Шановні батьки майбутніх першокласників!

Сквирський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №4- дитячий садок» запрошує дітей віком 5 - 6 років до групи із підготовки до школи «Розумійки»

Ми допоможемо майбутнім першокласникам поступово адаптуватися до нового способу життя. Програма групи будується на ігрових навчальних методах з використанням освітніх електронних ігрових ресурсів і захоплює малечу.

Заняття проводяться щосереди о 12.30.

Запрошуємо всіх бажаючих.

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Долучились до цього свята і учні нашої школи.

18 вересня у школі відбулася виставка дитячих робіт "Український сувенір". На якій були представлені різноманітні роботи від учнів 2-10 класів. Можна було помилуватися виробами із природних матеріалів, дерева, паперу, тканини, намальованими та вишитими картинами.

Мета виставки – виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, а також сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків.

16 вересня у школі відбулося урочисте відкриття Олімпійського тижня. Керівник закладу Вигівська А.Д. вручила нагороди учням школи за досягнення у спорті, учитель фізичної культури Чумак М.П. ознайомив присутніх із планом заходів та побажав учням нових перемог і звершень.

В рамках тижня знань безпеки життєдіяльності для вихованців дитячого садка та учнів молодших класів у актовій залі школи відбулася вистава "Пригоди Коськи", під час якої діти повторили правила безпечної поведінки.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності у школі

У рамках тижня для учнів школи пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в дітей свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

Правове виховання

04 вересня у Сквирському НВК відбулася зустріч учнів 9, 10 класів із начальником Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Поліщук Т.А., старшим державним виконавцем Сквирського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області Грищенко Н.О. та начальником Сквирського Бюро правової допомоги Мельник Л.Б. Під час якої учням дали поради як вберегти себе від кібербулінгу, як уникнути булінгу та закликали всіх присутніх не бути байдужими щодо проявів насильства у школі та за її межами. Також діти переглянули відеоролики на тему правової поведінки учнів та отримали відповіді на запитання.

Старшокласники висловили подяку гостям за цікаву та змістовну зустріч.

День знань

Вересневий день милує нас теплими сонячними промінчиками, радує красою осінніх квітів та закликає всіх знову завітати на шкільне подвір’я, щоб розпочати новий навчальний рік. Швидкісний шкільний експрес «Сквирський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок" розпочав свій шлях до Країни Знань.