Новини

Вітаємо призера фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України учня 11 класу Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" Гаркавого Назарія, який зайняв ІІІ призове місце з біології (відділення - екологія, секція - ветеринарія, зоологія). Тема: "Заходи боротьби із збудником Іхтіофтіріозу (Ichthyophthirius multifiliis) у декоративній аквакультурі."

Це інтелектуальне змагання є унікальним простором ідей, який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців зі світовим досвідом, отримати натхнення на подальші дослідження і проекти.

Звичайно ж отримані результати є спільною працею учня та його наставників, вчителя біології - Гудзенко Наталії Василівни та Гріневич Наталії Євгенівни - завідувачки кафедри іхтіології та зоології, доцента, доктора ветеринарних наук Білоцерківського національного аграрного університету.

Завдяки її небайдужості та професіоналізму, учень нашого закладу отримав високу оцінку та увійшов у трійку переможців.

Щиро пишаємось досягненнями Гаркавого Назарія і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин, а також натхнення і перемог в майбутньому!

Висловлюємо подяку вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні, яка сприяє розвитку обдарованих учнів.

26 квітня у 1986 році сталася аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенно-екологічна катастрофа сучасності.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в Сквирському НВК були проведені екскурсіїї до памятника під час яких учні поклали квіти та вшанували пам'ять загиблих, виставка дитячих малюнків "Відлуння Чорнобиля", у класах відбулися години спілкування та хвилини пам'яті.

24 квітня 2019 року на базі Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося засідання педагогічної студії на тему «Формування інформаційно-освітнього середовища ЗЗСО системою сервісів G Suite for Education» для керівників закладів освіти Сквирського району

У заході взяли участь:

Корбут Людмила Анатоліївна, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Сквирської міської ради.

Литвин Любов Петрівна, вчитель іноземної мови. Вона продемонструвала фрагмент уроку англійської мови у 5 класі з теми: “Food and drink” з елементами перевернутого навчання.

Використані сервіси: Google Classroom, Google-форми, Quizlet

Удод Жанна Юріївна, вчитель української мови та літератури, презентувала елементи дистанційного навчання з української літератури у 10 класі з теми: “Драма - феєрія “Лісова пісня” Лесі Українки”.

Використані сервіси: Google сайт, Google Classroom, Google-maps,Canva, Padlet, you tube, Mind Map Free, Sony Vegas, LearningApps.


Сопіженко Тетяна Володимирівна, вчитель фізики, разом з учнями 10 класу продемонстрували проектну роботу з теми: “Температура - міра середньої кінетичної енергії молекул. Абсолютна шкала температур”.

Використані сервіси: Google-Classroom, Google-maps, Google-презентації, You tube, Mind Map Free.

Муштрук Наталія Григорівна, заступник директора з навчальної роботи, показала як єдина інформаційна система закладу освіти G Suite for Education допомагає оптимізувати роботу адміністрації закладу та педагогічного колективу.

19 квітня 2019 року у Сквирському НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" відбулись вибори Голови учнівського самоврядування на 2019 - 2020 навчальний рік.

Всього проголосували 82% виборців.

Вітаємо ученицю 8 класу Олесю Глінку із перемогою.

Комісії учнівського самоврядування у наступному навчальному році очолять Латюк Ольга, Янчук Діана та Латюк Богдана.

Бажаємо їм сил, натхнення та нових ідей для процвітання нашого навчального закладу.

Вперше Сквира стала учасником Всесвітньої ініціативи GOOGLE INTERNATIONAL WOMEN’S DAY

16 квітня Сквирський НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – дитячий садок» долучився до глобальної серії івентів International Women’s Day 2019, яку по всій планеті проводять спільноти Women Techmakers за ініціативи Google та підтримки Developer Groups (GDG).

Київськими групами GDG, Kyiv-Center та Women Techmakers Kyiv для учнів Сквирського НВК було презентовано програму «More Ada’s».

Гості розповіли про жінок-айтішниць, що надихнуло присутніх опановувати нові технології. Особливо запам’яталося спілкування з соціальним роботом із Київського музею комп’ютерів та програмного забезпечення.

Внаслідок цієї зустрічі наше місто Сквира вперше з’явилося на карті подій Google.

Дякуємо організаторам за цікаву та змістовну зустріч!

IWD'19: "More Ada's in Skvyra"

"Ада" їде до старовинного містечка Сквира. Гостей прийматиме Навчально-виховний комплекс №4, який є піонером залучення Google for Education у Київський області. #IWD19 #WTM19 #WTMKyiv

Майстер-клас вчителя зарубіжної літератури

09 квітня 2019 року на базі Сквирського НВК проведено майстер-клас старшого учителя Сотніченко С.А. для вчителів зарубіжної літератури «Реалізація компетентнісного підходу у процесі вивчення зарубіжної літератури.»


Заняття мало практичне спрямування. Світлана Анатоліївна запропонувала учителям різноманітні форми роботи з метою формування життєвих компетенцій. Учитель продемонструвала виконання таких завдань як «Кроссенс», «Літературні меми», «Літературні пазли», головоломка «Знайди слово», QR-коди, Таймлайни, мотиватор – демотиватор.

Потім учителі ділилися власним досвідом у роботі з дітьми на уроках літератури.