Sport


Mistrzostwa ZSLog. w koszykówce ulicznej chłopców - 19.04.2018r

opublikowane: 19 kwi 2018, 22:58 przez Grzegorz Dorobek

X

3TS

1TL2

3TL2

4TAT

3TL1

2TLi

Punktacja

Miejsce

3TS

X

X

7

3

4

11

5

11

3

11

6

4

4p

IV

1TL2

3

7

X

X

1

10

1

8

1

11

4

4

1p

VI

3TL2

11

4

10

1

X

X

11

2

7

11

11

0

8p

II

4TAT

11

5

8

1

2

11

X

X

3

8

10

1

6p

III

3TL1

11

3

11

1

11

7

8

3

X

X

4

8

8p

I

2TLi

4

6

4

4

0

11

1

10

8

4

X

X

3p

V

Mistrzostwa Zespołu Szkół Logistycznych w Siatkówce chłopców

opublikowane: 17 kwi 2018, 01:11 przez Beata Kajzer

13.04.2018 rozegrane zostały finały Mistrzostw Zespołu Szkół Logistycznych w siatkówce chłopców

Komunikat końcowy:

I miejsce 2 TL1

Hubert Melka

Konrad Oruba

Kacper Baranowski

Jakub Piestrak

Damian Litwic

Piotr Kościelecki

Dawid Kaczmarczyk

Dawid Bębenek

II miejsce 4 TAT

Jakub Kryczka

Jakub Wojtczak

Maciej Mandzopulos

Mateusz Nyczka

Przemysław Kwiatkowski

Michał Rudowski

Leonardo Kubiak

III miejsce  4 TPS

Hubert Sokołowski

Wojtek Dubas

Paweł Malinowski

Rafał Dzitkowski

Mateusz Moczulski

Łukasz Tarka

Mateusz Horoszczuk

Arek Pawełczyk

GRATULUJEMY :)

Mistrzostwa Szkół Logistycznych w Siatkówce dziewcząt

opublikowane: 12 kwi 2018, 04:05 przez Beata Kajzer

12.04.2018 rozegrane zostały finały Mistrzostw Zespołu Szkół Logistycznych w siatkówce dziewcząt

Komunikat końcowy:

I miejsce 4 TAT/TP

Hajdasz Klaudia

Wiktorowicz Katarzyna

Hazubska Natalia

II miejsce 1TL1

Twardowska Martyna

Letki Emilia

Mojka Katarzyna

Kaleta Zuzanna

III miejsce 4 TLc

Pięta Vanessa

Wiącek Patrycja

Wilk Karolina

IV miejsce 2 TLi

Mokrzycka Natalia

Prośniak Marcjanna

Rogala Oliwia

GRATULUJEMY :)

Finał Strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w pływaniu chłopców i dziewcząt

opublikowane: 12 kwi 2018, 03:52 przez Beata Kajzer

14.04.2018 odbył się finał strefy Wrocławskiej Licealiady Młodzieży w pływaniu dziewcząt i chłopców
Zespół Szkół Logistycznych reprezentowali:
1. Dykij Dominika 4 TLb
2. Gawryłow Natalia 3 TL2
3. Liberacki Mateusz 4TLb
4. Laskowski Michał 4 TLc
5. Kubiak Leonardo 4 TAT
6. Maniewski Wojciech 3 TP
7. Matuszewski Maciej 2 TL1
8. Baranowski Kacper 2 TL1
9. Bialik Dawid 1TLi
10.Zając Michał 1 TLi

Klasyfikacja końcowa szkoły
V miejsce ZSL chłopcy
VII miejsce ZSL dziewczęta

Klasyfikacja indywidualna:
I miejsce 100 m stylem klasycznym Mateusz Liberacki
III miejsce 50 m stylem motylkowym Dominika Dykij

GRATULUJEMY :)

50. Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska-eliminacje szkolne.

opublikowane: 11 lut 2018, 07:12 przez Grzegorz Dorobek

    Wyniki szkolnych eliminacji 50. Olimpiady Krajoznawczej Dolnego Śląska 2017-2018 :
Do etapu międzyszkolnego konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie :
- Majka Norbert  kl.IV TPS
- Broda Norbert kl. IV TPS
- Szczegielniak Dominik kl. IV TPS
Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

opublikowane: 6 lut 2018, 11:49 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 6 lut 2018, 12:07 ]

    5.02.2018r. rozegrane zostały Mistrzostwa Zespołu Szkół Logistycznych w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.
Wystartowało 20 zawodników.
Klasyfikacja końcowa chłopców:
    1. Zaranek Bartłomiej    2TLi
    2. Wałowski Rafał          2TLi
    3. Mandzopulos Maciej  4TAT
    4. Regiec Damian          2TLi
    5. Deryło Patryk            3TL2
    6. Siarkowski Maciej      3TL2
    7...

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
    1. Drozd Anna             1TLi
    2. Musiał Oliwia           3TL1

    Gratulujemy!

Szkolny Klub Sportowy-zajęcia dodatkowe.

opublikowane: 31 sty 2018, 08:56 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 31 sty 2018, 10:49 ]

    W ramach projektu Szkolny Klub Sportowy zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, które odbywać się będą:
środy 15:00 - gry zespołowe (hala sportowa) lub ćwiczenia siłowe (siłownia)
środy 15:35 - samoobrona i sporty walki (02 sala sportów walki)
czwartki 15:35- samoobrona i sporty walki (02 sala sportów walki)
piątki 15:35 - gry zespołowe (hala sportowa) lub ćwiczenia siłowe (siłownia).
Organizatorem projektu jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Zebranie organizacyjne odbędzie się 2.02.2018r.(piątek) o godzinie 13.05 w hali sportowej.

Zapraszamy!!!


Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt.

opublikowane: 29 sty 2018, 07:22 przez Grzegorz Dorobek

    Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Zespołu Szkół Logistycznych w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt, które odbędą się 5.02.2018r od godz.10. Zgłoszenia uczestników do 2.02.2018.
       
Zapraszamy

Galeria zdjęć z Finałów III Memoriału Marka Leśniaka.

opublikowane: 2 sty 2018, 20:12 przez Grzegorz Dorobek

    Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczów finałowych oraz wręczenia nagród zespołowych oraz indywidualnych.
Fotorelację przygotował Norbert Broda 4TPS.

Klasyfikacja końcowa III Memoriału Marka Leśniaka.

opublikowane: 20 gru 2017, 11:36 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 28 gru 2017, 00:07 ]

1.     4 TPS
2.         1 TL2
3.         3 TS
4.         2 TLi
5.         4 TLC
6.         1 TL1
7.         1 TS
8.         3 TL2
9.         2 TS
10.        2 TL1
11.        3 TL1
12.        3 TP
13.        4 TAT
14.        4 TLB
15.        1 TLI
16.        3 KAE

Najlepszy zawodnik - Dubas Wojciech 4TPS
Najlepszy bramkarz - Hrycak Kacper 1TL2
Najlepszy strzelec - Dubas Wojciech 4TPS

                   https://imgur.com/a/S3sL3 
Gratulujemy zwycięzcom

1-10 of 46