Dėmesio! Skelbiami nauji konkursai!  

Sveiki,  atvykę į zuikio Ambrozijaus ir jo šeimynos namus!

 

Susipažinkime. Esu zuikis Ambrozijus. Gyvenu Klaipėdos siuvimo ir paslaugų verslo mokykloje kartu su savo šeimyna: mieląja pačiute Antanina, trimis sūnumis: Petru, Tylučiu,  Zenonu bei  mylimiausiąja dukryte Morta. Mes visi esame labai darbštūs ir mokame visokių žmonėms naudingų dalykų.

Mano pačiutė Antanina yra geriausia kirpėja visoje apylinkėje. Labai myli mūsų vaikus. Tinkamai auklėja. Taip, kad eitų per gyvenimą tiesiais zuikių takais, o ne klystkeliais žiurkių.

 Sūnus Petras moka įvairiausių kompiuterinių žaidimų ir žino, kaip galima apsisaugoti nuo visokių „baisų pabaisų“ – žmonės jomis  vadina blogas interneto svetaines arba visokius ten ūsus. Oi,  ne taip pasakiau! Turėjau galvoje - “virusus”.

Kitas mano sūnus Zenonas yra geras finasininkas – puikiai išmano, kaip galima iš kišenpinigių susitaupyti ir nusipirkti, pavyzdžiui, dviratį kokį. Dažnai vakarais jis murma sau po nosim kažkokius mįslingus ir nesuprantamus žodžius : „kreditas“, „debetas“, „balansas“... . Ir mąsto letenėle galvą parėmęs. Po to skaičiuoja , skaičiuoja.....kol mama pakviečia valgyti morkų košės.

Trečias sūnus yra vardu Tylutis. Labai geros širdelės vaikas. Nors Dievulis jam nepadovanojo kalbos dovanos, tačiau jis piešia taip, na taip....na taip....na taip kaip tokie... Kaip jie ten?  Prisiminiau!  Kaip tokie labai geri paišytojai:  Leonardas da Vinčis, Mikelandželas ar  Čiurlionis... arba Andriulionis.

Na, o mūsų pagrandukė yra vardu Morta. Ji yra siuvėja ir tautinių šokių mėgėja. Dailutė, gudrutė, linksmutė ir labai gabi. Neseniai pasiuvo laputaitei naujus kailinukus, kaimynui meškinui naują smokingą,  žiogui  kepuraitę – visi liko patenkinti. O balselio skambumas, o kojelių mitrumas! Siuva ir dainuoja. Arba kojytėm trepsena į taktą.

Aš pats esu ir sodininkas, ir gėlininkas. Ir dar moku virti labai gardžias arbatas iš įvairių sveikų ir kvapnių žolelių. Rašyti man galite adresu zuikionamai@gmail.com

 

Taigi kviečiu pasižvalgyti po mano namus. Čia surasite įvairiausių naudingų patarimų!