Pro Andílky

prodejna Zdravá výživa - služby Zásilkovny

Po - Pá 9:00- 12 : 00 - 12 : 30 - 17 : 00 hod Sobota 09: 00 - 11 : 00 hod

Neustále naskladňujeme nové zboží - přijďte se podívat .

  • Potraviny - bio , chlazené , Kimchi , nápoje , káva a mnoho dalšího

  • Hračky

  • Sodastream

  • Oblečení pro děti

  • Věci pro nejmenší

  • papírnictví

Prodejna potravin - zdravé výživy , bio potravin , Kimchi , chlazeného zboží , nápoje . Služeb Zásilkovny .


Zásilkovna

Klienti Zásilkovny mohou při zasílání zboží z internetových obchodů využít hustou síť výdejních míst, kterých je aktuálně po celé České republice téměř 2800. Zásilky běžně doručuje Zásilkovna do druhého dne. Zákazník si svůj balíček může vyzvednout kdykoli potřebuje, zabere to jen pár vteřin. Zásilkovna také provozuje službu Mezi námi pro doručování zásilek mezi fyzickými osobami. Zákazník vyplní všechny potřebné údaje pro odeslání zásilky pohodlně kdekoliv přes mobilní aplikaci a na podacím místě Zásilkovny sdělí pouze vygenerované heslo k zásilce. Žádné fronty, žádné zbytečně dlouhé formuláře.


Czech kimchi

Kimchi ( čti kimči ) patří mezi korejská národní jídla a odtud se díky svým blahodárným zdravotním účinkům a znamenité, přitom nevšední chuti, rozšířilo do celého světa. Produkt Czech Kimchi je vyráběn v České republice dle původních asijských receptur s malou obměnou, kde v Korei používaná rybí omáčka byla nahrazena pro Evropského zákazníka chuťově přijatelnější omáčkou sojovou. Produkt je také proto plně veganský. Kimchi nejčastěji volíme jako formu přílohového salátu, ale poslouží i jako výborný předkrm či příměs do polévek, dušených směsí,..apod. Doporučená denní dávka je cca 150 g.

Czech Kimchi se vyrábí za pomoci fermentace ( kvašení ) následujících ingrediencí: pekingského zelí, mrkve, bílé ředkve Daikon, cibule, zázvoru, česneku, korejského chilli Gochugaru, jablek, jarní cibulky, rýžové mouky, třtinového cukru, mořské soli a sojové omáčky. Produkt je vyráběn ručně a neobsahuje žádné konzervanty či stabilizátory. Konzervaci kimchi zajištuje mléčné kvašení, které vzniká při fermentaci. U produktu Czech kimchi stále probíhá mírná fermentace a proto se s přibývajícím časem stává více kyselejším. Díky probíhající fermentaci také nezřídka dochází k nafouknutí plastového obalu výrobku. Ovšem tato skutečnost nijak neovlivňuje zdravotní bezpečnost a jakost kimchi. Někteří zákazníci dokonce preferují právě kvůli kyselosti kimchi více uleželé. Nízké PH a bakterie mléčného kvašení nedovolují vzniku nežádoucích bakterií a plísní. Znamená to tedy, že by se výrobek dal označit jako trvanlivý. Ovšem zvyšující se kyselost by mohla určité zákazníky odradit a proto je stanoveno datum spotřeby. Kimchi dodáváme v 0,5 kg a 1 kg balení.

Kimchi bylo díky jeho zdraví prospěšným účinkům v roce 2006 označeno světově nejuznávanějším časopisem o zdraví Health, jako jedna z pěti nejzdravějších potravin na světě.


Nově v prodeji ! Kvalitní káva - různé druhy .

Během své cesty do Jižní Ameriky v roce 1935 vyjádřil Luigi Lavazza velké zklamání nad tím, když viděl zničení celé úrody kávy, která se neprodala. Tato zkušenost ho zasáhla tak hluboce, že zformovala jeho následnou vizi o tom, jak by se mělo s kávou obchodovat.

Od té doby jsme vždy věnovali pozornost jak ekonomickému, ekologickému, tak kulturnímu dědictví všech zemí, ve kterých působíme. V průběhu let se tato skutečnost změnila v reálnou podporu pěstitelů kávy a jejich komunit. Stejně tak smysluplně pomáháme i organizacím působící po celém světě.