Aktuálně

Anketa s učiteli

Je tady nový díl oblíbené ankety s učiteli. Tentokrát jsme se jich ptali například na to, proč se rozhodli pracovat jako učitelé a jestli toho někdy nelitovali. Také nám prozradili, jaké průšvihy udělali v době, kdy sami chodili do školy. Podívejte se do reportáží, kde anketu najdete.

Zpravodaj a reportáž

Ahoj! Vydali jsme první letošní zpravodaj, který najdete ve svých třídách i na nástěnkách na chodbě ve 2. patře a před školou. Také jme zveřejnili první reportáž, ve které se dozvíte, jak probíhal nový projektový den s názvem KUK. Koukněte do "zpravodajů" a "reportáží".

Také pro vás chystáme další díl oblíbené ankety s učiteli, takže se máte na co těšit!

Jsme zase tady!

Začal nový školní rok a TV Božka se Vám opět hlásí! Pro všechny, kteří se chtějí stát našimi redaktory - poprvé se sejdeme v úterý 18. září 2018 ve 14:30 v čítárně. A co vás čeká? Budete natáčet a stříhat reportáže, psát články do školního zpravodaje a na webové stránky školy a taky určitě zažijete mnoho legrace. Naučíte se spoustu užitečných věcí od studentů oboru mediální komunikace ze školy EKONOM a taky si zkusíte práci s profesionální technikou, kterou tam mají (kamery, mikrofony, programy na střih i drony). Těšíme se na Vás! Tým TV Božka

Anketa s občany Litoměřic

Líbila se vám anketa s našimi učiteli? Tak se podívejte na naši další anketu. Tentokrát jsme vyrazili do parku a ptali jsme se občanů Litoměřic, jak se jim v našem městě žije, která místa mají nejraději a kde by naopak uvítali změny.

Anketa s učiteli

Zajímá vás, jací žáci byli kdysi naši učitelé? Jaké předměty je bavily a jaké měli známky? A nezlobil někdo z nich náhodou? Podívejte se do reportáží - natočili jsme s nimi anketu!

Nová reportáž a zpravodaj

V záložce REPORTÁŽE se můžete podívat, jak probíhalo školní kolo recitační soutěže. Nejen o této soutěži, ale také o dalších akcích a zajímavostech se dočtete v novém čísle našeho zpravodaje, který k vám do tříd dorazí již zítra.

Novinky v redakci

Připravili jsme pro vás novou reportáž, tentokrát ze série "Boží děti" a dozvíte se v ní zajímavosti o jednom z našich deváťáků. Také se můžete brzy těšit na nové číslo školního zpravodaje. Tak sledujte a čtěte, ať víte, co se děje na "Boženě"!

Spolupráce s Ekonomem

Miloslava Šlechtová, 16.01.2018

Začátkem nového roku jsme jako mediální kroužek začali spolupracovat se SŠ Ekonom, kde nás seznámili s prací s kamerou, ale i s různými programy na úpravu videí a fotek. Ve druhém pololetí tam budeme pravidelně docházet.

Naše výtvory a plány

Miloslava Šlechtová, 31.10.2017

Je konec října a my už jsme vydali první zpravodaj a dvě reportáže. Kouknout se na ně můžete v sekci Zpravodaje a Reportáže. Také zvažujeme účast v projektu „Příběhy našich sousedů“. Tímto se vás chceme zeptat, jestli neznáte v okolí někoho se zajímavým životním příběhem a zároveň, aby by byl ochotný o svém příběhu mluvit. (JančisUnicorn)

Jsme zase tady!

Tomáš Zika, 3. 10. 2017

Je září a náš mediální kroužek se opět rozrostl o pár dalších členů. Díky nám a našemu časopisu budete v obraze, budete vědět všechno, co se děje na naší skvělé škole. Budeme vás totiž každý měsíc informovat, co je u nás na škole nového. Můžete se také podívat na reportáže z projektových dnů a různých dalších akcí. Budeme rádi, když se vám náš časopis a naše reportáže budou líbit. Naše zpravodaje si můžete přečíst ve svých třídách a reportáže najdete na webových stránkách školy. Přejeme pěkné čtení a zábavu :D . (Annie Smile)