Zprávy Plzeň - Plzeňský kraj - region Plzeň


Současnou rozlohu má Plzeň od 1. ledna 2003, kdy se k ní připojily do té doby samostatné obce Lhota a Malesice, které se zároveň staly novými městskými obvody. Od té doby město Plzeň sestává z deseti městských obvodů,[13] největší z nich jsou obvody 1 až 4, které se skládají z několika původních městských částí.

Plzeň 1 – Bolevec a část katastrálního území Plzeň
Plzeň 2 – Slovany: katastrální území BožkovBručnáHradiště u Plzně, Koterov a část katastrálního území Plzeň
Plzeň 3 – DoudlevceRadobyčiceSkvrňanyValcha a část katastrálního území Plzeň
Plzeň 4 – BukovecČervený Hrádek u Plzně, DoubravkaLobzy  a Újezd
Plzeň 5  – Křimice: část katastrálního území Křimice a část katastrálního území Radčice u Plzně
Plzeň 6  – Litice: katastrální území Litice u Plzně
Plzeň 7  – Radčice: část katastrálního území Radčice u Plzně a část katastrálního území Křimice
Plzeň 8  – Černice: katastrální území Černice
Plzeň 9  – Malesice: katastrální území Malesice a Dolní Vlkýš
Plzeň 10 – Lhota: katastrální území Lhota u Dobřan 

Zprávy z plzeňských městských obvodů: Městský obvod Plzeň: ÚMO Plzeň1ÚMO Plzeň2ÚMO Plzeň3ÚMO Plzeň4,….


Zprávy a informace z plzeňských městských obvodů: Městský obvod Plzeň: ÚMO Plzeň

Plzeňský kraj

Informace


Politika

Politika

AKCE v Plzeňském kraji? Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzeňském kraji naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.

Akce v Plzni


FOTOGALERIE Z PLZNĚ  >>> FRESH FESTIVAL PLZEŇ  >>> KAM NA VÝLET   >>> KONCERTY V PLZNI   >>> MĚSTO HER ANEB PRÁZDNINY NA BOLEVÁKU  >>> RESTAURACE PLZEŇ - FRESH FESTIVAL 2015   >>> ROCK FOR PEOPLE EUROPE PLZEŇ  >>> TOP NABÍDKY PLZEŇ

Fotogalerie z akcí a událostí v Plzni

Fotogalerie z akcí a událostí v Plzni

Sportovní zprávy - fotbal Plzeň

>>> VŠE O FOTBALU V PLZNI >>>VIKTORIA PLZEŇ - FOTBALOVÁ LIGA Fotbal Plzeň

Plzeň hokej

Házená Plzeň

Auto - moto - informace

Katalog firem PlzeňZprávy z Plzně a Plzeňského kraje

 • Plzeňské aktuální zprávy – zprávy Plzeň aktuálně – zpravodajství Plzeň – Zpravodajský portál plzen.cz. VŽDY AKTUÁLNĚ.  |  Zprávy Plzeň |

 Zpravodajský portál PLZEN.CZ: Kulturní a společenské akce v Plzni, sportovní informace, aktuální zprávy, polední menu z plzeňských restaurací a mnohem více. Zpravodajský portál PLZEN.CZ Vám přináší denně aktuálně mnoho zajímavých informací z kulturního a společenského života v Plzni i regionu Plzeň. Zpravodajský portál PLZEN.CZ je tu pro Vás: Na portálu PLZEN.CZ naleznete téměř vše o dění v Plzni, Plzenském kraji a z plzeňského regionu. Přinášíme ucelený obraz o veškerém dění kolen Vás – denně aktuální zpravodajství – zprávy, která Vás zaujmou. 

 • AKCE v Plzni?  Kulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzni naleznete aktuálně na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.

 • TOP 10 akcí v Plzni? Nejvýznamnější akce v Plzni? Nejvýznamnější kulturní, společenské, sportovní, gastronomické akce pořádané v Plzni naleznete vždy aktuálně v podrobných zpravodajských reportážích na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.

 • AKCE v Plzeňském krajiKulturní, společenské, sportovní, gastronomické a jiné významné i méně významné akce pořádané v Plzeňském kraji naleznete na informačním zpravodajském portálu plzen.cz.

 • Nabídka práce v Plzni a okolí. Pracovní příležitosti – volná pracovní místa Plzeň. >>> Nabídka práce v Plzni

https://sites.google.com/site/zpravodajskyportalplzen/home/Nab%C3%ADdka%20pr%C3%A1ce%20Obchodn%C3%AD%20z%C3%A1stupce.jpg

 • Aktuální TOP nabídky a prodejní akce firem v Plzni. Auto-moto – Cestování – Kultura – Ostatní – Reality – Restaurace – Slevy – Služby – Vzdělání – Zdraví a styl. >>> Top nabídky

 • Polední menu restaurací v Plzni. Kam na oběd v Plzni. Restaurace Plzeň. >>> Polední menu


Kategorie zpráv a informací:   

|  Zprávy Plzeň |  
  Zprávy Plzeň: zpravodajství z Plzeňského kraje a regionu Plzeň. Kulturní, politické, sportovní aktuální nejnovější zprávy o událostech a akcích v Plzni. 

  |  Aktuálně |
  Plzeňské aktuální zprávy – zprávy Plzeň aktuálně – zpravodajství Plzeň – Zpravodajský portál plzen.cz. VŽDY AKTUÁLNĚ.
   
  Zpravodajství z Plně a Plzeňského kraje i regionu Plzeň. Zprávy z Plzně. Zprávy Plzeň. Aktuální informace ze živote a dění Plzeňského kraje i krajského města Plzně.  
   
   Z Plzně  |   
  Zprávy Plzeň. Zprávy z Plzně. Ucelený přehled zpráv z Plzně i regionu Plzeň.  
   
  Z regionu |
  Zpravodajství z regionu Plzně. Aktuální regionální zprávy Plzeňského kraj.  
   
  Kultura |
  Kultura v Plzni? Na zpravodajském portálu plzen.cz naleznete aktuální informace a zpravodajské články o probíhajících společenských kulturních akcích v Plzni i regionu Plzeň. AKCE V PLZNI – vikendove, sportovní, společenské, kulturní, zábavní, gastronomické i kompletní kalendář akcí.

  | Sport | 
  Sportovní zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Fotbal, hokej, házená, tenis, golf, vodní sporty, lyžařské sporty, atletika, sálové sporty, …. Vše ze sportu.  

  Politika | 
  Politické události v Plzni i regionu Plzeň? Na zpravodajském serveru plzen.cz naleznete vždy aktuální politické zprávy. Informace z politického života Plzeňského kraje. Jak žijí politici? Záměry a programy politiků i politických stran.  
   
  KRIMI PLZEŇ. Krimi zprávy z Plzně i regionu Plzeň. Krádeže, vloupání, přepadení, vraždy, násilné trestné činy, podvody, trestné činy, zpronevěra, ublížení na zdraví, znásilnění, vyhýbání se vězení a trestu, odhalování drogových výrobců, stíhání drogových dealerů. LOUPEŽE, PŘEPADENÍ, ÚTOKY, TRESTNÉ ČINY, DROGY, DOPRAVNÍ NEHODY, NÁSLEDKY POŽITÍ ALKOHOLU ….
  Krimi zprávy. Plzeňské i krajské krimi zprávy – vždy aktuálně na zpravodajském portálu plzen.cz.  
   
  Černá kronika v Plzni – Plzeň: Smutné zprávy z Plzně i Plzeňského kraje. Požáry. Následky tragických událostí. Dopravní nehody se zraněním. Dálniční neštěstí, srážky chodců s auty, tragická úmrtí osob, zranění občanů. Bohužel i vše o dopravních nehodách motorkářů o jejich zranění i úmrtí. Tragické prožitky spoluobčanů. Zprávy o událostech, které se neměly stát.

  FC Viktoria Plzeň – výsledky a zajímavosti z ligových zápasů na domácím fotbalovém hřišti v Plzni i na fotbalových hřištích soupeřů. Jak se daří nejen ve fotbalové lize fotbalovému klubu FC Viktoria Plzeň – Viktoriánům? Jak žije fotbalový klub? ZPRÁVY – ZÁPASY – INFORMACE – Fotbal Plzeň. 
   
  Hokej Plzeň |   
  Hokejové dění v Plzni. Výsledky hokejových zápasů HC Škoda Plzeň – Indiánů z Plzně. Sportovní zprávy z hokejového prostředí. Hokejbalisti v Plzni. Vše o hokejbalu.

  Extraligový M.A.T. Plzeň. Výsledky utkání, informace ze života házenkářského klubu. Vše o házené.   
   
  Zoologická a botanická zahrada v Plzni. Zoo Plzeň – nová vzácná mláďata a přírůstky. ZOO Plzeň – akce a události Zoologické zahrady v Plzni. AKTUÁLNÍ novinky a akce v Zoo Plzeň i informace o Zoo vláčku – atrakci v Plzni.

  Jak žije „Plzeňský Prazdroj“? Plzeňský Prazdroj získal nejvyšší ocenění v soutěži Top odpovědná firma 2015, loni ho navštívilo 600 tisíc lidí. Letos se očekává ještě více. Může se pochlubit novou internetovou prodejnou. Převzal cenu za image. Zvítězil v kategorii Ceny veřejnosti. Navštivte muzeum pivovarnictví Plzeňského Prazdroje v Plzni. Na portálu plzen.cz naleznete informace na téma: AKCE v Prazdroji i novinky v Prazdroji. 
   
  Pohled na náměstí Republiky v Plzni.

  FOTOGALERIE 
  Aktuální fotografie z akcí a událostí. Fotogalerie z událostí a akcí Plzni. Sportovní, kulturní, aktuální fotogalerie z Plzně.

  Plzeň na videu |  
  Videoreportáže od našich video reportérů.

  Interaktivní mapa pro možnost vyhledání informací o zajímavých místech města Plzně Mapa Plzně a okolí s možností vyhledání místa pouze zde zadejte vyhledávaný objekt na mapě

  AKCE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ:

  Chcete u nás efektivně inzerovat? Zviditelnit Vaši firmu formou banneru nebo zápisu v katalogu firem?

  Kontaktujte naše obchodní zástupce.

  Web – Foto – Media – SEO - VIDEO: Alfa – Omega servis & spol.

  Web – Foto – Media – SEO: Alfa – Omega servis & spol.

  Promo video Plzeň – video studio v Plzni na Borech. Video produkce. Tvorba moderních webových stránek. Alfa – Omega servis & spol. SEO služby Plzeň. Tvorba webových prezentací. Fotografie nejen pro webové stránky. Fotografické práce. Fotografie produktů, výrobků, fotodokumentace akcí i provozoven, fotografie interiérů i exteriérů. Výroba reklamních bannerů. Servis webových stránek, nejen v Plzni a okolí. Webdesign. Natočení svatebních i maturitních videonahrávek.

  Internetový marketing, zviditelnění firem, výrobků, nabídek, akcí i událostí na internetu nejen v Plzni a okolí: Internetový marketing nabízí nekonečně mnoho možností pro zviditelnění jakékoliv zajímavé nabídky. Chcete využít služeb internetového marketingu? Tel: 777 857 022

  >>> Alfa - Omega servis >>> SEO Plzeň  >>> Internetový ON-line Marketing 

  >>> WEB  - FOTO - MEDIA - SEO - VIDEO - MARKETING - Alfa - Omega servis  & spol. 

  https://seoplzen.files.wordpress.com/2018/05/marketing-plzec588.jpg  ą
  Bohumír Průcha,
  12. 7. 2018 3:46
  Comments