Zprávy Plzeň - archiv roku 2016


 


plzen.cz - šéfredaktorka Iva Kokešová

Šéfredaktorka:

Iva Kokešová

kokesova@plzen.czJsme tu pro Vás: Na portálu PLZEN.CZ naleznete téměř vše o dění v Plzni i v Plzenském kraji i celém regionu plzeňska. Přinášíme ucelený obraz o veškerém dění kolen Vás - denně aktuální zpravodajství - zprávy, která Vás zaujmou.


Plzen.cz Sales  manager: Tereza Grätsch

Sales  manager:

Tereza Grätsch

Tel.: 606 642 454

tereza.gratsch@plzen.cz
plzen.cz sales manager Jitka Irová

Sales manager:

Jitka Irová

Tel.: 730 182 577´

irova@plzen.cz
Video studio v Plzni

Promo video Plzeň – video studio v Plzni na Borech. Tvorba moderních webových stránek. WFB Media & Alfa – Omega servis SEO služby Plzeň. Tvorba webových prezentací. Fotografie nejen pro webové stránky. Fotografické práce. Fotografie produktů, výrobků, fotodokumentace akcí i provozoven, fotografie interiérů i exteriérů. Výroba reklamních bannerů. Servis webových stránek, nejen v Plzni a okolí. Webdesign.
WFB Media to je v Plzni – internetový marketing nejen pro firmy ale i Promo Video studio a Webové studio.

Youtube, Facebook, Twitter a další sociální sítě způsobili v posledních letech doslova převrat na internetu. Uvědomili jsme si, že sledování videa na PC, tabletech, ale hlavně na mobilních telefonech nám otevírá velké možnosti. Proto natáčení videí pro komerční účely se stalo naší hlavní činností. Ukázalo se, že je to nejlepší způsob, jak atraktivním způsobem zviditelnit firmu či osobnost, a to za použití rozumných finančních prostředků.

Tvorba webových stránek Plzeň