ВОЛОНТЕРСТВО

ЗМІНЮЄ

СВІТ!


Волонтер – як супергерой, тільки ще краще! 


Пишаємося спільнотою волонтерів фонду «Таблеточки» неймовірних людей, які обʼєднались навколо допомоги дітям у боротьбі з раком. 


Якщо ви також шукаєте можливість допомагати і робити світ кращим,
ви в потрібному місці. 


На цій сторінці ми розкажемо вам про можливості волонтерської співпраці з фондом.

Давайте знайомитися

Таблеточки — це найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку.

Фонд працює у чотирьох напрямках: адресна допомога; допомога лікарням, де зосереджено лікування дитячого раку; безперервний професійний розвиток медичного персоналу; просування системних змін у сфері дитячої онкології та охорони здоров'я на національному рівні.

За час роботи фонду адресну допомогу отримали понад 7 500 сімей.

Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування.

Дізнатися більше про Фонд ТУТ.

Відео про діяльність фонду

Tabletochki volunteer meeting 281023.pptx

Презентація 2023 для волонтерів

Переможці: Далі є!

 Що ви отримаєте від волонтерства:

А діти та родини:

Разом з вами ми зможемо допомогти ще більшій кількості дітей, згенерувати нові ідеї та втілити їх у життя.

Фонд «Таблеточки» підтримує  дітей та їхніх рідних у різні періоди проживання хвороби, лікування та одужання. То ж ви зможете обрати напрямок  волонтерства, який вам найбільше до душі. 

Тицяйте на проєкт і дізнавайтеся більше про нього. 

Дні Народження, виписки, свята

Наша ціль — підняти настрій і підтримати дітей та батьків у лікарні.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо вмієте організовувати події, комунікувати з багатьма людьми та знаєте, як підняти настрій дітям. Досвід волонтерства стане у пригоді.

Графік волонтерства: В середньому організація однієї події займає від двох до чотирьох годин. А потреба у проведенні таких заходів є постійною. Ви можете долучитися до організації однієї чи декількох подій, або навіть стативолонтером-адміністратором подій у лікарнях Києва.

Дозвілля для дітей у лікарні

Наша ціль — створити у лікарні умови для повноцінного дитинства наших підопічних, які борються з раком.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо вмієте створювати чудові речі разом з дітьми, музикувати, грати в настолки, проводити цікаві обговорення, квізи, презентації, театральні постановки, знаходити цікаві теми для підлітків, проводити арт-терапевтичні заняття та підтримувати в навчанні. Досвід роботи/волонтерства з дітьми та/або підлітками  стане у пригоді.

Графік волонтерства: В середньому тривалість однієї зустрічі — година або півтори. Ви можете долучитися до однієї зустрічі або допомагати регулярно. Ми співпрацюємо з лікарнями у Києві та Львові.

Підлітковий клуб «Бочка лимонаду»

Наша цільсоціалізація підлітків, повернення їх до активного соціального життя, створення спільноти онкоодужавших.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо ви людина, яка любить проводити час та працювати з молоддю. Якщо ви готові допомагати тренеру клубу в організації та проведенні зустрічей, тренінгів, спостерігати, ділитися досвідом та вміннями. Якщо вмієте організовувати процес та людей, і при цьому делегувати лідерство іншим.

Графік волонтерства: Клуб — це стала група, яка діє протягом року, тому нам важливо, щоби ви могли долучатися до подій регулярно, в один з вихідних. Клуби діють у Києві та Львові.

Сімейні кемпи та сімейні тимбілдинги

Наша цільпідтримка та покращення якості  життя родин:

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо ви активна та енергійна людина, яка вміє і любить проводити час з дітьми та підлітками та має можливість бути залученою у виїзний три-семиденний захід.
Попередній досвід роботи у таборах та з дітьми  стане у пригоді. Активний спосіб життя, музичні, спортивні та прикладні (мейкерські) навички будуть плюсом. 

Графік волонтерства: Сімейні кемпи та тимбілдинги — це виїзні події, тривалістю від одного до семи днів, які відбуваються протягом року в різних регіонах України. Планування відбувається заздалегідь та потребує вашого залучення на декілька установчих зустрічей.

Дні краси

Наша цільпідтримка батьків дітей, які проводять багато часу у лікарні,створення для нихможливості відпочити і зосередитися на собі.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо працюєте або маєте досвід в індустрії краси, можете швидко зробити зачіску, макіяж, манікюр,маєте можливість приїздити у лікарняні відділення або на інші локації.

Графік волонтерства: Дні краси у  лікарнях Києва проходять регулярно: двічі на місяць по суботах з 12:00 до 17:00.Можливі також виїзні заходи для батьків паліативних родин.

Заходи фонду для підопічних

Наша цільпідтримка та обʼєднання підопічних родин. Фонд проводить День пам’яті, зустрічі груп підтримки родин в горюванні для сімей, які втратили дитину. Також ми влаштовуємо Свято переможців для родин, які закінчили лікування.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо маєте можливість бути залученим на виїзному денному заході (Київ, Київська область). Можете провести майстер-клас, організувати дітей в гру, допомогти з адмініструванням заходу. Досвід роботи з дітьми, проведення майстерок, інших заходів дуже вітається.

Графік волонтерства: Заходи можуть відбуватися протягом року в Києві та Київській області. Планування подій відбувається заздалегідь, тому ви можете оцінити свої можливості для участі. Залучення може передбачати допомогу у підготовці та під час самого заходу.

Онлайн-ігротека і квесторія

Наша цільпідтримка дітей, які продовжують лікування у лікарні чи вдома (в тому числі за кордоном), а також дітей, які вже закінчили лікування та мають обмежене коло спілкування.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо любите проводити час з дітьми, вмієте організувати онлайн-гру, підготувати цікавий квіз або створити презентацію для дітей та підлітків. Досвід волонтерства/вчителювання та менторства, організації зустрічей онлайн стане в пригоді.

Графік волонтерства: ви можете виділяти чотири-пʼять годин на тиждень та бути лідером команди, розробляти нові активності для дітей онлайн. Або долучатись на одну-дві години періодично.

Супровід родин за кордоном

Наша цільдопомогти родині адаптуватися за кордоном, порозумітися з медичним персоналом, отримати інформацію про правила перебування в конкретній країні, допомогти з оформленням документів, забезпечити цікаве дозвілля.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо добре володієте мовою країни, в якій проживаєте, і можете допомогти з перекладом як онлайн, так і офлайн. Можете допомогти з реєстрацією, спілкуванням з офіційними органами, пояснити місцеві особливості, наприклад, як підключити сім-карту та яким транспортом найкраще дістатись до пункту призначення та загалом підтримати на місці.

Графік волонтерства: необхідність залучення волонтерів виникає  в середньому один-два рази на місяць. Інколи може виникати потреба в офлайн-перекладі. Місце волонтерства — великі міста, де є дитячі госпіталі з онковідділенням. Переважно у Європі.

Допомога у навчанні

Наша цільдопомогти дитині навчатися під час лікування.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо  ви вчителюєте, здобуваєте освіту вчителя, соціального працівника чи психолога, нещодавно випустилися зі школи та займаєтеся репетиторством Знання навчальної програми та досвід організації занять з дітьми, роботи онлайн, вчителювання та менторства стануть у пригоді.

Графік волонтерства:  ви можете взяти у супровід одну або кілька дітей, а також групу дітей, яких об'єднує схожий запит (наприклад, вивчення математики за програмою п’ятого класу). Залученість може бути від двох-трьох годин на тиждень, іноді — рідше.

Волонтери в офісі

Наша цільдопомога працівникам фонду з пакуванням та відправленням посилок.

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо готові допомагати команді за лаштунками різних проєктів, вмієте організовувати роботу інших членів команди, а також бути командним гравцем. Добре, якщо ви живете у Києві  (або поруч) та можете іноді приєднуватися до команди для організації відправлень, підготовки подарунків для родин на свята стати водієм.

Графік волонтерства: Допомога може бути потрібна як один раз на місяць, так і декілька. Ви зможете планувати свій час волонтерства.

Батьки — волонтери фонду

Наша цільстворення активної батьківської спільноти, підтримка фонду у просуванні ідей та проєктів

Ви ідеальний кандидат/ка, якщо готові ділитися своїм досвідом, генерувати та втілювати ідеї, які можуть якісно покращити життя сімей з дитиною, яка хворіє. Можете об'єднувати людей для спільної роботи над проєктами. Хороші комунікативні та організаційні навички, знання англійської мови стануть у пригоді. Чудово, якщо ви мрієте про батьківську спільноту у сфері дитячої онкології в Україні і готові працювати над її створенням!

Графік волонтерства: Графік залученості залежить від конкретного проєкту фонду та обговорюється особисто.  

Якщо вам цікаво приєднатися до спільноти батьків-волонтерів, вступайте до  групи «Батьківська рада при фонді Таблеточки» https://www.facebook.com/groups/726246811161031, зверніться до адміністратора групи та будьте активними.

Заповнюйте форму та ставайте частиною команди наших волонтерів!

Наша координаторка волонтерів Катерина звʼяжеться з вами найближчим часом і запросить на співбесіду