Pie mums Jūs atradīsiet šos nelielos, taču vērtīgos smilšu graudiņus, kuri kopā veido vienu veselu un vienotu vēstījumu. Tie pamazām birst caur bezgalīgo smilšu pulksteni. Mēs Jums tos centīsimies parādīt.

Pašlaik avīzi esam sadalījuši vairākās, kopskaitā piecās, slejās. Zem katras slēpjas sava tēma un noskaņa, lai gan "Skolas Kabatas" mērķis ir viens, respektīvi, iemūžināt brīžus un domas ar melnas tintes palīdzību.

Par slejām:

"Starp klusumu un kņadu" – epicentrs visam, kas kustas. Mūsuprāt, ar vārdiem "Klusums un kņada" ir iespējams ietērpt un atspoguļot skolas ikdienu. Klusumā iegūtās zināšanas mijas ar balsu čalām un starpbrīžu gaiteņu sarunām, kā rezultātā rodas notikumi. Notikumu apskati, raksti par pasākumiem un spoži mirkļi koncentrēsies šai sadaļā.

Skolas biedru un skolotāju viedokļus, frāzes un vārdus būs iespējams sastapt tur, kur rakstīts "Intervijas" . Zem šī elementārā nosaukuma atradīsies daudz raibākas, košākas un piesātinātākas sarunas, nekā pirmajā mirklī var šķist. Saturīgi un reprezentīvi, nu- kopumā dzīvi. Varbūt Jums uz mēles sprēgā jautājums? Dodiet mums ziņu un mājienu – mēs uzjautāsim un noskaidrosim!

"Interešu izglītība" saturēs ziņas, jaunumus un notikumus, kuri ir saistīti ar skolas piedāvāto interešu izglītību.

"(pār)Domas" iemieso literāro noti. Pārdomu stūrītis, kurā ik pa laikam dzīvos spilgti mūsu skolēnu radošie darbi, esejas un domraksti. Arī Tavs darbiņš var tikt pie vietiņas šajā slejā. Smalkākai info – dodies uz sadaļu un iepazīsties ar mūsu idejas izklāstu.

"Kad zeme apstājās". Pasaulē figurē neskaitāmi daudz tēmu, par kurām var runāt, tā arī nekad neizsmeļot sakāmo līdz galam. Mēs pamēģināsim parunāt. Viens no mums, skolas avīzes komandas pārstāvis, izpaudīsies par brīvi izvēlētu tēmu jebkā, jebkad un jebkur viena mēneša garumā. Bez robežām. Katru mēnesi cits cilvēks ar jaunu tēmu. Ja Tu vēlies lasāmvielu un jaunas domas – "Skolas Kabatas" pasaule Tevi sagaidīs ar atplestām rokām.