Strona główna

Witamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, gości, którzy chcą odwiedzić stronę elektryków i elektroników Zespołu Szkół nr1 w Olkuszu. Umieściliśmy na niej wszystkie ważne informacje dotyczące dwóch kierunków kształcenia w naszej szkole: technik elektryk i technik elektronik.

Uczniowie naszej szkoły!

Korzystajcie z materiałów dydaktycznych, które wykorzystacie do przygotowania się i realizacji ćwiczeń na pracowniach. Macie tu również linki do strony na Facebooku oraz Platformy Moodle, na której znajdziecie różne quizy przedmiotowe, zestawy pytań egzaminacyjnych i wiele innych.

Uczniowie szkół gimnazjalnych!
Nie wiecie w jakim kierunku zawodowym pójść ? Przyjrzyjcie się naszym propozycjom: technik elektryk i technik elektronik. To zawody, po których zawsze znajdziecie pracę. Na tej stronie rozjaśniamy wszystkie Wasze wątpliwości.

Rodzice!

Chcecie pomóc Waszym nastolatkom w wyborze szkoły? Nie chcecie żeby najbliższe lata ich życia zostały zmarnowane? Kończąc technikum w naszej szkole możecie być pewni, że zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności, które będą ich wizytówką na rynku pracy.

Goście odwiedzający naszą stronę!

Zobaczcie namiastkę tego, jak funkcjonuje jedyna w naszym powiecie szkoła, kształcąca elektryków i elektroników. Zobaczcie, jakie wyniki osiągają uczniowie na egzaminach zawodowych. Naprawdę warto polecać tę szkołę!

Kadra pedagogiczna Zespołu Szkół nr1 w Olkuszu