Zapisy

ZASADY ZAPISÓW

1. Kolejność zapisów:

 • PARY: liczy się moment zgłoszenia pierwszej osoby, ALE druga osoba ma czas tylko do końca tego samego dnia, żeby utrzymać miejsce na liście. Jeśli druga osoba z pary zgłosi się po północy TO BĘDZIECIE TRAKTOWANI JAKO SOLIŚCI! Oczywiście oba zgłoszenia może wysłać jedna osoba - jakie dane drugiej osoby będziecie potrzebować podamy przed otwarciem rejestracji.

 • SOLIŚCI - czy będzie dla Was miejsce to będzie zależało od zgłoszeń płci przeciwnej - będziecie wciągani na listę dopiero w momencie znalezienia Wam pary - czyli z datą zgłoszenia innej osoby solo z którą możemy Was sparować.

2. Czy MUSZĘ się rejestrować w parze, czy można jako solista/solistka?

 • Pary będą mieć pierwszeństwo przed solistami/solistkami, co oznacza, że: możecie się rejestrować solo, ale będzie to gwarantować tylko PRÓG CENOWY, a nie miejsce na evencie. Jeśli zarejestruje się ktoś solo to i tak pary, które zarejestrują się później, będą przyjęte na listę eventową wcześniej niż dana osoba solo.

 • Solista/solistka będzie wciągana na listę eventu dopiero po sparowaniu z innym solistą lub solistką, więc będzie na liście dopiero w momencie, gdy zarejestruje się osoba, z którą Was sparowaliśmy - dopiero wtedy będziecie mieli zagwarantowane MIEJSCE (cena oczywiście zostaje dla danej osoby taka jak była w momencie rejestracji solowej).

 • Czyli pomimo, że możecie rejestrować się solo - najlepszym sposobem na zagwarantowanie sobie miejsca na Summer Summit jest poszukanie sobie pary!

 • Będziemy trzymać zasadę, że może być 10% różnica leaderów do followerek, więc oczywiście jakaś pula miejsc dla solistów/solistek na pewno będzie, ale będzie to zależało nie od nas tylko od ilości solowych zapisów obu płci.

 • Jeśli nie będziemy mieli wystarczającej ilości leaderów lub followerek żeby kogoś przyjąć - w takim przypadku zwrócimy oczywiście całość wpłaconych wcześniej pieniędzy.


3. Dobieramy się w pary PRZED rejestracją

O co chodzi?

 • Zakładając, że będzie więcej followerek (przepraszamy dziewczyny - ale prawdopodobnie tak będzie), To jeśli któraś followerka zarejestruje się solo, a potem chce szukać partnera - to musicie znaleźć partnera, który się jeszcze NIE ZAREJESTROWAŁ. Jeśli taki partner się rejestruje to musi podać Wasze imię i nazwisko przy rejestracji.

 • Jeśli Followerka (przy założeniu, że więcej jest followerek) się rejestruje to nie może podać jako leadera do pary kogoś kto już jest zarejestrowany, bo taki partner już został przez nas sparowany z inną followerką w momencie rejestracji.

 • Oczywiście jest możliwość, że proporcje będą odwrócone ale szanse na to są raczej nieduże. ;)

4. Poziomy - BALANS PŁCI - audition?

 • Nie będzie takiego obowiązku przy zgłoszeniach ALE postarajcie się dobierać w pary jak najbardziej zbliżone poziomem (najlepiej leader+followerka zgłoszeni na ten sam poziom) - będziecie wtedy mieli pewność, że poziom leaderów i followerek na danej grupie będzie najbardziej zbliżony, a co za tym idzie więcej skorzystacie z warsztatów. Oczywiście i tak możemy potem pokombinować i jakoś to będzie ale po co "ma jakoś być" ;) jak może od razu być ok. ;) :)

 • Poziom, który podajecie przy zapisie jest poziomem, na którym chcielibyście się znaleźć, ale ostateczny podział na grupy ustalimy my, dopiero po zamknięciu zapisów jak będzie już wiadomo ile jest osób z danego poziomu. Będzie oczywiście potem (dla chętnych) możliwość zmiany grupy na wyższą na AUDITION na miejscu.

Formularz rejestracji: