. "[...]

* * *

Уряд ініціював приєднання України до Декларації про безпеку шкіл

Уряд ухвалив проєкт Указу Президента, що уповноважує Міністра освіти і науки Ганну Новосад на підписання Декларації про безпеку шкіл. Відповідне рішення було прийнято на виїзному засіданні КМУ 28 жовтня 2019 року, у місті Маріуполь. Декларація містить низку зобов’язань, спрямованих на попередження та реагування на напади та використання закладів освіти у військових цілях у період збройного […]

* * *

ЗНО-2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література

• історія України

• математика

• біологія

• географія

• фізика

• хімія

• англійська […]

* * *

У Києві стартувала Всеукраїнська програма профорієнтації школярів

«Обери професію – забезпеч майбутнє» Більше половини українців працюють не за спеціальністю, на яку вчились попри те, що держава витрачає на освіту великі суми бюджетних коштів, а молоді українці задарма втрачають найцінніше – роки на навчання професіям, за якими вони ніколи працювати не будуть. Щоб швидко та результативно змінити ситуацію, «Освітній Хаб міста Києва: територія […]

* * *

У Львові стартував форум сучасних викладачів «Освіта 3.0»

* * *

Скажи булінгу «Ні!»: ігри та вправи для розвитку емоційного інтелекту

Добірка вправ, командних і онлайн-ігор для розвитку емоційного інтелекту учнів молодшої, середньої та старшої школи.

* * *

«Інтереси дитини – понад усе»: як розвивається інклюзивна освіта в Україні

Експертка МОН і одна із спікерок онлайн-конференції Валентина Хіврич розповіла про проблеми та перспективи інклюзивної освіти. Усе, що необхідно знати вчителям і батькам.

* * *

120 безкоштовних онлайн-курсів від українських навчальних платформ: Prometheus, Edera, ВУМonline, Wisecow

* * *

Навіщо та як учням оцінювати себе. Закордонний досвід

Критично оцінювати власний прогрес та розвиток навичок, виявляти прогалини і розуміти, куди рухатись далі, покращувати продуктивність і, зрештою, бути відповідальним за власні процеси навчання. Усе це можливо розвивати за допомогою самооцінювання. Як ця методика оцінювання знань працює за кордоном, дізнавалася журналістка “Нової української школи”.

* * *

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ «ВСЕОСВІТА ОСІНЬ- 2019»

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до науково-дослідницької діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів.

«Всеосвіта» дарує всім учням чарівну нитку Аріадни – шкільну дистанційну олімпіаду «Осінь – 2019». Цікаві завдання, конкурси, сюрпризи та унікальні подарунки – це лише невелика кількість скарбів, що очікують на всіх учасників осіннього сезону.

* * *

Придумали в Украине. 6 крутых изобретений, сделанных украинцами. Фокус

* * *

Методичні рекомендації щодо розвитку STEM-освіти в 2019-2020 н. р.

* * *

Дітей та підлітків запрошують на конкурс соціального відео

* * *

Міністерство освіти і науки оприлюднило матеріали з серпневої конференції “Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи”.

Їх можна переглянути за цим посиланням.