Aktuálně

Nový zpravodaj

Vydali jsme letošní 3. zpravodaj, ve kterém si můžete přečíst například tipy na knížky, dva nejnovější originální příběhy od našich redaktorek nabo taky další várku vtipů.

Svatba šesťáků

V reportážích se můžete podívat, jak probíhala svatba letošních šesťáků, která se každoročně koná v rámci Mediálního dne. Již brzy se také můžete těšit na další číslo našeho zpravodaje, ve kterém najdete oblíbené rubriky (např. vtipy - tentokrát se zimní tematikou), ale také ochutnávku autorské tvorby našich redaktorek.

Nová reportáž

V reportážích najdete naši novou vánoční anketu. Vyšli jsme totiž do ulic a ptali jsme se lidí například na to, jak si představují Ježíška. Také se můžete brzy těšit na vánoční vydání našeho školního zpravodaje.

Ahoj! Jsme zase tady...

Trochu se obměnil náš redakční tým, což si můžete všimnout v záložce Náš tým. A připravujeme pro vás první číslo letošního zpravodaje, ve kterém se dozvíte, co všechno už jsme stihli zažít u nás ve škole od začátku školního roku, ale také spoustu dalších zajímavých věcí...

Poslední zpravodaj a reportáž z Etno dne

Připravili jsme pro vás poslední letošní zpravodaj, ve kterém najdete například tipy, jak si užít letní prázdniny. Také jsme natočili reportáž z Etno dne.

Zpravodaj 4

Máme pro vás další zpravodaj! Najdete ho ve svých třídách, na nástěnce na chodbě, ale také zde na našich internetových stránkách v sekci ZPRAVODAJE. A co se v něm dočtete? Například jak probíhala letošní Litoměřická notička. Oblíbenou rubriku VTIPNÁ HISTORIE vystřídalo TOP 5 ZAJÍMAVOSTÍ - tentokrát o Jižní Koree. Rádi čtete? Pak se podívejte, které knížky by vám doporučila jedna z našich redaktorek. To vše a ještě další články najdete v našem zpravodaji...

Lyžák a recitační soutěž

Chcete vidět, jak probíhal letošní lyžák nebo kdo byl úspěšný v recitační soutěži? Podívejte se do REPORTÁŽÍ!

Zpravodaj 3

A je tu letošní 3. zpravodaj! Dočtete se v něm o tom, jak probíhal letošní lyžák, co jsme vymysleli na školním fóru a taky je tam pár textů z naší autorské tvorby. Takže se máte na co těšit...

Anketa s žáky

Letos jsme se rozhodli natočit další anketu. Tentokrát se žáky sedmých tříd. Zeptali jsme se jich například na to, proč by se rádi vrátili do mateřské školy nebo jestli si myslí, že to bude lepší v práci než ve škole. Anketu najdete v reportážích.

Zpravodaj 2

Vydali jsme letošní 2. zpravodaj. Máte ho ve třídách, na nástěnce ve 2. patře i před školou, ale také tady na našem webu. Podívejte se, co je na Boženě nového...

Anketa s učiteli

Je tady nový díl oblíbené ankety s učiteli. Tentokrát jsme se jich ptali například na to, proč se rozhodli pracovat jako učitelé a jestli toho někdy nelitovali. Také nám prozradili, jaké průšvihy udělali v době, kdy sami chodili do školy. Podívejte se do reportáží, kde anketu najdete.

Zpravodaj a reportáž

Ahoj! Vydali jsme první letošní zpravodaj, který najdete ve svých třídách i na nástěnkách na chodbě ve 2. patře a před školou. Také jme zveřejnili první reportáž, ve které se dozvíte, jak probíhal nový projektový den s názvem KUK. Koukněte do "zpravodajů" a "reportáží".

Také pro vás chystáme další díl oblíbené ankety s učiteli, takže se máte na co těšit!

Jsme zase tady!

Začal nový školní rok a TV Božka se Vám opět hlásí! Pro všechny, kteří se chtějí stát našimi redaktory - poprvé se sejdeme v úterý 18. září 2018 ve 14:30 v čítárně. A co vás čeká? Budete natáčet a stříhat reportáže, psát články do školního zpravodaje a na webové stránky školy a taky určitě zažijete mnoho legrace. Naučíte se spoustu užitečných věcí od studentů oboru mediální komunikace ze školy EKONOM a taky si zkusíte práci s profesionální technikou, kterou tam mají (kamery, mikrofony, programy na střih i drony). Těšíme se na Vás! Tým TV Božka

Anketa s občany Litoměřic

Líbila se vám anketa s našimi učiteli? Tak se podívejte na naši další anketu. Tentokrát jsme vyrazili do parku a ptali jsme se občanů Litoměřic, jak se jim v našem městě žije, která místa mají nejraději a kde by naopak uvítali změny.

Anketa s učiteli

Zajímá vás, jací žáci byli kdysi naši učitelé? Jaké předměty je bavily a jaké měli známky? A nezlobil někdo z nich náhodou? Podívejte se do reportáží - natočili jsme s nimi anketu!

Nová reportáž a zpravodaj

V záložce REPORTÁŽE se můžete podívat, jak probíhalo školní kolo recitační soutěže. Nejen o této soutěži, ale také o dalších akcích a zajímavostech se dočtete v novém čísle našeho zpravodaje, který k vám do tříd dorazí již zítra.

Novinky v redakci

Připravili jsme pro vás novou reportáž, tentokrát ze série "Boží děti" a dozvíte se v ní zajímavosti o jednom z našich deváťáků. Také se můžete brzy těšit na nové číslo školního zpravodaje. Tak sledujte a čtěte, ať víte, co se děje na "Boženě"!

Spolupráce s Ekonomem

Miloslava Šlechtová, 16.01.2018

Začátkem nového roku jsme jako mediální kroužek začali spolupracovat se SŠ Ekonom, kde nás seznámili s prací s kamerou, ale i s různými programy na úpravu videí a fotek. Ve druhém pololetí tam budeme pravidelně docházet.

Naše výtvory a plány

Miloslava Šlechtová, 31.10.2017

Je konec října a my už jsme vydali první zpravodaj a dvě reportáže. Kouknout se na ně můžete v sekci Zpravodaje a Reportáže. Také zvažujeme účast v projektu „Příběhy našich sousedů“. Tímto se vás chceme zeptat, jestli neznáte v okolí někoho se zajímavým životním příběhem a zároveň, aby by byl ochotný o svém příběhu mluvit. (JančisUnicorn)

Jsme zase tady!

Tomáš Zika, 3. 10. 2017

Je září a náš mediální kroužek se opět rozrostl o pár dalších členů. Díky nám a našemu časopisu budete v obraze, budete vědět všechno, co se děje na naší skvělé škole. Budeme vás totiž každý měsíc informovat, co je u nás na škole nového. Můžete se také podívat na reportáže z projektových dnů a různých dalších akcí. Budeme rádi, když se vám náš časopis a naše reportáže budou líbit. Naše zpravodaje si můžete přečíst ve svých třídách a reportáže najdete na webových stránkách školy. Přejeme pěkné čtení a zábavu :D . (Annie Smile)