Новини

06 червня у пришкільному таборі "Мрія" пройшов День здоров‘я та спорту


Художньо-естетичне виховання

Вихованці дитячого садочка Сквирського НВК знайомилися із творами декоративно-прикладного мистецтва, із живописом, малювали дерева та квіти.

Краєзнавча експедиція "Стежками рідного краю"

05.06.2018 року учні Сквирського НВК здійснили подорож по рідній Сквирщині.

Відвідали с. Антонів де познайомилися з пам'ятками архітектури 19ст., водяним млином та усипальницею родини Підгірських.

Учитель Муштрук Н.Г. розповіла про історію села, про події голодомору 1932-1933рр., про радянсько-німецьку війну 1941-1945рр.

Гостинно зустріли екскурсантів учнівський та педагогічний колективи Антонівського НВО. У стінах закладу учні переглянули фільм про видатних людей краю, зокрема, про авіаконструктора І. Сікорського.

Побачили діти і Троїцьку церкву у с. Шаліївці. Екскурсія була змістовною і цікавою.

05 червня у дитячому садочку Сквирського НВК діти слухали та обговорювали улюблені казки, навчалися бережно ставитися до книг.


04 червня вихованці пришкільного англомовного табору цікаво, пізнавально та весело розважались під час веселих стартів та заняття «Jank Food» (шкідлива їжа).


04.06.2018р. відбувся День повітряних кульок для вихованців груп дитячого садочку Сквирського НВК

Пришкільний англомовний відпочинковий табір "Мрія"

1 червня до Дня захисту дітей вихованці табору взяли участь у квесті " Keep Open Your Eyes"

31 травня 2018 року вихованці Сквирського НВК взяли участь у Всеукраїнському фестивалі "Ми - діти твої, Україно!". Діти цікаво та змістовно відпочили, отримали безліч позитивних емоцій від свята!

Ось і настала пора довгоочікуваних канікул. 52 учні Сквирського НВК обрали відпочинок у англомовному пришкільному таборі «Мрія». На святі, присвяченому відкриттю літньої зміни, діти співали веселі пісні, грали в ігри, танцювали. Н.В.Данілович оголосила правила перебування в таборі. Два загони «Посмішка» та «Енергія» прозвітували про свою готовність жити за законами табору веселими речівками. Вожаті урочисто пов‘язали своїм загонам краватки та дали клятву завзято працювати. На кінець свята діти затанцювали запальний флешмоб.

25 травня 2018 року у Сквирському НВК відбулося свято Останнього дзвоника

На святковій загальношкільній лінійці директор НВК Вигівська А.Д. звернулася до присутніх та привітала випускників, заступник директора Муштрук Н.Г. вручила нагороди школярам за участь у районних та обласних конкурсах.

Найтепліші слова у цей день лунали для учнів 11 класу - випускників школи. Сьогодні продзвенів для них остaнній дзвінок у школі. A дaлі покличуть невідомі, незвідaні дороги життя. То ж дaй вaм, Боже, добрa і щaстя нa путі, світлих і рaдісних доріг. Хaй щaстить вaм усім, дорогі випускники!

Прощавай, Букварику!

22 травня першокласники Сквирського НВК зібралися на свято "Прощавай, Букварику!"

Разом із класоводом М'ячиковою Р.П. та старшими друзями - п'ятикласниками маленькі учні подарували батькам та усім присутнім безліч посмішок, гарних емоцій та приємних вражень.Своїми запальними танцями, піснями, веселими інсценівками та іграми діти показали чому навчилися за рік.

17 травня у Сквирському НВК відбулося свято "Прощавай, початкова школо!" яке підготували учні 4 класу із класоводом Хвостенко К.М.

Як одна прекрасна мить пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. Це традиційне свято - підсумок досягнень учнів на першій сходинці до вершини знань.

Суботній ранок 19 травня видався напрочуд не лише теплим, а й довгоочікуваним та веселим. Адже діти молодших класів, разом зі своїми вчителями та батьками, подорожували до столичного "Ігроленду" та "Державного музею іграшок". Школярі отримали масу позитивних вражень та емоцій. Така шкільна екскурсія — це подія, яка пізніше згадуватиметься все життя.

День цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту у 2018 році в закладі проведено "День цивільного захисту".

Згідно з планом в ході «Дня цивільного захисту» проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет тощо.

До проведення заходів «Дня цивільного захисту» залучався весь постійний склад працівників, учні школи, вихованці дитячого садка та бригада екстренної медичної допомоги №241 Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги у складі фельдшерів Шпаковського В.В., Ратушної І.В. та водія Василівського В.Л. у супроводі виконуючого обов❜язки старшого фельдшера Корзуна В.В.

Усі передбачені планом заходи в основному виконано.

За планом комплексного об'єктового тренування були відпрацьовані дії за ввідними №2 «Пожежа в навчальному закладі» в умовах надзвичайних ситуацій.

Особовий склад штабу ЦЗ, комісії з НС, інший персонал учні школи та вихованці дитячого садка за ввідною діяли в цілому організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативний час. Вихованці, учні та працівники закладу евакуювалися за 3 хв. 6 сек.

Вітаємо шкільний рій "Козачата" із загальнокомандним ІІ місцем у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Дитячо-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

12 травня 2018 року на Сквирщині відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якої стали рої загальноосвітніх навчальних закладів району, серед яких і команда учнів нашої школи - "Козачата" (Околіта Микола, Литвин Андрій, Бондар Максим, Дубинчак Тетяна, Алєксєєнко Оксана, Бурко Анна-Вікторія, Якубовський Максим, Омельчук Євгеній).

Програма Гри була цікава і різноманітна. Учасники мали змогу показати свої навички і вміння на станціях «Впоряд», «Ватра», «Стрільба», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Топографія», «Відун», «Перетягування линви», «Добре діло».

Діти отримали позитивні емоції та задоволення від командної гри, спортивного азарту та дружньої атмосфери, яка панувала на протязі усієї гри.

Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України "Козацький гарт 2018"

Вітаємо команду учнів нашої школи, які вибороли ІІ місце в зональній першості на обласному етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018".

День пам'яті та примирення

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Другої світової війни, у школі відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

7 травня у Сквирському НВК відбувся загальношкільний мітинг-реквієм присвячений 73-ій річниці перемоги у Другій Світовій війні. Усі присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Учні школи поклали квіти до Вічного Вогню на Меморіалі Слави та відвідали і привітали ветеранів.

Вибори голови учкому

Кожного року, у травні, відбуваються вибори голови учнівського самоврядування Сквирського НВК.

03 травня відбулися вибори голови учкому на 2018-2019н.р.

Цього року балатувалися 4 претенденти :

  1. Глінка Олеся

  2. Латюк Богдана

  3. Мішіна Юлія

  4. Литвин Андрій

До голосування були запрошені учні 5 -10 класів, педагогічний колектив та працівники школи.

Результати були оголошені 04 травня на загальношкільній лінійці при директору школи. За результатами голосування головою учкому на 2018-2019 навчальний рік обрано Андрія Литвина, заступником - Олесю Глінку. Юлія Мішіна та Дана Латюк очолять комісії унівського комітету.

Вітаємо з перемогою, бажаємо плідної праці та творчих успіхів.

Засідання педагогічної студії вчителів початкових класів

05 травня 2018 року у Сквирському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» відбулося заключне засідання педагогічної студії вчителів початкових класів із теми «Формування інформаційно–комунікаційних та здоров’язбережувальних компетенцій молодших школярів».

Гордійчук Олена Анатоліївна провела узагальнюючий урок з української мови на тему «Слово. Значення слова. Будова слова», на якому використала вправи з застосуванням сучасних ІКТ, здоров’язбережувальних технологій.

Учитель початкових класів М’ячикова Руслана Петрівна, яка працює з учнями 1 класу у Всеукраїнському проекті «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids), провела урок з математики «Закріплення вивченого способу додавання (45+2), розв’язування задач, порівняння іменованих чисел», поділилася досвідом використання електронних ігрових освітніх ресурсів.