Ogłoszenia

 • Na języku o świętym Patryku     Dzień Świętego Patryka to irlandzkie święto narodowe i religijne. Wiedzą o tym także uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łaziskach, którzy na lekcjach języka angielskiego uczyli się o zwyczajach i tradycjach związanych z tym dniem. Uczyli się również o największych miastach i zabytkach Irlandii, a także przypominali jak żyją przeciętni Irlandczycy. Lekcje angielskiego pozwalają zatem nie tylko na naukę języka, ale również poszerzają wiedzę o krajach anglojęzycznych. Zapraszamy do galerii!
  Opublikowane: 16 mar 2019, 01:04 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Sukcesy w konkursie powiatowym z języka angielskiego!     12 marca odbyła się XIII edycja konkursu powiatowego z języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 3 w Radlinie. 80 uczniów z ponad 20 szkół wzięło udział w tegorocznych rozgrywkach. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Potracka z klasy VII i Katarzyna Sarna z klasy V b. Obie nasze reprezentantki wygrały rywalizacje w swoich kategoriach wiekowych! Warto dodać, że byliśmy jedyną szkołą, która w tym roku zdobyła dwa pierwsze miejsca! Gratulujemy Oli! Gratulujemy Kasi! Jesteśmy z Was dumni!
  Opublikowane: 16 mar 2019, 00:39 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • I Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej "Just Sing"         Serdecznie zapraszamy wszystkie śpiewające osoby do wzięcia udziału w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej "Just Sing".  Gwarantujemy świetną zabawę!                W skład jury wchodzą:- p. Emilia Kopiec: dyrygentka chóru "Canticum Novum" oraz dyrektorka Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wodzisławiu Śląskim- p. Katarzyna Weiss - metodyk j. angielskiego z ramienia PODN- p. Rafał Karwot - wokalista zespołu "TABU"    Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania tutaj.
  Opublikowane: 24 lut 2019, 04:58 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Kryteria naboru do klas I
  Opublikowane: 7 lut 2019, 02:28 przez: Krzysztof Kłosek
 • Ferie - Zarządzenie Wójta
  Opublikowane: 7 lut 2019, 02:25 przez: Krzysztof Kłosek
 • Sukces naszej uczennicy!     W styczniu na terenie powiatu wodzisławskiego odbywał się konkurs "Create Your English World". Uczniowie biorący w nim udział musieli wykazać się dobrą znajomością języka angielskiego, a także zdolnościami plastycznymi. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła nasza uczennica, Ewa Studzińska z klasy IV! Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!
  Opublikowane: 7 lut 2019, 01:06 przez: Krzysztof Kłosek
 • Dzień Babci i Dziadka … to dni, w których gości wiele uśmiechu na twarzach, to dni wzruszeń i radości.     Jak co roku uczniowie klas początkowych zaprosili swoje babcie i swoich dziadków na spotkanie przygotowane specjalnie dla nich. 21 stycznia w sali gimnastycznej zgromadzili się licznie zaproszeni goście. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać występy swoich wnuków, którzy deklamowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli, składali życzenia. Członkowie koła teatralnego przygotowali specjalne przedstawienie pt. „Narodzi nom sie Bercik” w gwarze śląskiej nawiązujące do pojawienia się w rodzinie wnuka. Dzieci wręczyły też dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Rodzice dzieci przygotowali na zakończenie słodki poczęstunek.    Serdecznie dziękujemy babciom i dziadkom za przybycie do szkoły i życzmy zdrowia i długich lat życia.
  Opublikowane: 30 sty 2019, 10:30 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 7 z 316. Zobacz więcej »