Новини

31 січня до Сквирського НВК разом з головою районної ради Гришею Василем Васильовичем завітав депутат Верховної Ради України Віталій Іванович Гудзенко.

Віталій Іванович подарував у 6 клас мультимедійну техніку, спілкувався з учнями та педагогами закладу. Учні подякували депутату і пообіцяли гарно навчатися.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Увага! Увага!

У Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" розпочинається батьківський вояж "Стежинами успішної дитини". Перша зустріч з батьками майбутніх першокласників відбудеться 15 лютого 2019 року о 13 годині.

Чекаємо всіх бажаючих.

Адміністрація

Пізнавально-розважальний центр неформальної освіти "Світ екзотичних тварин" провів для учнів школи незабутню мандрівку у світ плазунів.

До вихованців дитячого садочка та учнів молодших класів Сквирського НВК із цікавою виховною виставою "Зимова казка" завітав дитячий театр "Вояж".

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами

До річниці бою під Крутами для учнів 8, 11 класів Сквирського НВК пройшов історичний урок «Пам’ятаємо Крути. Крути як відродження українства». Бібліотекар Т.П.Вигівська розповіла про події, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути. Класними керівниками 7-11 класів проведено виховні бесіди на тему: «Пам’яті героїв Крут», «Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року», «Крути – символ національної честі і військової доблесті». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «День пам’яті героїв Крут».

Проведення таких заходів дає можливість формувати в учнів почуття патріотизму, виховувати власну національну гідність, гордість засвою Батьківщину.

Сьогодні, 28 січня, учні школи розпочали заняття із виконання гімну України. Таким чином діти та їхні наставники вшановували відомого вченого-етнографа, поета і журналіста, юриста, активного діяча українського національного руху Павла Платоновича Чубинського.

На інформаційній дошці учнівське самоврядування розмістило інформацію про Павла Платоновича - великого сина України, автора слів національного гімну.

До Дня Соборності у Сквирському НВК учні та учителі організували флешмоб "Україна єдина" та ланцюжок єднання під девізом "У єдності наша сила", провели тематичні години спілкування на яких створювали лепбуки, переглядали відеоролики, обговорювали тему соборності. У актовому залі школи, на інформаційній дошці, усі охочі могли написати свої побажання, у бібліотеці переглянути виставку літератури "Соборність України від минулого до сьогодення", та взяти участь у оформленні фотовиставки "Ми - патріоти".

День Соборності у Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок"

Учні 1-2 класів, вихованці гуртків "Образотворче мистецтво" та "Мистецтво нашого народу", відзначили День Соборності України.

У новозбудованому академічному ліцеї, який відкрився 14 січня цього року в м. Борисполі, 16 січня відбувся День відкритих дверей.

До ліцею з’їхалися освітяни з усієї області, щоб обговорити найактуальніші питання освітньої діяльності, зорієнтуватися в бурхливому морі світових цивілізаційних викликів, обмінятися досвідом роботи і спільно віднайти шляхи вирішення назрілих проблем в умовах реформування галузі.

Але найважливішою подією стала для освітян зустріч з Президентом України Петром Олексійовичем Порошенком.

Президент України завітав у новостворений заклад на запрошення голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука та мера міста Борисполя Анатолія Федорчука.

З метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань реалізації Концепції «Нова українська школа», департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації було організовано і проведено низку заходів, найважливіший з яких – управлінський вояж для директорів закладів загальної середньої освіти області: ліцеїв, гімназій, колегіумів, опорних та спеціалізованих шкіл «Нова українська школа – школа успіху». Програмою заходу було передбачено обговорення найважливіших і найактуальніших питань на таких дискусійних платформах: «Новий освітній простір – нова якість освіти»; «Інноваційні технології в Новій українській школі», «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» та «Профільна освіта». Модератором вояжу виступила директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова.

Відбулися заходи і для вчителів початкових класів – воркшопи: «Упровадження концептуальних засад Нової української школи: актуальні питання методики і практики»; «Гра як інструмент підготовки дитини сьогодні до життя у завтрашньому світі», «Роль читання та письма у розвитку критичного мислення дитини».

Учителі мали можливість ознайомитися з навчально-методичним забезпеченням Нової української школи. З цією метою для них було організовано виставку літератури.

Президент України оглянув заклад, завітав в аудиторію, де проходив управлінський вояж, та поспілкувався з директорами закладів освіти.

Петро Олексійович Порошенко акцентував увагу на найактуальніших питаннях реформування галузі освіти та тепло подякував освітянам: «Я дякую кожному з вас за ту підтримку, яку ви надаєте мені особисто, виховуючи дітей, перетворюючи і змінюючи українську освіту. Я дякую кожному з вас за те, що ви є ентузіастами нової української школи. Перш за все, хочу вам подякувати за щасливі очі українських дітей».

У свою чергу, освітяни висловили слова вдячності Главі Держави за підтримку.

Психолого-педагогічний семінар "Щасливі діти - майбутнє України"

Метою семінару був спільний пошук шляхів попередження булінгу в шкільних колективах, створення безпечного середовища для дітей, формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля та вироблення навичок надання і отримання допомоги.

Заступник директора школи Сотніченко С.А. та психолог Данілович Н.В. провели з педагогами вправи «Підтримка», «Аналіз ситуацій», «Розподіл Ролей», «Рука допомоги», акцентуючи увагу на способах попередження явища булінгу, які дозволяють викорінити першопричину, а не боротися з наслідками.

10 січня 2019 р. на базі Сквирського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок” відбулося практичне заняття педагогічної студії керівних кадрів закладів освіти “Робота з сервісами інформаційної освітньої системи G Suite for Education.

У ході семінару керівники закладів набули знань та практичних навичок роботи з додатками Gmail, Google drive, Google dok, Google таблиці, Google презентації.

Директор Сквирського НВК Вигівська А.Д. ознайомила учасників семінару з роботою в консолі адміністратора інформаційної освітньої системи G Suite for Education.

У Сквирському НВК 04.01.2019р. відбувся івент "Методичне кафе", на якому вчителі кожного методоб'єднання поділилися досвідом впровадження новітніх освітніх технологій в умовах НУШ.

03 січня 2019 року на базі Сквирського НВК відбулося практичне заняття для вчителів зарубіжної літератури на тему «Формування полікультурної компетентності на уроках літератури» .

Сотніченко Світлана Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури Сквирського НВК звернула увагу педагогів на те, що головне завдання полікультурної компетентності є формування поваги до традицій, звичаїв, історії України, ствердження гуманістичної моралі та формування загальнолюдських цінностей, формування толерантного ставлення до культур та традицій інших народів.

02 січня у Сквирському НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №4" учнів 5 та 6 класів об'єднала у веселому змаганні гра брейн-ринг "Новорічний калейдоскоп". Команди змагались в ерудиції, кмітливості, випробовували на собі прихильність фортуни.

Гра пройшла у затишній, майже домашній атмосфері. Діти з цікавістю розв'язували інтелектуальні завдання, розгадували ребуси на новорічну тематику.