Цього разу в 4 класі відбулися незвичайні батьківські збори на тему "Виховання дитини у родині" з участю психолога Данілович Н.В. За словами батьків, ефект від проведених колективних зборів приголомшливий. Саме така форма проведення зацікавлює, згуртовує і зміцнює стосунки між вчителем, учнями та батьками.

У школі відбулася виставка дитячих робіт "Новорічна композиція"

Маленькі декоративні ялинки, вінки, красиво оформлені свічки, вази, веселі сніговички чудово доповнюватимуть декор та підніматимуть настрій на новорічних святах.

Учителем Черкасенко Н.Г. та психологом Данілович Н.В. 13 листопада були проведені батьківські збори у 3 класі на тему «Виховання дитини в сім‘ї». Метою проведення зборів було поглибити знання батьків з питань морального виховання , дати можливість батькам поділитися своїм досвідом сімейного виховання, формувати відповідальне ставлення батьків до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління.

Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва

Учні середніх та старших класів поринули у світ мистецтва та зарубіжної літератури: взяли участь у квесті "Пошуки казкових скарбів", виставці учнівських робіт "Інсоляре", "Постер" та виставці малюнків до казок.

9 листопада – День української писемності та мови у школі

Вечір для старшокласників

9 листопада учні 10 класу провели у школі "Вечір посвяти у старшокласники". Гості та учасники святкової програми гарно і весело провели час приймаючи участь у цікавих та пізнавальних конкурсах.


Учні 4 класу Сквирського НВК відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України м. Сквира під час якої мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка і відповідали на запитання, які задавали діти.

Екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

7 листопада 2018 року на базі Сквирського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4-дитячий садок» відбулося засідання педагогічної студії на тему «Формування інформаційно-освітнього середовища ЗЗСО системою сервісів G Suite for Education» для керівників закладів освіти Сквирського району

У заході взяли участь:

Корбут Людмила Анатоліївна, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Сквирської міської ради.

Богдан Кубенко та Олег Максимович, працівники компанії "Світ Технологій" - офіційного партнера реселлера G Suite та Google Cloud в Україні.

О.С. Максимович (Google Cloud Product Manager, Techsvit) виступив з таких питань:

  • Можливості Google Education в реаліях української освіти.
  • Огляд Chrome devices та їх можливостей для освітніх закладів.
  • Аналіз особливостей, можливості адаптації під кожного користувача.
  • Технологія Neverware як спосіб оновлення застарілого технічного забезпечення.

Керівник педагогічної студії – Вигівська А.Д. поділилася досвідом роботи з формування інформаційно-освітнього середовища Сквирського НВК системою сервісів G Suite for Education.

Учитель української мови Рябоконь С.В. продемонструвала використання додатків Google doc, Google Classroom для спільної роботи учнів на уроках української мови в 11 класі.

Учитель англійської мови Решетар Ю.П., разом з учнями 8 класу показали використання сервісів Thing Link, LearningApps, Google форм на уроках англійської мови за допомогою додатку Google Classroom.

Коли педагогічна студія закінчила роботу, працівники компанії Світ Технологій погодились допомогти підключити кілька закладів освіти Сквирського району до системи G Suite for Education.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

02 листопада 2018 року в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели навчально-виховну бесіду з вихованцями НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 – дитячий садок».

Рятувальники розповіли дітлахам про правила безпечної поведінки та дотримання правил пожежної безпеки в побуті, небезпеку використання таких предметів, як сірники та петарди, про небезпеку вибухонебезпечних та невідомих предметів

Вихованцям садочку нагадали телефони екстрених служб та вручили інформаційні листівки з питань безпеки та розмальовки .

Також працівники ДСНС разом з вихованцям дитячого садка виготовили паперові моделі пожежних автомобілів. Діти були в захваті від зустрічі з рятувальниками.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області