Strona główna

Ogłoszenia

 • Podziękowanie - Fundacja
  Opublikowane: przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Hymn Polski - 11.11 FILM
  Opublikowane: 9 lis 2018, 09:16 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • 12 listopada     12 listopada 2018 r. dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczychMinisterstwo Edukacji Narodowej informuje, że w związku z uchwaleniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustawy o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej poniedziałek, 12 listopada 2018 r. jest dniem wolnym od pracy.    W tym dniu w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Podstawa prawnaUstawa z dnia 7 listopada 2018 r. o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
  Opublikowane: 9 lis 2018, 01:13 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • English Vocabulary Genius! Konkurs wojewódzki     Dwie uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łaziskach, Aleksandra Potracka i Klaudia Tomala zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego konkursu z języka angielskiego "English Vocabulary Genius". Tam niestety nie udało im się zająć miejsca na podium, jednak sam fakt udziału w ścisłym finale jest już dużym sukcesem. Ola i Klaudia rywalizowały z ponad 200 uczniami z województwa śląskiego.     Za godne reprezentowanie szkoły serdecznie dziękujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach! English is fun!
  Opublikowane: 2 lis 2018, 12:52 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
 • Godała, godała... i wygrała!     Wielki sukces naszej uczennicy - Julii Wojtek. 27 października Julia uczestniczyła "37 Wodzisławskich Spotkaniach z Folklorem".     W kategorii "Gawędzenie do 15 lat" zajęła I miejsce i dodatkowo uczennica otrzymała WYRÓŻNIENIE przyznane przez pomysłodawcę imprezy - p. Irenę Sauer.         Gratulujemy naszej gawędziarce!
  Opublikowane: 30 paź 2018, 06:04 przez: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łaziskach
Wyświetlanie postów 1 - 5 z 286. Zobacz więcej »