День цивільного захисту

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту у 2019 році в закладі проведено "День цивільного захисту".

Згідно з планом 21.05.2019р. в ході «Дня цивільного захисту» проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів, а також тренувань, змагань, естафет тощо.

До проведення заходів «Дня цивільного захисту» залучався весь постійний склад працівників, учні школи, вихованці дитячого садка .


Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї. З нагоди цих свят 15 травня 2019 року відбулося родинне свято «З родини йде життя людини», яке підготували для своїх батьків учні 3 класу спільно зі своїм класним керівником Черкасенко Н.Г. та асистентом вчителя Шамрай І.О.

Атмосфера радості і щастя об’єднала батьків і дітей, даруючи безцінні моменти родинного спілкування. Танці, пісні, веселі ігри принесли багато прекрасних емоцій, які ще довго будуть зігрівати рідні серця. Свято стало яскравою сторінкою у житті шкільної родини і продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками та вчителями відчувають себе справжніми українцями та патріотами, які примножують та збагачують культуру, звичаї й традиції свого народу.

Вітаємо рій "Отамани" Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" з перемогою у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Рій показав гарну командну гру, підтримку та взаємодопомогу. «Отамани» вибороли І місце і право брати участь в обласному етапі гри у червні 2019 року. Вітаємо з перемогою та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!

10 та 11 травня у місті Сквира відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Позмагатися у силі, витривалості прибуло 15 роїв закладів освіти Сквирського району серед яких і рій "Отамани" Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок".

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У Сквирському НВК під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі. Активісти учкому організували проект "Бажаємо миру рідній землі!" під час якого діти виготовили карту України із червоних маків та помістили на неї білих паперових голубів - символ миру. Проведені уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління». На загальношкільному заході учні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Вітаємо призера фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України учня 11 класу Сквирського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" Гаркавого Назарія, який зайняв ІІІ призове місце з біології (відділення - екологія, секція - ветеринарія, зоологія). Тема: "Заходи боротьби із збудником Іхтіофтіріозу (Ichthyophthirius multifiliis) у декоративній аквакультурі."

Це інтелектуальне змагання є унікальним простором ідей, який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців зі світовим досвідом, отримати натхнення на подальші дослідження і проекти.

Звичайно ж отримані результати є спільною працею учня та його наставників, вчителя біології - Гудзенко Наталії Василівни та Гріневич Наталії Євгенівни - завідувачки кафедри іхтіології та зоології, доцента, доктора ветеринарних наук Білоцерківського національного аграрного університету.

Завдяки її небайдужості та професіоналізму, учень нашого закладу отримав високу оцінку та увійшов у трійку переможців.

Щиро пишаємось досягненнями Гаркавого Назарія і бажаємо подальших успіхів у досягненні наукових вершин, а також натхнення і перемог в майбутньому!

Висловлюємо подяку вчителю біології Гудзенко Наталії Василівні, яка сприяє розвитку обдарованих учнів.