Biblioteka

Polecamy! Darmowy ebook o koronawirusie

Jak wyjaśnić dzieciom, czym jest wirus, dlaczego ich życie stało się tak dziwne i jak zapobiegać jego rozprzestrzenianiu? Wydawnictwo Olesiejuk opublikowało świetnego, darmowego ebooka

https://biblioteka.pl/artykul/Polecamy-Darmowy-ebook-o-koronawirusie/9618

(źródło: www.biblioteka. pl)

Drodzy Czytelnicy!

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach nie możecie również korzystać z naszych bibliotek szkolnych, dlatego proponujemy Wam kilka innych rozwiązań, z których możecie skorzystać nie wychodząc z domu.

Polecamy zakładki: Biblioteka zdalna, Aktualności oraz Informacje MEN

Zapraszamy do zakładki Konkursy, znajdziecie tam informacje o organizowanych w czasie naszej nieobecności w szkole konkursach plastycznych dla uczniów wszystkich klas.

Pozdrawiamy Was ciepło i do zobaczenia w bibliotece :)

Wasi Nauczyciele Bibliotekarze !

Wydawnictwo Nowa Era zaprasza do udziału w konkursie:

Popisz się talentem 2020

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji największego polskiego

konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych!"Wesoła Nauka" w TVP2 - pasmo dla najmłodszych uczniów.

Ofertę dla najmłodszych widzów, ich rodziców oraz nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej wspólnie z Ministerstwem Edukacji Narodowej przygotował kanał TVP2. Już od 30 marca br. rusza pasmo „Wesoła Nauka”. Serdecznie zapraszamy do oglądania od godz. 11:05!Na czas zawieszenia zajęć w szkołach TVP Kultura przygotowała specjalne pasmo edukacyjne “Kulturalna szkoła”. W dni powszednie od godz. 13:00 antena zaprasza na filmy, spektakle i programy kierowane do młodzieży szkolnej.