ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Інформаційні матеріали щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок у 2019/2020 н. р.

Випускний вечір - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме дорослим життям. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням. 27 червня відбувся святковий випускний вечір для учнів Сквирського НВК.

З цією важливою подією випускників привітали керівник закладу освіти А.Д.Вигівська, вчителі, учні школи та батьки. Багато теплих слів в цей вечір почули на свою адресу випускники. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, вдалого вибору професії, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. То ж у добру путь!

14 червня 2019 року у Сквирському НВК відбулися урочистості з нагоди випуску учнів 9-го класу.

Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня на протязі усіх 9 шкільних років. З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від директора школи, батьків.

У відповідь вони подякували усім учителям і батькам за вогонь великої вчительської і батьківської любові до них, за пророщені у їх душах зерна добра, любові, мудрості. Після радісного літнього відпочинку школа чекатиме на своїх десятикласників.

10 червня в пришкільному таборі був День Всезнайки. Ранкова зарядка розбудила дітей після вихідного дня і зарядила енергією . І вже потім разом із вчителькою англійської мови Литвин Л.П. діти продовжили роботу над проектом « The 200», грали в ігри «Who took the cookie from the cookie jar ? » , « Pepsi , Cola, Fanta, Sprite » . Заглянули в світ фізики, відвідавши он-лайн лабораторію разом з вчителькою Сопіженко Т.В. та дізналися про світлочутливі полімери- матеріали сучасного і майбутнього . А після обіду Всезнайки їли морозиво,бо це ж був ще й День морозива!

З позитивними враженнями 7 червня залишилися вихованці табору «Мрія» від зустрічі з бібліотекарем школи Т.П.Вигівською. У цікавій формі вона презентувала нові надходження художньої літератури та провела інтелектуальний конкурс «У казки на гостинах». Усі учасники були нагороджені солодкими призами.

Завершився день екскурсією до міського краєзнавчого музею. Під час розповіді екскурсоводи ознайомили дітей з традиціями та обрядами українського народу.

6 червня у таборі « Мрія» День знайомства з містом

Розпочався цей день з екскурсії до РЦДЮТ та презентації гуртків. Діти мали змогу поринути у дивовижний світ мистецтва, познайомитися з гуртками і їх керівниками. Вихованці табору із захопленням розглядали роботи гуртківців, а потім самостійно спробували свої сили у малюванні, різьбленні, художньому розписі та плетінні. Безліч приємних вражень та гарних емоцій отримали діти під час екскурсії.

05 червня цікаво та весело провели День безпеки вихованці табору "Мрія". Навчальні англо-мовні ігри зарядили дітей позитивом на цілий день. Рухливі та розважальні спортивні естафети, проведені тренерами ДЮСШ на міському стадіоні, навчили дітей командній грі та підтримки один одного. Незабутньою виявилася екскурсія до пожежної частини міста, де працівники Служби порятунку з нетерпінням чекали дітлахів.

04 червня 2019р. в пришкільному таборі «Мрія» було організовано екскурсію до біопарку «Золотий фазан». Діти із захопленням розглядали різноманітних екзотичних птахів та звірів, гуляли квітучими алеями парку, розважалися на ігрових атракціонах, смакували прохолодним морозивом. Приємно стомлені вже надвечір повернулися додому.

День здоров’я в таборі "Мрія"

03 червня, за традицією, день розпочався з ранкової зарядки та сніданку. Після чого Чумак М. П. запросив вихованців на шкільний стадіон для проведення «Веселих стартів», де учні змагалися в своїй спритності.

На мовному занятті Projekt «Wild Life of Ukraine» разом з Литвин Л.П. вихованці виготовили поробки. А змістовну бесіду на тему «Як себе захистити» провела з дітьми Данілович Н. В.

День закінчився рухливими іграми та забавами.