Aktualności

Klauzula informacyjna


Nasza główna strona: http://www.zpojurkow.gminadobra.plW związku z decyzją ministra edukacji zawieszamy zajęcia w Zespole Placówek Oświatowych w Jurkowie od 12 marca do 25 marca 2020 roku.

12 i 13 marca rodzice, którzy nie mogą zorganizować opieki, mogą przysłać dzieci na zajęcia opiekuńcze. W tych dniach szkoła zapewni im opiekę. 

Bliższe informacje można znaleźć na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

koronawirus


Nasza szkoła na facebook'u

Dowóz uczniów

Wirtualna wycieczka po naszej szkole - film zrealizowany przez uczniów.„SĄDNY DZIEŃ” W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH 

Dnia 27.02.2020 roku w klasie 5 ZPO w Jurkowie odbyła się rozprawa sądowa z powództwa zarażonej ludzkości, przeciwko bakteriom chorobotwórczym, niszczącym żywność, przedmioty i budynki. 

więcej>>UDZIAŁ W MOBILNYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM

24.02.2020 r. klasy 1-3 oraz grupy starsze brały udział w pokazie popularnonaukowym zorganizowanym przez Małopolskie Centrum Nauki COGITEON. Animatorzy w oryginalny sposób zaprezentowali doświadczenia, angażując do wspólnego działania i zachęcali do samodzielnego eksperymentowania.

   więcej>>                    D.Z.
KUP PLUSZAKA ZA PIĄTAKA

 pod taką nazwą odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna dla Marysi Miąsko.

W dniach od 10.02 do 18.02.2020r uczniowie i pracownicy naszej szkoły przynosili swoje pluszaki  i kupowali inne w kwocie 5zł. Wszyscy chętnie się zaangażowali, pieniążki do puszeczki wrzucali i maskotkami się wymieniali :)

14.02.2020 kiermasz poprowadził Samorząd Uczniowski, który sprzedawał przeróżne serduszka-drewniane, lniane, gipsowe, lawendowe. Zebrane pieniążki również przeznaczył na akcję dla Marysi Miąsko. W sumie, po połączeniu sił, serc i pieniędzy zebraliśmy kwotę w wysokości 1508 zł. Pieniążki zostały wpłacone na Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej, którego podopieczną jest Marysia.

Dziękujemy Uczniom, Rodzicom i pracownikom szkoły :)    RAZEM DLA MARYSI

 

                                                                                                                                                                                 Beata Sporek

Ċ
Jurków Szkoła,
2 paź 2017, 06:24