Ділились досвідом роботи у єдиній інформаційній системі G Suite for Education з освітянами Біотехнологічного ліцею "Радовель" Олевського району на Житомирщині.

  • Педрада "Попередження виникнення провокативної поведінки та булінгу в навчальному закладі"

Україна - в першій десятці країн Європи за поширеністю булінгу з-поміж 11-15-річних школярів. Такі дані наводить ВООЗ. Тому 27 березня 2019 року у Сквирському НВК було проведено педраду з цієї теми на якій розглянуті питання: що таке булінг, як зрозуміти, що дитина є жертвою булінгу, які наслідки булінгу, чому діти стають жертвами булінгу, що робити педагогам, чому важливо вчасно відреагувати?

З 11 по 15 березня у нашій школі проходив Вітамінний тиждень. Приємно те, що до проведення тижня долучились і батьки, а діти зрозуміли: вітаміни – це речовини, без яких неможливе здорове життя людини в будь-якому віці.

Заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Апанович О.В. та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення персоналу Перебейніс В.В. провели з учнями 6 - 8 класів заняття "Булінг. Причини, наслідки, шляхи боротьби з насиллям."

Шевченківські дні у школі

Щороку, напередодні 9 березня, весь світ вшановує Великого Кобзаря України - Т.Г. Шевченка. В нашій школі вже традиційно Шевченківські дні розпочалися інформаційними хвилинками "Незабутній Шевченко" у 5 - 11 класах.

Учні 6 та 7 класу вивчили до конкурсу "Вінок Кобзареві" улюблені поезії Т.Г. Шевченка. А наприкінці заходу вчитель Рябоконь С.В. провела усний журнал "Ти з нами, Тарасе!".

Захист учнівських проектів "Я відкриваю Шевченка" відбувся у 6 класі.

Учні старших класів написали есе, твори-мініатюри "Шевченко в моєму серці".

7 березня в актовій залі школи для кращої половини людства лунало святкове привітання з вуст президента, відомих телеведучих, артистів ролі яких виконували учні школи.

Сімейна кав'ярня у першому класі

Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято 8 Березня в 1 класі яке принесло у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.

Зі святом 8 Березня своїх мам, бабусь та сестричок привітали учні 4 класу. Діти розігрували жартівливі сценки, розповідали вірші, співали пісні , танцювали. Усі присутні отримали величезне задоволення.

До 8 Березня учнівське самоврядування нашої школи організувало "Стіл привітань". Усі бажаючі мали змогу власноруч виготовити привітальну листівку та розмістити її на дошці у актовій залі.

З учнями 9 класу відбувся урок присвячених життю та діяльності першого космонавта України, Героя України Леоніда Каденюка. Учні підготували презентації та переглянули документальний відеофільм розроблений Українським молодіжним аерокосмічним об’єднанням «Сузір’я».