INDEX SVŠE 2017

... aneb poznej SVŠE ještě před začátkem semestru

INDEX je vlastně tvoje první SVŠE školní akce :-). A tu si nesmíš nechat ujít. Čeká tě na ní totiž nejen spousta zábavy, novejch kamarádů, ale taky užitečnejch informací.

A proč vůbec INDEX děláme?

Index letos děláme čtvrtým rokem. Dřív jsme nic podobnýho nedělali. No ale pak jsme třeba na přednášce Marketingu zjistili, že když řeknem studentům, aby udělali skupinky, tak se zdráhají, protože se vlastně neznají, přestože už je listopad. No a proto to děláme - abyste se navzájem poznali, ještě než to celý začne. Poznáš taky naše mazáky (rozuměj studenty ve druháku a ve třeťáku). A mít známosti se vždycky vyplatí ;-).

A ještě jeden důvod to má. INDEXu se totiž účastní i učitelé, takže je poznáš prvně neformálně a až potom za katedrou. A na první přednášce nebo cviku už budeš vědět, kdo tě čeká.

Proč se INDEXu SVŠE 2017 zúčastnit?

  • poznáš nový kámoše, ještě než začne škola,
  • seznámíš s některými učiteli před první přednáškou nebo cvikem,
  • zažiješ spoustu zážitků,
  • odstartuješ vysokoškolský život tak, jak se patří.

Tak mrkni na program a těš se na čtvrtek 21. 9. :-).

Co o INDEXu řekli studenti

Jednoznačně to bylo skvělé. Výborná atmosféra, skvělá organizace, zážitky na celý život. Nejvíce jsem si užil skok z mostu a obecně adrenalinové aktivity (např. lanové centrum) byly super. Musím pochválit i profesory, kteří byli velmi milí a zábavní.

Co se týče INDEXU 2015, není nic, co bych tomu vytkla. Jak čtvrteční program ve škole, tak pobyt na Vranově jsem si velice užila. Byla jsem z toho nadšená. Poznala jsem spoustu nových lidí, seznámila se s kolektivem, který je milý a přátelský a ulehčilo mi to tak nástup do nového školního prostředí.

Po INDEXU musím říct, že jsem se do školy velmi těšila. Nejvíce se mi líbila týmová soutěž, bylo to zábavné a uvolnilo to atmosféru. Musím uznat, že na SVŠE vládne opravdu přátelská a rodinná atmosféra, a to mi pomáhá v tom, že se s radostí vrhám do učení, ráno vstávám s úsměvem a těším se do školy.

INDEX SVŠE 2017

SOUKROMÁ VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ ZNOJMO s.r.o., c2017

Kontakt: malacka.lena@svse.cz