25 жовтня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд у 2019 році «Обери майбутнє». За підсумками журі перше місце виборола команда нашої школи "Кадри"! Вітаємо учасників з перемогою! Бажаємо подальших успіхів та натхнення!

17 жовтня 2019 року на базі Сквирського НВК №4 відбулася школа педагогічної майстерності для вчителів математики, фізики та інформатики на тему “Google сервіси у роботі вчителя”

Вчитель Гайдай Н.В. ознайомила присутніх з системою GSuite, в якій школа працює вже третій рік, та сервісами Google. Провела анкетування присутніх з метою ознайомлення та під’єднання до системи.

Вчитель Сопіженко Т.В. розповіла про використання Classroom та Google диску у проектній роботі на уроках фізики.

Учасники семінару активували особисті акаунти та створили спільну презентацію в Classroom.

Тиждень козацької слави у Сквирському НВК

18 жовтня з учнями 11 класу відбулася профорієнтаційна зустріч із представниками КНУКіМ.

18 жовтня у Сквирському НВК відбулася навчальна евакуація.

10 жовтня 2019 року Сквирська дитячо-юнацька школа зібрала понад сімдесят п’ятикласників міських шкіл на змагання присвячених Дню Українського козацтва та Дню захисника України. За результатами змагань команда п'ятикласників нашої школи посіла ІІІ місце. Вітаємо!

9 жовтня 2019 року Сквирський районний центр дитячої та юнацької творчості запросив восьмикласників міських шкіл позмагатися у вікторині знавців історії українського козацтва «Подорож у глиб віків до славетних козаків». За результатами вікторини команда учнів нашої школи виборола IV місце. Вітаємо учасників!

08 жовтня 2019 року у спортивному залі Сквирської дитячо-юнацької спортивної школи проходили змагання присвячені Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Третьокласники разом з батьками випробували свої сили, подолали перешкоди та вибороли ІІ місце. Вітаємо учасників!

07 жовтня 2019 року у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. ЗТУ Воропая П.М. відбулися спортивні змагання присвячені Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

У змаганнях взяли участь учні других класів. Вітаємо команду нашої школи з почесним ІІ місцем!

07 жовтня 2019 року в актовій залі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся пізнавально-розважально-альтернативний квест «Шляхами славетних козаків» для учні 6 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Вітаємо команду учнів нашої школи, яка за підсумками конкурсних випробовувань виборола друге місце!

День вчителя у школі

4 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі, де їх зустрічали діти із вітаннями, а по школі лунала чудова музика. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи.

Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготували одинадцятикласники. Приємним сюрпризом для вчителів стала поява на сцені вчительських дітей, які привітали своїх батьків та в жартівливій формі розказали про свою «нещасну» долю.