Новини

Тиждень cоціальної підтримки

Із 24 по 28 вересня у школі проходив Тиждень соціальної підтримки. Учні 5-7 класів, під керівництвом соціального педагога Данілович Н.В., взяли участь у квесті "Креатив-бій", результатом якого стало оформлення дошки "Мудрі поради".

Учні 5 - 10 класів протягом тижня працювали над своїми проектами, оформляючи результати роботи у вигляді колажів. Захист проектів відбувся на загальношкільному зібранні.

21 вересня у Сквирському НВК відзначали Міжнародний День миру

Український сувенір

20 вересня у актовому залі Сквирського НВК відбулася виставка дитячої творчості на тему "Український сувенір". На розсуд широкого загалу учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей школи були представлені вироби виготовлені учнями та їх батьками. Під час виставки у залі демонструвалися фільми про мальовничі куточки нашої країни.

Профорієнтація

20 вересня старшокласники Сквирського НВК взяли участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок вакансій та професій», який відбувся у районному будинку культури .

Діти мали нагоду поспілкуватися з представниками навчальних закладів України, ознайомитись із вакансіями, які презентували роботодавці, та отримали інформаційні буклети, де описані напрямки навчання, умови вступу та можливості подальшого працевлаштування.

19 вересня, у день народження смайлика, у 4 класі панувала атмосфера щирої радості. Учні виготовляли кольорових смайликів. Не обійшлося і без веселих ігор. Милий смайлик приніс багато приємних емоцій усім.

Безпека дорожнього руху

18 вересня учні початкових класів Сквирського НВК у актовому залі школи переглянули цікаву та повчальну виставу про безпеку дорожнього руху "Пригоди мавпочки Лілі".

УВАГА!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ»

ДЛЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ

КОНКУРС ТРИВАЄ З 1-ГО ПО 30 ВЕРЕСНЯ

10 вересня у школі відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня. Учитель фізичної культури Чумак М.П. ознайомив присутніх із планом заходів та побажав учням нових перемог і звершень.

У Сквирському НВК з 03 по 07 вересня 2018 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У рамках тижня з метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти, пройшли години спілкування із переглядами презентацій та навчальних фільмів. Учні розв'язували цікаві вправи, знаходили правильні рішення для тих чи інших екстримальних ситуацій, вивчали правила поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, складали пам'ятки.

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! 03 вересня о 9:00 на шкільному подвір’ї голосно зазвучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі привітання та побажання. Учні школи, після урочистої зустрічі першокласників, весело та завзято виконали завдання квесту "З Україною в серці" і зуміли відкрити чарівну скриньку зі шкільним дзвінком, який і покликав усіх на перший урок.

Вітаємо з початком навчання! Бажаємо творчої наснаги та успіхів!

Увага!

Запрошуємо шкільну родину на свято Першого дзвоника.

Чекаємо Вас 03 вересня о 9:00 на шкільному подвір`ї