Aktuálně

Novinky v redakci

Připravili jsme pro vás novou reportáž, tentokrát ze série "Boží děti" a dozvíte se v ní zajímavosti o jednom z našich deváťáků. Také se můžete brzy těšit na nové číslo školního zpravodaje. Tak sledujte a čtěte, ať víte, co se děje na "Boženě"!

Spolupráce s Ekonomem

Miloslava Šlechtová, 16.01.2018

Začátkem nového roku jsme jako mediální kroužek začali spolupracovat se SŠ Ekonom, kde nás seznámili s prací s kamerou, ale i s různými programy na úpravu videí a fotek. Ve druhém pololetí tam budeme pravidelně docházet.

Naše výtvory a plány

Miloslava Šlechtová, 31.10.2017

Je konec října a my už jsme vydali první zpravodaj a dvě reportáže. Kouknout se na ně můžete v sekci Zpravodaje a Reportáže. Také zvažujeme účast v projektu „Příběhy našich sousedů“. Tímto se vás chceme zeptat, jestli neznáte v okolí někoho se zajímavým životním příběhem a zároveň, aby by byl ochotný o svém příběhu mluvit. (JančisUnicorn)

Jsme zase tady!

Tomáš Zika, 3. 10. 2017

Je září a náš mediální kroužek se opět rozrostl o pár dalších členů. Díky nám a našemu časopisu budete v obraze, budete vědět všechno, co se děje na naší skvělé škole. Budeme vás totiž každý měsíc informovat, co je u nás na škole nového. Můžete se také podívat na reportáže z projektových dnů a různých dalších akcí. Budeme rádi, když se vám náš časopis a naše reportáže budou líbit. Naše zpravodaje si můžete přečíst ve svých třídách a reportáže najdete na webových stránkách školy. Přejeme pěkné čtení a zábavu :D . (Annie Smile)