HOME

Witamy serdecznie w witrynie internetowej
Zespołu Muzycznego THE BEST z Katowic
Tą jakże skromną ;) nazwę "The Best" wymyślili nam uczestnicy studniówki w II LO w Mysłowicach. Nazwa "The Best" jest stosowana do weselnego składu 3- lub 4-osobowego. Jesteśmy także  znani w składzie 2-osobowym jako "Los Kawalerkos" w Katowicach i "Remiki"  w Mysłowicach.

Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną grupą muzyczną.

Oferujemy oprawę muzyczną wesel, imprez okolicznościowych, eventów, festynow i zabaw tanecznych na wysokim poziomie i w zróżnicowanym repertuarze (rock, rythm and blues, reggae, standard jazz, country, pop, latino, disco dance, disco polo, biesiada, góralskie, śląskie itd).

Żywe wokale (męski i damski), żywe gitary (elektryczna i akustyczna). Opcjonalnie saksofon i klarnet. Reszta (perkusja, bas, klawisze i dęciaki) z keyboradu (instrumentu klawiszowego).

Prowadzimy zabawy i konkursy. 

Posiadamy dobrej klasy nagłośnienie, oświetlenie sceniczne oraz dodatkowe gadżety.
Podstawowy skład 3 osobowy:
  • Remigiusz (Remo) - śpiew i keyboard, prowadzenie, były wokalista zespołów rockowych w Mysłowicach, uczestnik programów telewizyjnych "Szansa na Sukces" (TVP 2, 1998) i "Zostań Gwiazdą" (TVN, 1998)
  • Józef (Dżozef) - gitara elektryczna, gitara akustyczna, kierownik zespołu, były dyrygent, aranżer i kapelmistrz big bandu i orkiestry Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych MSW w Katowicach
  • Klaudia - śpiew, uczestniczka przesłuchań w ciemno w programie telewizyjnym "The Voice of Poland" (TVP 2, jesień 2015).
Na Państwa życzenie 3-osobowy skład zespołu może być rozszerzony na 
4-osobowy, to znaczy z saksofonisą (gra na saksofonie, klarnecie i latynoskich instrumentach perkusyjnych) albo z drugą wokalistką.

Możliwe także wyprowadzenie pary młodej z domu w składzie: akordeon, gitara akustyczna, taburyno i opcjonalnie saksofon.

Wesele standardowo w granicach 11 godzin z możliwością przedłużenia.

Ewentualne poprawiny w granicach 6 godzin z możliwością przedłużenia.