Strona główna

Ogłoszenia

 • TVT w szkole     Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego nagranego w naszej szkole w dniu 13 listopada 2017r. przez panią Dominikę Brzoza - Piprek.    Widzom życzymy miłego oglądania. Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w dniu 17 listopada br. - dzień otwarty.
  Opublikowane: 15 lis 2017, 04:00 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • 11 Listopada         Dzisiaj wielka jest rocznica –
 jedenasty listopada!…
 Tym, co zmarli za Ojczyznę,
 hołd wdzięczności Polska składa    10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie mogli uczestniczyć w nietypowej lekcji  historii, podczas której p. Z. Sosnecki przedstawili drogę, jaka wiodła pokolenia Polaków do upragnionej wolności.
  Opublikowane: 13 lis 2017, 13:18 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Msza święta - 90 lat         Dnia 8 listopada 2017 roku w Kościele parafialnym w Łaziskach uczestniczyliśmy w uroczystości Mszy św. Dziękczynnej za 90 lat działalności Szkoły Podstawowej w Łaziskach. W czasie Mszy świętej poprosiliśmy o błogosławieństwo Boże na dalsze lata pracy edukacyjno - wychowawczej oraz polecaliśmy miłosierdziu Bożemu zmarłych nauczycieli, pracowników i absolwentów.    Dziękujemy za obecność władzom Sołectwa, Gminy, Powiatu, Pocztom Sztandarowym, właścicielom i przedstawicielom sołeckich organizacji i firm, uczniom, rodzicom i mieszkańcom. Dziękujemy zespołowi śpiewaczemu „Kalina” za uświetnienie liturgii, a księdzu proboszczowi Antoniemu Brzytwie za przewodniczenie Mszy świętej i wygłoszenie kazania od serca i stworzenie świąteczno - rodzinnej atmosfery.    Jednocześnie informujemy, że uroczystości Jubileuszowe w szkole odbędą się 17 listopada br.. W godzinach od 16:00 - 19:00 będą drzwi otwarte naszej placówki dla wszystkich mieszkańców
  Opublikowane: 13 lis 2017, 08:34 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Spotkanie z Policjantem     W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci klas pierwszych poznają drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic.    3 listopada w naszej szkole pan Policjant przedstawił i omówił zasady bezpieczeństwa obowiązujące pieszych i rowerzystów w ruchu drogowym. Uczniowie dowiedzieli się wiele ciekawych informacji na temat właściwego zachowania podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych i odpowiedniego oznakowania swojego ubioru oraz roweru po zmroku  Mamy nadzieję,  że wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach.
  Opublikowane: 6 lis 2017, 09:29 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Dzień Edukacji Narodowej     Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 r. Potocznie dzień ten nadal zwany jest "Dniem Nauczyciela".„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych.„Z okazji jakże ważnego święta,
chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia...
 By czasu starczyło na wszystko,
aby w sukcesy obrodziło,
a to co dobre na lepsze się zmieniło...
  Opublikowane: 11 paź 2017, 10:23 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 252. Zobacz więcej »