Město her aneb Prázdniny na Boleváku

Plzeň.cz - Nejlepší adresa ve městě

Tradiční akce v Plzni "Město her aneb Prázdniny na Boleváku" se opět chystá i v roce 2019 - kvalitní hudba i další doprovodné akce. Tak to zajisté bude opět vypadat. Dorazí opět několik tisíc návštěvníků?

Město her aneb Prázdniny na BolevákuMěsto her aneb Prázdniny na Boleváku

Město her aneb Prázdniny na Boleváku - program akce 2018

Tradiční akce Město her aneb Prázdniny na Boleváku se chystá už na sobotu 21. července 2018....

https://sites.google.com/site/zpravodajskyportalplzen/akce-v-plzni-a-kalendar-udalosti-plzen/bolevecke-plazohrani-aneb-prazdniny-na-bolevaku/Atraktivn%C3%ADm%20hostem%20akce%20M%C4%9Bsto%20her%20aneb%20Pr%C3%A1zdniny%20na%20Bolev%C3%A1ku%20bude%20jist%C4%9B%20i%20rocker%20Milo%C5%A1%20Dodo%20Dole%C5%BEal.jpg

Tradiční akce v Plzni „Město her aneb Prázdniny na Boleváku“ se opět chystá – kvalitní hudba i další doprovodné akce. Tak to zajisté bude opět vypadat. Dorazí opět několik tisíc návštěvníků?

Město her aneb prázdniny na  Boleváku

Město her aneb Prázdniny na Boleváku

Tradiční akce Město her aneb Prázdniny na Boleváku se chystá na sobotu 21. července 2018. Hlavními hvězdami programu, určeného pro celou rodinu, budou Tonya Graves, Bára Zemanová, Imodium nebo Miloš Dodo Doležal.

AKTUÁLNÍ INFORMACE o akcí Město her aneb Prázdniny na Boleváku >>> Město her aneb Prázdniny na Boleváku aktuální letošní program


Chystá se několik skvělých koncertů. Těšte se na Tonyu Graves, nezaměnitelný hlas skupiny Monkey Business a bigbandového New Orchestra of Dreams. Tonya se narodila v roce 1969 v Americe a od roku 1995 žije v Praze.

Neméně poutavé bude vystoupení rockové zpěvačky Báry Zemanové a jejího bandu. Vystoupí i Imodium, skupina založená v roce 1999 v Broumově. Kapela má na svém kontě i několik hudebních ocenění a loni vydali album Element.

Atraktivním hostem akce Město her aneb Prázdniny na Boleváku bude jistě i rocker Miloš Dodo Doležal, ústřední postava party muzikantů, která v roce 1993 vytvořila projekt Zemětřesení k poctě Jiřího Schelingera. Při příležitosti 25. výročí založení projektu vydali novou desku a ohlásili návrat na koncertní pódia.
Na pláži Boleveckého rybníka bude k zakoupení v průběhu celého dne bohaté občerstvení. Vstupné na akci je 25 Kč, děti do 110 cm v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Z důvodu očekávané vysoké návštěvnosti akce, doporučuje pořadatel využít městskou hromadnou dopravu, abyste předešli problémům s parkováním. Přímo u rybníka staví autobusy č. 30 a 20.

Město her - prázdniny na Boleváku
ą
Bohumír Průcha,
12. 7. 2018 3:40
Comments