Aktualności

NASZE INFORMACJE

PAMIĘTAJMY O BOYU...

Towarzystwo Kultury Świeckiej w Krakowie im. Tadeusza Boya Żeleńskiego i SLD Koło nr 2 uprzejmie zapraszają swoich członków i sympatyków na uroczyste złożenie kwiatów pod popiersiem Tadeusza Boya Żeleńskiego w 76. rocznicę Jego śmierci. Obchody rocznicowe odbędą się 05 lipca br. (środa) o godz. 16.00 na Plantach przy ulicy Straszewskiego.


SPOTKAJMY SIĘ 1 MAJA!

Rada Krakowska Sojuszu Lewicy Demokratycznej gorąco zaprasza na uroczystości z okazji Święta Pracy. Manifestacja organizowana przez Radę Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Województwa Małopolskiego odbędzie się 1 Maja o godz. 11.00 pod pomnikiem Czynu Zbrojnego Proletariatu Krakowa w Alei Daszyńskiego. Przybądźmy licznie! Niech się święci 1 Maja!WESOŁYCH ŚWIĄT!

Naszym sympatykom i uczestnikom wspólnych spotkań życzymy wspaniałych Świąt i wielu miłych wrażeń na turystycznych szlakach :)
Dyplom dla Elżbiety Woźniak.

Miło nam poinformować, że nasza Koleżanka Elżbieta Woźniak – Sekretarz Rady Krakowskiej SLD została uhonorowana Dyplomem Marszałka Województwa Małopolskiego za wkład w rozwój i promocję turystyki w Województwie Małopolskim. Elżbieta Woźniak jest działaczką PTTK, byłym koordynatorem słynnej akcji Koła Grodzkiego PTTK „Zdobywamy Odznakę Przyjaciela Krakowa”. Gratulujemy!


https://2.bp.blogspot.com/--IIZrj3EQwQ/WHR2Kro_dZI/AAAAAAAABio/lCFSi6JErCg6SaKT4Voawfdx0YEiHzfBACLcB/s1600/ojcow-plakat.jpgLubisz podróżować? Chcesz odkrywać niezwykłe miejsca Małopolski? A może szukasz sposobu, jak w ciekawy sposób spędzić wolny czas? Jeśli odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to konkurs „Przypieczętuj małopolski miniszlak funduszy europejskich” jest właśnie dla Ciebie. Aby wziąć w nim udział wystarczy wydrukować specjalną mapkę lub odebrać ją w dowolnym obiekcie znajdującym się na trasie konkursu... i już można ruszać na poszukiwanie przygód w Małopolsce.

Więcej szczegółów na stronie Województwa Małopolskiego TUTAJ
Tematem tegorocznych XIX Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego Od kuchni będzie sztuka kulinarna i związane z nią historie. Ta najsmaczniejsza edycja Dni Dziedzictwa ma zachęcić nie tylko do konsumowania regionalnych specjałów, ale przede wszystkim do poszukiwania – czasem od kuchni – ciekawych wątków i opowieści, nie tylko gastronomicznych.
Comments