Ohlasy a fotogalerie

oHLASY

 • Co tě na seznamováku zaujalo?
  • "Atmosféra celé akce, která byla klidná a harmonická. Také "psychologický ráz" seznamováku (nebo jak to nazvat :D ) - to, že šlo vážně především o komunikaci a porozumění, ne jen o nikdy nekončící párty, jak tomu bývá v jiných případech seznamováků."
  • "Celková organizace, všechny aktivity byly založené na tom, lépe poznat druhé i sebe sama a to úplně nenuceně a přirozeně, otevřít se druhým bylo najednou tak snadné."
  • "To bych musela popsat celý psychoseznamovák. Popravdě jsem nikdy nic takového nezažila. Takže mě...překvapil/zaujal celý psychoseznamovák? XD Možná bych však mohla konkrétně vypíchnout to, jak rychle jsme se poznali a že jsem se ve společnosti tolika lidí necítila špatně."
  • "Příjezd vyučující z katedry: paní doktorky Sotákové! Většina aktivit byla zároveň zábavných i užitečných, skupinky se stále proměňovaly."


 • "Seznamovák bych chtěla moc doporučit. Nejdříve jsem se ale bála. Nových lidí, jestli si budeme rozumět. Přece jen jedete na čtyři dny někam s cizími lidmi a ani nevíte, co tam budete dělat a s kým budete spát... Dokonce mi spoustu spolužáků řeklo, že taky málem nejeli. Ale víte co? Jsem moc ráda, že jsem svůj strach překonala a jela a myslím si, že i moji spolužáci si to užili. Na seznamováku byla neuvěřitelně příjemná atmosféra a pořád bylo co dělat. Nikdo neseděl v koutě sám. Také bych chtěla poděkovat organizátorům. Jsou to úžasní lidé :) Do všeho se s námi zapojovali, vedli nás a pomáhali nám :) Děkuji! "
 • "Na psychoseznamovák jsem si přála jet už od chvíle, kdy jsem se o něm dozvěděla - v době podávání přihlášek na VŠ. Věřila jsem, že to bude skvělý zážitek. Má očekávání však nebyla naplněna. Byla předčena. Psychoseznamovák byl mnohem lepší a úplně jiný, než jsem si myslela. A co jsem tak slyšela ostatní spolužáky, očividně není nikdo, kdo by z něj byl zklamaný. Ani se nedivím vzhledem k tomu, kolik legrace jsme si užili. Organizátoři měli nápaditý program a lidé i nelidé (třeba pes), s nimiž jsem se tam potkala, byli hrozně fajn. A ač je to zvláštní, opravdu jsme se za těch pár dní zvládli docela dobře seznámit. Úspěch takového seznamováku určitě záleží i na povahách těch, kdo na něj jedou, ale program je rovněž velmi důležitý a já mohu říct, že organizátoři si s ním dali opravdu hodně práce a vše pro nás krásně připravili. V PedInfu se píše, že člověk bude dlouho vzpomínat na imatrikulaci. Osobně si myslím, že já budu spíš navěky vzpomínat na svůj psychoseznamovák. Jsem vážně šťastná, že jsem na něj mohla jet a popravdě by mi vůbec nevadilo si to zopakovat. Klidně bych na takovéhle psychoseznamováky jezdila pořád."
 • "Určitě vyražte na seznamovák, poznáte většinu svých spolužáků, starší studenty, kteří jsou ochotni vám se vším pomocí a k tomu si užijete spoustu zábavy!"

FOTOGALERIE

Jestli chcete nahlédnout do fotek a bojíte se, že si prozradíte nějaký program, nebojte! Každý psychoseznamovák je jedinečný jak programem, tak lidmi, kteří se tam setkají. Takže fotografie vám mohou pouze říct, že to byla akce, o kterou byste neměli přijít.

Fotografie z psychoseznamováku z roku 2017 si můžete prohlédnout zde.

Fotografie z psychoseznamováku z roku 2016 si můžete prohlédnout zde.

Fotografie z psychoseznamováku z roku 2015 si můžete prohlédnout zde.