Akce ČISTIČKA

Vážení a milí rodiče, kamarádi, členové oddílu současní i minulí,

obracíme se na vás s jednou velkou prosbou. V oddíle jsme se rozhodli pro dlouhou dobu odkládaný a závažný krok, a to pořídit na Nebeskou Rybnou čističku odpadních vod.

Kdo jste na Rybné někdy byl, tak možná víte, že v současnosti máme za domem jímku, která nám svým objemem nemůže ani omylem stačit. Jsme tedy věčně závislí na firmě, která jímky vyváží a můžu vám říct, že to je něco, co bych nepřála ani nejlepší kamarádce mého přítel. Čekací lhůty jsou nekonečné, komunikace po telefonu nepříjemná a stresující, vývoz jímky drahý a nejhorší na tom je, že tento proces musíme podstoupit několikrát ročně. Navíc nám malá jímka komplikuje provoz turistické základny, musíme neustále hlídat, kdo se jak dlouho sprchuje, zda jdou ještě splachovat záchody a podobně.

Čistička odpadních vod bude se vším všudy stát 222 524 Kč. V této ceně je zahrnuta projektová dokumentace, vyřízení stavebního povolení, výkopové práce i montáž a připojení čističky. Podle nás je to dobrá nabídka, i proto jsme ji schválili. Cena však přibližně odpovídá objemu všech peněz, kterými spolek aktuálně disponuje.

A proto vás žádáme, abyste nás podpořili jakoukoli finanční částkou na náš transparentní účet. Pomůžete tím svým dětem, které budou jezdit na tábor do chalupy, které se zvýší komfort. Pomůžete tím životnímu prostředí, protože čistička je krok správným směrem. Někteří rodiče, členové či přátelé oddílů již svou troškou do mlýna přispěli, za což jim velmi děkujeme.

Váš dar si můžete odečíst z daní a rozhodně si jej můžete přičíst ke karmě. Budeme vděčni opravdu za jakoukoli částku. Jsme schopni vám vystavit potvrzení o přijetí daru, pokud byste o něj stáli.

Pokud se nás rozhodnete podpořit, prosím, abyste posílali peníze s variabilním symbolem 1234 a předmětem „čistička“, abychom dokázali váš dar odlišit od ostatních příjmů (např. za zimní tábory nebo členské příspěvky).

Bankovní účet je 2500323569/2010 a prohlédnout si jej je možné zde: transparentní účet

Děkuji, že jste dočetli až sem. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na email stto@stto.cz nebo na moje telefonní číslo 728 718 855.

Ještě jednou děkujeme.

S pozdravem

Helena Kunertová, předsedkyně STTO