Brezplačni MESEC

Vsi ki bi radi dobili vpogled v svet borilnih veščin vabljeni k aktivnostim akcije Mesca brezplačne rekreativne vadbe 
Gre za brezplačni mesec borilnih veščin namenjen vsem novnincem na področju borilnih športov.

Pridruži se nam v spodaj naštetih terminih in ne odlašaj z odločitvijo. Ponudba vadbe pa je bogata in raznolika.
Osnovne splošne informacije in usmerjanje na društva:
INFO: 040 48 48 48


www.savate.si  (klikni na začetno sliko za odpiranje strani)
SAVATE - FRANCOSKI BOKS (040-568-687, savate@outlook.com)
Borilnica KAMPUS - študentska telovadnica borilnih športov, Pivovarniška ulica 6, 1000 Ljubljana
začetniki (mladinci, člani):
TOREK: 17:30 - 19:00 (borilnica KAMPUS)
ČETRTEK: 17:30 - 19:00 (borilnica KAMPUS)

nadaljevalci (mladinci, člani): 
TOREK: 19:00 - 20:30 (borilnica KAMPUS)
ČETRTEK: 19:00 - 20:30 (borilnica KAMPUS)

dijaki:
PONEDELJEK: 16:00 - 17:00 (borilnica KAMPUS)
SREDA: 16:00 - 17:00 (borilnica KAMPUS)

SAVATE - SAMOOBRAMBA (040-375-375, savate@outlook.com)
Borilnica KAMPUS - študentska telovadnica borilnih športov, Pivovarniška ulica 6, 1000 Ljubljana
začetniki (mladinci, člani):
PONEDELJEK: 17:30 - 19:00 (borilnica KAMPUS)
SREDA:             17:30 - 19:00 (borilnica KAMPUS)

SAVATE - BORJENJE S PALICO (040-375-375savate@outlook.com)
OŠ Spodnja Šiška, Gasilska cesta 17 (cca. 200 m do LPP avtobusne postaje) 
začetniki in nadaljevalci (mladinci, člani):
           PONEDELJEK: 17:15 do 19:45 (mala telovadnica)
           SREDA: 20:15 do 21:45 (velika telovadnica)



otroci:

OŠ Vič, Abramova 26, Ljubljana Vič (mala telovadnica)

            TOREK: 15.15 - 16.00 (otroci nad 6 let)

OŠ Vič, Tržaška 74, Ljubljana Vič (jedilnica / mala telovadnica)
            TOREK: 15.00 - 15.45 (otroci nad 8 let)

OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, Ljubljana Bežigrad (večnamenska dvorana)
            PONEDELJEK: 17.30 - 18.30 (otroci nad 8 let) 
            PETEK: 17.30 - 19.00 (otroci nad 5 let)

OŠ Spodnja Šiška, Gasilska ulica 17, Ljubljana (mala telovadnica)
 ČETRTEK: 18.00 - 18.45 (otroci od 3 do 6 let) - skupina A
 ČETRTEK: 18.00 - 18.45 (otroci od 7 do 10 let) - skupina B
 ČETRTEK: 19.00 - 20.15 (otroci nad 11 let)

odrasli:
OŠ Mirana Jarca, Ipavčeva 1, Ljubljana Bežigrad (večnamenska dvorana)
            PONEDELJEK:    17.30 - 19.00  (začetna in nadaljevalna skupina)
            PETEK:                17.30 - 19.00  (začetna in nadaljevalna skupina)

OŠ Spodnja Šiška, Gasilska cesta 17, Ljubljana (mala/velika telovadnica)
            ČETRTEK    19.00 - 20.15 (začetna skupina)
            ČETRTEK:   19.00 - 21.00 (nadaljevalna skupina)



SAVATE - FRANCOSKI BOKS (031-880-171)
OŠ Venclja Perka, Ljubljanska 58a
TOREK 18:30-20:00
ČETRTEK 18:30-20:00

SAVATE - FORME in CAPOEIRA (041-504-621)
otroci:
OŠ Rodica, Kettejeva ulica 13, Domžale (mala telovadnica) 
ČETRTEK 14:20-15:05
SAVATE - FRANCOSKI BOKS (040-467-929)
OŠ Šenčur, mala telovadnica
SREDA 19:30-21:00, 
NEDELJA 19:00-20:30

SAVATE - FORME in CAPOEIRA (041-504-621)
https://www.facebook.com/capoeiraslovenija
https://www.facebook.com/Nacao-Capoeira-Slovenija-127753710666506/timeline/
www.capoeiraslovenija.si
(otroci nad 5 let in odrasli)
OŠ Šenčur, Pipanova 43, Šenčur (mala telovadnica z ogledali)
            TOREK: 19.00 - 20.00 
SAVATE - FRANCOSKI BOKS in KARATE (070-847-048)
OŠ Radeče, 
TOREK 17:00-18:30
NEDELJA 17:00-19:00
SAVATE - FRANCOSKI BOKS (031-570-191)
OŠ A.M. Slomšek: 
SREDA 18:00-19:30
PETEK 18:00-19:30


DRENOV GRIČ
        SAVATE - SAMOOBRAMBA in KARATE (031-641-200)
        OŠ DRENOV GRIČ - Dvorana ŠD Dren
                    TOREK:    16.00 - 17.00 osnovnošolci (začetniki)
                    ČETRTEK: 16.00 - 17.00 osnovnošolci (začetniki)
                    
TOREK:    17.00 - 18.00 osnovnošolci
                    ČETRTEK: 17.00 - 18.00 osnovnošolci



SAVATE - FRANCOSKI BOKS (040-294-946)
OŠ Livade, 
TOREK:     19:30-21:00
ČETRTEK: 19:30-21:00

o
SAVATE - FRANCOSKI BOKS (041-752-734)
SŠ J. Jurčiča, 
ČETRTEK 18:00 - 19:30


SAVATE - SAMOOBRAMBA in KARATE (031-641-200)
OŠ Tabor Logatec
PONEDELJEK 14:00-15:00 (osnovnošolci)
SREDA             13:00-14:00 (osnovnošolci)

OŠ 8. talcev Logatec
osnovnošolci
PONEDELJEK 15:30-16:30 (osnovnošolci)
PONEDELJEK 16:30-17:30 (osnovnošolci)
SREDA             15:30-16:30 (osnovnošolci)
SREDA             16:30-17:30 (osnovnošolci)

starejši - dijaki, študentje, odrasli
PONEDELJEK 19:00-20:00
SREDA             19:00-20:00




SAVATE - FORME in CAPOEIRA (041-504-621)
otroci
OŠ Maksa Durjave, Ruška cesta 15, Maribor (mala telovadnica)
PONEDELJEK 17:30-18:15  (otroci od 4 - 9 let)
PONEDELJEK 17:30-19:00  (otroci nad 10 let)

OŠ Prežihovega Voranca, Gosposvetska 10, Maribor (mala telovadnica)
SREDA 17:15-18:00 (otroci od 4 - 9 let)
SREDA 17:45-19:15 (otroci nad 10 let) 

odrasli
OŠ Maksa Durjave, Ruška cesta 15, Maribor (mala telovadnica)
PONEDELJEK 17:30-19:00

OŠ Prežihovega Voranca, Gosposvetska 10, Maribor (mala telovadnica)
SREDA 17:45-19:15 



BREZOVICA
SAVATE - FORME (040-779-779)
OŠ Brezovica (mala telovadnica)
PETEK, 16:30 - 17:30

VAČE
SAVATE - FORME in CAPOEIRA (041-504-621)
POŠ Vače, Vače 24, Vače
            ČETRTEK    16.00 - 16.45 (otroci nad 4 leta)

Izvedbo programa je omogočila za vsa društva SVZS Fundacija za šport.