Strona główna

Ogłoszenia

 • Dyskoteka Andrzejkowa     28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas V-VIII. Na zaproszenie naszej szkoły gościliśmy również zespół taneczny "Dance Zumba" ze Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie. Była to świetna okazja do wspólnej nauki tańca oraz integracji naszych uczniów z rówieśnikami z sąsiedniej szkoły. Dziękujemy również Radzie Rodziców za przepyszną pizzę oraz napoje.
  Opublikowane: 9 gru 2018, 23:42 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Lekcja otwarta - kl. IV     W środę 28 listopada odbyła się lekcja otwarta z matematyki w klasie IV. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i udział w lekcji.
  Opublikowane: 9 gru 2018, 23:41 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Gminny Konkurs Gwarowy     W dniach 27 - 28 listopada br. odbył się I Gminny Konkurs Gwary Śląskiej im. E. Tomasa pod patronatem Wójta Gminy Godów w Gołkowicach. Jego celem było kultywowanie śląskiej tradycji regionalnej. Wzięły w nim udział dzieci przedszkolne i szkolne. Naszą szkołę reprezentowali Wiktor Wuwer (przedszkole), Janek Micał (uczeń kl. II), Lilianna Tomala (uczennica kl. I) oraz Julia Wojtek (uczennica kl. VII).    Wszyscy spisali się znakomicie, wspaniale zaprezentowali swoje "godki". Janek zdobył I miejsce w grupie wiekowej klas I - III, zaś Lilianna otrzymała w tej samej kategorii wyróżnienie. Również przedszkolak Wiktor zdobył wyróżnienie. Julia w kategorii klas starszych zajęła III miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.
  Opublikowane: 9 gru 2018, 23:40 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Dokumenty dotyczące rekrutacji 2019/2020 Aby pobrać dokumenty kliknij tutaj.
  Opublikowane: 6 gru 2018, 02:13 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Serdeczene podziękowania dla sklepu E.Leclerc
  Opublikowane: 6 gru 2018, 02:05 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 296. Zobacz więcej »