PRAHA SOBĚ

Jsme PRAHA SOBĚ, sousedé, kteří si přejí ve volbách 2022 dokončit proměnu Prahy.

Toto je místo pro všechny, kdo se chtějí zapojit.

AKTUALITY

VELKÝ SPOLEČNÝ SBĚR 16. 11. | V úterý 16. 11. postavíme na mnoha místech v Praze stánky nebo stolečky a sebereme co nejvíc podpisů. Večer se setkáme v kavárně Kolektor a společně sečteme, kolik se nám za tento hromadný sběr podařilo nasbírat.

Bude zima, možná přijdou další lockdowny. Sbírat tak možná ani nepůjde - pojďme, dokud to jde, a pak si dáme pauzu. Věřím, že můžeme do Vánoc nasbírat 25 tisíc podpisů - čtvrtinu všech podpisů, které ke kandidatuře potřebujeme. Proměna Prahy nenastane sama od sebe. Musíme si ji odpracovat.

Zapište se do tabulky! https://docs.google.com/spreadsheets/d/1v1odkmxTQpZLLdTiIOiuhUCPktCXy_Z-_8-UkIXyDmA/edit#gid=712115844

FB událost zde: https://fb.me/e/17hIpTL01

DALŠÍ CAFÉ KOLEKTOR BUDE 25. 10. | Od teď se budeme v café Kolektor scházet v pondělí od 20 hodin, vždy jednou za 14 dní. Těšíme se na vás! Materiály je možné vyzvedávat také kdykoliv jindy v našem zastupitelském klubu na magistrátu na Mariánském náměstí. Stejně tak si kdykoliv můžete domluvit schůzku s dalšími lidmi z magistrátního týmu PRAHA SOBĚ, pište prosím Vráťovi na dobrovolnici@prahasobe.cz.

MÁME ZA SEBOU VOLEBNÍ SBĚR. | Díky všem, co se zapojili! V pondělí 11. 10. si v café Kolektor řekneme, jaké rozhovory jsme zažili a kolik podpisů se podařilo nasbírat.

PŘIJĎTE 4. 10. 2021 OD 20 HODIN DO CAFÉ KOLEKTOR. | Klíčové setkání pro volební sběr. Rozebereme si materiály na volby (letáky, propisky, desky, plakáty a další) a řekneme si, jak přesně to funguje s podpisy pro magistrát i pro městkou část, co s peticemi, kde se smí sbírat, na co dávat pozor a podobně. K prodeji také budou trička, mikiny a tašky PRAHA SOBĚ, což jsou věci, které sluší všem:) Platit za ně půjde na místě hotově a přes QR kód.

VOLEBNÍ SBĚR SE BLÍŽÍ. | Je to největší a nejdůležitější příležitost zapojit se do sběru podpisů ještě letos. Zatím máme přihlášeno okolo 150 dobrovolníků. Přečtěte si víc o sběru během sněmovních voleb 8. a 9. října 2021, registrujte se a požádejte také své známé.

VELKÉ SETKÁNÍ NA ŠTVANICI 20. 9. 2021 OD 18 HODIN. | Štvanice je ideální příležitostí se setkat, dozvědět se víc o plánech PRAHA SOBĚ a o možnostech zapojení se. Na místě budou pivo, limo a grill a hlavně náš tým zastupitelů a týmy z městských částí, kde chceme kandidovat. Rozebereme si také petice, letáky, placky nebo propisky. Určitě dorazte, moc se těšíme!