Наші досягнення

2019/2020н.р.

Вітаємо призерів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019/2020 н.р.

Околіту Миколу. Секція - селекція та генетика.

Литвина Андрія. Секція - мистецтвознавство.


Вітаємо переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових учнівських дисциплін

Глінку Олесю ( 9 кл) – українська мова.


Призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових учнівських олімпіад стали:

1. Литвин Андрій (11 кл.) - географія (ІІ м.), англійська мова (ІІ м.)., українська мова( ІІІ м)

2. Околіта Микола (11кл.) - біологія (ІІІ м.)., українська мова ( ІІ м), хімія ( ІІ м.)

3. Линда Анна (11 кл) –зарубіжна література ( ІІ м.)

4. Камецький Ярослав (10 кл) –технології ( ІІІ м.)

5.Река Денис (8 кл) – технології ( ІІ м.)

6.Прохацька Софія (7 кл) –хімія ( ІІІ м.), математика ( ІІ м.), українська мова ( ІІ м.).

Переможцями та призерами у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика стали :

1.Околіта Микола (11кл.) – І місце

2. Лук’янчук Олександра (5 кл.) - ІІІ місце.

3. Шкорба Богдана ( 7 кл)- ІІ місце.

4. Глінка Олеся ( 9 кл)- ІІ місце.

5. Ящук Юлія (3 клас) – ІІІ місце.

Призерами ІІХ Міжнародного мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали:

1. Мельник Настя (6 кл.) - ІІІ місце.

Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу МАН

1. Литвина Андрія (11 кл.) етнографія.

2.Околіту Миколу (11 кл.) біологія.


2018/2019 н.р.

Вітаємо призера фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України учня 11 класу Гаркавого Назарія, який зайняв ІІІ призове місце з біології (відділення - екологія, секція - ветеринарія, зоологія). Тема: "Заходи боротьби із збудником Іхтіофтіріозу (Ichthyophthirius multifiliis) у декоративній аквакультурі."


Вітаємо призерів ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2018/2019 н.р.

1. Гаркавий Назар Романович (11кл.) - І місце (Ветеринарія та зоотехнія).

2. Литвин Андрій Олександрович (10кл.) - ІІІ місце (Мистецтвознавство).

3. Околіта Микола Ігорович (10кл.) - ІІІ місце (Охорона довкілля та раціональне природокористування).

Вітаємо переможців та призерів

ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

1. Литвин Андрій (10 кл.) - географія (ІІ м.), англійська мова (ІІ м.).

2. Данілович Дарина (7 кл.) - хімія (ІІ м.).

3. Околіта Микола (10 кл.) - біологія (ІІІ м.).

4. Гаркавий Назарій (11 кл.) - біологія (ІІІ м.).

Вітаємо переможців та призерів у ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу

· ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

1. Микульська Дарина (4 кл.) - І місце.

2. Муштрук Софія (3 кл.) - ІІІ місце.

3. Таченков Максим (3 кл.) - ІІІ місце.

4. Черкасенко Варвара (5 кл.) - ІІІ місце.

5. Околіта Микола (10 кл.) - ІІ місце.

6. Шкорба Богдана (6 кл.) - ІІ місце.

7. Латюк Ольга (7 кл.) - ІІІ місце.


ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Латюк Ольга (7 кл.) - ІІІ місце.



2017/2018н.р.

Переможцями районного етапу Всеукраїнськийх учнівських олімпіад стали:

1. Бурко Вікторія ( обр. мист. 9 кл.)

2. Прохацька Софія ( Конкурс ім. Т.Шевченка 5 кл.)

3. Латюк Оля ( Конкурс ім. П.Яцика – 6 кл.)

Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу МАН стали:

1.Околіта Микола (9 клас) – з біології,

Призери районного етапу Всеукраїнськиї учнівських олімпіад:

1.Данілович Дарина ( 6 кл.) - математика (ІІІ м.)

2. Шостакоаська Дарина ( 11 кл) - англійська мова ( ІІ м.), укр мова (ІІ м.)

3. Околіта Микола ( 9 кл) - біологія ( ІІІ м.), мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика ( ІІІ м.)

4.Литвин Андрій ( 9 кл) - англ мова ( ІІ м.),укр мова (ІІІ м.)

5. Шкорба Богдана ( 5 клас) - мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика (ІІм.)

6.Микульська Дарина ( 3 клас) - мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика (ІІм.)

7.Мішина Юлія ( 8 кл.) - англ мова (ІІІ м.).

8.Гуцало Катерина ( 8 кл.) - зар. літ. (ІІІ м.), фізика (ІІ м.)

9. Миронюк Вікторія (4 кл.) - ( ІІІ м. ) мовно –літературний конкурс ім. П. Яцика

10. Глінка Олеся (7 кл.) - укр мова (ІІ м.), зар літ (ІІ м.)

11.Пилипчук Аліна (11 кл.) – зар. літ. (ІІІ м.), конкурс ім Т.Шевченка (І м.) , інформаційні технології (ІІ м.)

12. Бондар Максим (9 кл.) - інформаційні технології (ІІ м.).

13.Круківський -10 кл – ІІІ м- інформаційні технології.


2016/2017н.р.

Смолич Богдана (11 клас) - голова Сквирської районної ради дітей „Лідер”, заступник голови учкому школи.

Гальчинська Дарина Вікторівна - призер ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016/2017 н.р. (Психологія)

Смолич Богдана Віталіївна - призер ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016/2017 н.р. (Українська література)