Rezervuj SI

Ve druhém patře nádherného Hauenschildova paláce, o kterém první zmínky sahají už do roku 1583, najdeš Skautský institut v Olomouci, o kterém, pro změnu, první zmínky sahají do roku 2015.

Vyjdeš-li po schodech, najdeš společnou halu a v ní vstup do Skautského institutu v Olomouci. Místa, jehož hnacím motorem je práce mnoha dobrovolníků a které je nyní k dispozici všem, kteří chtějí svět nechat lepší… A kam vlastně ty dveře vedou?

Místnost Bakchus (aula)

Další dveře tě zavedou do srdce SI Olomouc, centra dění, naší auly Bakchus (věžička–reliéf–Ovidius), multifunkčně vybavené místnosti pro tvůj workshop, přednášku, lekce, debatu o smyslu bytí, nebo cokoliv dalšího, co nechá svět lepší. K dispozici je Ti dataprojektor, flipchart, ozvučení, pódium ve věžičce a v dnešní době naprosto neuvěřitelná Wi-Fi.

Místnost Pentheus (cowork)

Stojíš v coworku a přemýšlíš co s tím? Sdílená pracovna pro skauty a všechny, kteří hledají zázemí pro svou práci, potřebují se potkat na poradu, briefing, schůzku, nebo prostě potřebují chvíli klidu na něco kreativního?

Rezervuj SI pro svůj projekt!

REZERVACE

Vytváříme otevřený prostor na Dolním náměstí. Chceš se stát součástí příběhu SI a uspořádat u nás akci? Nebo jen nevíš kam se vrtnout se svým týmem, se kterým na něčem pracuješ? Máš v hlavě zajímavý projekt a chceš ho hodit na papír (ok, do Wordu)? Anebo se chceš s fórem SI pustit do realizace nějaké akce, která nechá svět lepší?

Neváhej využít naše rezervační formuláře, ty by tě měli celkem intuitivně navést k tomu, co vlastně potřebuješ domluvit nebo rezervovat. A kdyby ne, prostě piš na dolnak@siolomouc.cz a domluvíme se. Obsazenost a co se na Dolňáku chystá, najdeš kalendářích. Těšíme se na tvou návštěvu!