Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю з

симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019»

(екстрена і невідкладна медична допомога)

(03-05 жовтня 2019 року)

Вельмишановні колеги!

З 03 по 05 жовтня 2019 р. на базі Навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України відбудеться Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю з симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена і невідкладна медична допомога) для студентів вищих закладів освіти МОЗ України, Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання надання домедичної допомоги в Україні»та Перший міжнародний конкурс серед майбутніх парамедиків України.

«TernopilSimOlymp–2019»

Мета олімпіади: визначення індивідуального рівня знань та вмінь, навичок роботи в команді серед студентів вищих закладів освіти МОЗ України, і тому числі – майбутніх парамедиків з актуальних питань домедичної, екстреної та невідкладної медичної допомоги на догоспітальному та ранньому госпітальному етапах із застосуванням засобів симуляційного навчання в медицині та стандартизованих пацієнтів; популяризація сучасних засобів для симуляційного навчання; обмін досвідом із впровадження передових технологій симуляційної медицини.


В ході проведення Олімпіади відбудуться майстер класи для студентів:

1. Огляд не травмованого пацієнта.

2. Огляд травмованого пацієнта.

3. Базові реанімаційні заходи

4. Контроль масивної зовнішньої кровотечі

5. Протекція дихальних шляхів.

Учасники олімпіади зможуть взяти участь не більше як у 2-х майстер класах за попереднім записом.

Запрошуємо до участі у «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена і невідкладна медична допомога) студентів вищих закладів освіти МОЗ України.

Судді чемпіонату – провідні фахівці з екстреної і невідкладної медичної допомоги України та члени Молодіжного осередку ВРР.

Головний суддя змагань: завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини, професор Арсен Гудима


У випадку прийняття Вами позитивного рішення щодо участі в олімпіаді, просимо переказати реєстраційний внесок у сумі 2500 грн на розрахунковий рахунок:

код ЕДРПОУ 37880877

02660, м. Київ, вул. Червоноткацька 87, оф.12

П/р 26008053124436, Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», МФО 321842, м. Київ

Є неприбутковою організацією

Реєстраційний внесок можна сплатити під час реєстрації готівкою.