Ogłoszenia

 • "Gra planszowa małego Ślązoka" - I powiatowy konkurs plastyczno - techniczny
  Opublikowane: 15 maj 2019, 01:42 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Fikoletki W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łaziskach działa zespół taneczny „Fikoletki” w skład którego wchodzą dziewczynki z klasy I a i b. Małe tancerki mają już kilka wielkich osiągnięć: zdobyły wyróżnienie na Wojewódzkim Festiwalu Tańców Europy w Gliwicach prezentując taniec hiszpański „Ole” oraz II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Tańca Nowoczesnego „School Dance” w Pawłowicach występując jako „Różowe Pantery”.
  Opublikowane: 14 maj 2019, 08:22 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Zebranie z rodzicami Informujemy, że w dniu 22 maja 2019 r. (środa) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.  Tematem spotkania będzie informacja o wynikach w nauce z poszczególnych przedmiotów i zachowaniu uczniów oraz sprawy bieżące.
  Opublikowane: 9 maj 2019, 22:18 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Rekolekcje Wielkopostne już za nami     W czasie szkolnych rekolekcji wielkanocnych przedstawiciele uczniów z klas V – VIII pod opieką pani K. Domagały – Machnik i pani B. Budnik przygotowali przedstawienie pt. „Poszukiwany Jezus z Nazaretu”. Było ono uzupełnieniem treści głoszonych przez księdza rekolekcjonistę. Uczniowie odegrali swoje role bardzo sugestywnie, autentycznie przekazali biblijne treści. Spektakl ubogacił czas ćwiczeń duchowych.     Dziękujemy aktorom za odwagę, poświęcony czas i zaangażowanie się sercem w realizację przedstawienia.
  Opublikowane: 9 maj 2019, 04:05 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Wyjazd na mecz towarzyski Polska - Niemcy U-20     26 marca 2019r. grupa uczniów z naszej Szkoły (z klas IV - VIII) miała szansę obejrzeć na żywo mecz Polska - Niemcy U-20 w Bielsku-Białej. Wszystkim uczniom bardzo spodobał się nowoczesny stadion, na którym był rozgrywany mecz. Byli również pod wrażeniem możliwości zobaczenia przyszłych reprezentantów Polski. Pomimo zimna, atmosfera na trybunach była gorąca. Do pełni szczęścia zabrakło tylko zwycięstwa Polaków. Ostatecznie przegraliśmy 0:2.
  Opublikowane: 8 maj 2019, 01:13 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Wizyta w parku dinozaurów!     24 kwietnia klasa IV wybrała się na całodniową wycieczkę do Krasiejowa. Tam uczniowie odwiedzili m.in. prehistoryczne oceanarium i zobaczyli ponad 200 modeli dinozaurów. Prócz tego mieli okazję obejrzeć film w kinie 5d, a także przenieśli się do początków naszej planety za pomocą specjalnego tunelu czasu. Podczas wycieczki był czas na zdobywanie nowej wiedzy, np. podczas dwugodzinnego spaceru z przewodnikiem, a także podczas wizyty na wykopaliskach paleontologicznych, gdzie na własne oczy można było zobaczyć skamieniałe kości dinozaurów (badania w Krasiejowie od wielu lat są prowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Opolskiego). Co ciekawe, szczątki takich gadów jak Silezaurus Opolensis czy Polonosuchus odkryto dotychczas tylko w jednym miejscu na świecie! Właśnie w Krasiejowie! Na koniec uczniowie mieli czas wolny na klasową integrację ...
  Opublikowane: 8 maj 2019, 01:14 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • WAŻNE!!! dotyczy egzaminów ósmoklasistów Egzaminy ósmoklasistów w naszej szkole odbędą się w ustalonych przez OKE terminach.
  Opublikowane: 12 kwi 2019, 03:01 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 7 z 331. Zobacz więcej »