Sport


Klasyfikacja końcowa II Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 26 kwi 2017, 03:26 przez Grzegorz Dorobek

Klasyfikacja końcowa II Memoriału Marka Leśniaka

 

1.          3 TPS

2.                     4 TLA

3.                     4 TLC

4.                     2 TS

5.                     2 TL2

6.                     3 TAT

7.                     3 TLA

8.                     2 TL1

9.                     1 TS

10.              1 TL1

11.              1 TPK

12.              3 TLC

 

Finały II Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 6 kwi 2017, 04:22 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 26 kwi 2017, 01:22 ]

Ćwierćfinały:

12.04.2017r.

      Godz. 12:20          4 TLC – 2 TL1          8:2

                   12:50         2 TL2 – 2TS               3:7

                                         13:20       3 TPS – 3 TLA             11:1

                                         13:50       4 TLA – 3 TAT             6:1

 

Półfinały:

19.04.2017r.

Godz. 11:00       4 TLC – 4 TLA         2:3

           11:50       3 TPS – 2TS               5:0

 

Finał:

21.04.2017r.

 

Godz. 15 00

3 TPS – 4 TLA    7:3

  

 

Terminarz II Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 31 mar 2017, 01:18 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 6 kwi 2017, 04:22 ]

Terminarz spotkań:

06.04.2017r.

godz. 10:00                 3 TPS - 4TLA

10:25                  3TLC - 1TS

10:50                  4TLC - 2TS

11:15                  3TLA -  1TL1

Grupy i terminarz spotkań II Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 13 mar 2017, 01:19 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 22 mar 2017, 08:05 ]

Grupa A:               Grupa B:               Grupa C:

1. 3 TPS                1. 4 TLC                1. 2 TL2

2. 1 TS                  2. 3 TLA                2. 1 TPK

3. 4 TLA                3. 2 TS                  3. 3 TAT

4. 3 TLC                4. 1 TL1                4. 2 TL1

Terminarz spotkań:

16.03.2017r.

        godz. 9:50                   2TL2 - 1TPK        4:0

                10:15               3TAT - 2TL1            4:2

                10:40                  3TPS - 1TS           4:0

                                                                                            11:05                  2TS -  1TL1         3:2

               11:30                  4TLA - 3TLC        3:1

               11:55                  4TLC - 3TLA           2:2

21.03.2017r.

 10:50                 2 TL2 - 2TL1    0:3 walkower

 11:15                 3TAT- 1TPK                    2:0

 11:40                 3TPS- 3TLC                   3:0

                                                                                 12:05                 2TS - 3TLA                     7:5

II Memoriał Marka Leśniaka.Mistrzostwa Szkoły w Futsalu!

opublikowane: 9 mar 2017, 06:10 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 9 mar 2017, 06:12 ]

Zgłoszenia drużyn klasowych zawierające:


  1. Wydrukowana lista zawodników.

  2. Deklarowany kolor koszulek z numerami. Kolejność wyboru koloru strojów zgodnie z kolejnością zgłoszeń do organizatora.

należy złożyć do 9.03.2017r. u organizatora.


Dnia 10.03.2017r o godz.12 30 w sali gimnastycznej zebranie kapitanów zgłoszonych drużyn na którym odbędzie się:

  • losowanie grup

  • weryfikacja strojów drużyn

Ze sportowym pozdrowieniem

Grzegorz Dorobek

Mistrzostwa ZS Nr 23 w tenisie stołowym.

opublikowane: 17 lut 2016, 01:57 przez Grzegorz Dorobek

    W dniu 19.02.2016r. od godziny 12 odbędą się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Chętnych zapraszamy do zapisywania się do piątku do 11:00.
    Zapraszamy!!!

Lecealiada chłopców w futsalu szkół ponadgimnazjalnych.

opublikowane: 15 lut 2016, 02:11 przez Grzegorz Dorobek

       W dniach 14-27.01.2016roku rozegrane zostały Mistrzostwa Wrocławia w piłce nożnej halowej chłopców. Zespół Szkół Nr 23 zajął 5 miejsce. W eliminacjach rozegrano 3 mecze grupowe:
 - ZS 23 - LO VII 3:2
 - ZS 23 - LO XV 4:0
 - ZS 23 - ZSTiE  4:2
baraż o awans do finału Wrocławia:

 - ZS 23 - LO VIII 3:2

    W finale Wrocławia w grupie B rozegraliśmy 3 mecze:

 - ZS 23 - LO X  0:2
 - ZS 23 - LO I   2:1
 - ZS 23 - LO IX 0:1

    Ostatecznie ZS 23 zajął 5 miejsce w Mistrzostwach Wrocławia.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. K. Gruszka        
2. P. Kiełbasa        
3. W. Brodala         
4. J. Białonoga
5. T. Czyżak
6. P. Rak
7. W. Dubas
8. Ł. Tarka
9. F. Fusek
10. B. Kuś
11. A. Wawrzykowski

Klasyfikacja strzelców I Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 14 gru 2015, 02:44 przez Grzegorz Dorobek

Klasyfikacja strzelców :



  1. Czyżak Tomasz 4TLA - 24 bramki

  2. Białonoga Jacek 3TLC - 13

    Rak Patryk 2TPS - 13

  3. Wawrzykowski Artur 1TL2 - 9

  4. Kuś Beniamin 2TLA - 8

    Tarnowski Maksymilian 3TLA - 8

    Jaworek Mateusz 4TLA - 8

    Więcek Krystian 1TL2 - 8

  5. Fuławka Kamil 3TLC - 7

  6. Dubas Wojciech 2TPS - 6

    Brodala Wojciech 3TLC - 6

    Tarka Łukasz 2TPS - 6

  7. Czajkowski Szymon 2TLC - 5

    Pyrka Bartłomiej 1TL2 - 5

    Pawełczyk Arkadiusz 2TPS - 5

  1. Bożek Daniel 3TLA - 4

    Jędrak Sebastian 2TLC - 4

    Chorzępa Kamil 2TLA - 4

Klasyfikacja końcowa I Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 14 gru 2015, 01:36 przez Grzegorz Dorobek


Klasyfikacja końcowa I Memoriału Marka Leśniaka - Mistrzostw Szkoły w Futsalu 2015/2016r:


                1. 2 TPS

                2. 3 TLC

                3. 4 TLA

                4. 1 TL2

                5. 3 TLA

                6. 2 TLA

                7. 3 TLB

                8. 1 TS

                9. 2 TLC

                10. 1 KAE

                11. 2 TLB

                       12. 2 TAT

Najlepszy bramkarz – Krzysztof Gruszka 4 TLA


Najlepszy strzelec – Tomasz Czyżak 4 TLA (24 bramki)

Faza pucharowa I Memoriału Marka Leśniaka

opublikowane: 9 gru 2015, 01:41 przez Grzegorz Dorobek   [ zaktualizowane 14 gru 2015, 02:31 ]

Faza Pucharowa I Memoriału Marka Leśniaka - Mistrzostw w Futsalu Zespołu Szkół nr 23 we Wrocławiu.

Ćwierćfinały:

Poniedziałek 7.12.2015


                                                                         2 TPS - 3 TLA 4-3

                                                                         1 TL2 - 3 TLB 6-2

                                                                        Wtorek 8.12.2015


                                                                         3 TLC - 1 TS 5-3

                                                                         4 TLA - 2 TLA 13-4

Półfinały:

Czwartek 10.12.2015



                                                                         2 TPS - 1 TL2    8-4

                                                                         4 TLA - 3 TLC   4-5

                                                                                Finały:

                                                                    Piątek 11.12.2015

                       Mecz o 3 miejsce    4 TLA - 1 TL2    4-1

            Finał !!!                    2 TPS- 3 TLC    4-3       


Mecze rozgrywane 2x12', przerwa 1'. W przypadku remisu konkurs rzutów karnych.




1-10 of 27