2018.08.03 Літні пустощі з водою у «Дивосвіті»,

або Вода розвиває і навчає…

Вода є одним із тих природних матеріалів, із яким діти залюбки граються, забуваючи все навколо. І хоча більшість дорослих звикли вважати ігри з водою та у воді звичайними пустощами, насправді вони – найуніверсальніший спосіб гармонізації внутрішнього світу дитини і зміцнення її здоров’я. А ще вода – улюблена іграшка для дітей і безцінний матеріал для їх пошуково-дослідницької діяльності.

Тому погожого спекотного літнього дня у КЗ «ДНЗ №4 «Дивосвіт» ССР» був проведений черговий День здоров’я «Літні пустощі з водою», який був насичений незвичайними пригодами, відкриттями, рухом, численними інтелектуальними завданнями та веселими іграми з водою та у воді.

Святкове дійство було організовано музичними керівниками Іриною ШЕВЧЕНКО та Наталею МАЛІНОВСЬКОЮ. А розпочалося воно на зеленому газоні біля центрального входу до ЗДО, де вже були приготовлені надувні басейни з теплою водою.

Одягнувши купальні костюми та узявши з собою знаряддя, діти брали участь у веселих водних іграх та естафетах, перетворювались на справжнісіньких медуз та танцювали під запальний музичний супровід. Наприкінці свята на вихованців чекала дискотека з мильними бульбашками. Мокрими з голови до ніг були навіть вихователі та їх помічники.

Продовження розваги відбулось на групових ігрових майданчиках за здалегідь запланованими сценаріями. Ігри з водою не тільки розважали дітей, але й сприяли удосконаленню в них тактильних відчуттів, дрібної моторики рук і, як наслідок, - розвитку мовлення та інтелекту.

Контроль за безпекою дітей під час ігор з водою також здійснювали лікар-педіатр Ірина ФЕДОРЕНКО та ст. медсестра Тетяна ЧІБІСОВА.

Незабутньо радісний настрій нашим вихованцям було забезпечено!.. А педагогічний колектив був надзвичайно задоволений, отримавши слова вдячності від батьків.