Strona główna

Ogłoszenia

 • Sukcesy naszych uczniów     W ostatnim czasie odbyła się kolejna edycja Konkursu JęzykaAngielskiego „English Vocabulary Genius IV”. Był to tegoroczny etap wojewódzki. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 504 uczniów z 42 placówek. Do ścisłego Finału przeszło 111 uczestników, z których tytuł Geniusza uzyskało 22 uczniów.     Nasza uczennica klasy siódmej, Eliza Okoń,zdobyła maksymalną liczbę punktów i uzyskała tytuł laureata. Natomiast Klaudiusz Pałka z klasy piątej zdobył wyróżnienie w tym konkursie.     Uczniowie byli przygotowywani do konkursu przez p. Sabinę Studniczek.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
  Opublikowane: 28 lis 2017, 11:10 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • 90 lat minęło...     W 1927 roku oddano do użytku Szkołę Podstawową  w Łaziskach. Obchody jubileuszu naszej szkoły rozpoczęły się w środę 7 listopada, mszą św., która została odprawiona w kościele w Łaziskach, w intencji wszystkich osób w jakikolwiek sposób związanych z naszą szkołą.
    W piątek, 17 listopada odbyła się główna uroczystość NASZEGO JUBILEUSZU, na którą przybyło wielu znamienitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas: W-ce Kurator  p. Dariusz Domański, Dyrektor Delegatury w Rybniku – p. Alicja Bartkowiak, poseł na Sejm RP – p. Krzysztof Gadowski, radny Sejmiku Wojewódzkiego – p. Bronisław Karasek, Przewodniczący Rady Powiatu – p. Eugeniusz Wala oraz radna – p. Romana Marcol, władze Gminy Godów: przewodniczący Rady Gminy – p. Antoni Tomas, z-ca przewodniczącego rady Gminy – p. Izabela Tomiczek, wójt Gminy Godów - p. Mariusz Adamczyk ...
  Opublikowane: 9 gru 2017, 23:59 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • TVT w szkole     Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego nagranego w naszej szkole w dniu 13 listopada 2017r. przez panią Dominikę Brzoza - Piprek.    Widzom życzymy miłego oglądania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w dniu 17 listopada br. - dzień otwarty.
  Opublikowane: 15 lis 2017, 04:00 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • 11 Listopada         Dzisiaj wielka jest rocznica –
 jedenasty listopada!…
 Tym, co zmarli za Ojczyznę,
 hołd wdzięczności Polska składa    10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie mogli uczestniczyć w nietypowej lekcji  historii, podczas której p. Z. Sosnecki przedstawili drogę, jaka wiodła pokolenia Polaków do upragnionej wolności.
  Opublikowane: 13 lis 2017, 13:18 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Msza święta - 90 lat         Dnia 8 listopada 2017 roku w Kościele parafialnym w Łaziskach uczestniczyliśmy w uroczystości Mszy św. Dziękczynnej za 90 lat działalności Szkoły Podstawowej w Łaziskach. W czasie Mszy świętej poprosiliśmy o błogosławieństwo Boże na dalsze lata pracy edukacyjno - wychowawczej oraz polecaliśmy miłosierdziu Bożemu zmarłych nauczycieli, pracowników i absolwentów.    Dziękujemy za obecność władzom Sołectwa, Gminy, Powiatu, Pocztom Sztandarowym, właścicielom i przedstawicielom sołeckich organizacji i firm, uczniom, rodzicom i mieszkańcom. Dziękujemy zespołowi śpiewaczemu „Kalina” za uświetnienie liturgii, a księdzu proboszczowi Antoniemu Brzytwie za przewodniczenie Mszy świętej i wygłoszenie kazania od serca i stworzenie świąteczno - rodzinnej atmosfery.    Jednocześnie informujemy, że uroczystości Jubileuszowe w szkole odbędą się 17 listopada br.. W godzinach od 16:00 - 19:00 będą drzwi otwarte naszej placówki dla wszystkich mieszkańców
  Opublikowane: 13 lis 2017, 08:34 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 254. Zobacz więcej »