HOME

Witamy serdecznie w witrynie internetowej
Zespołu Muzycznego THE BEST z Katowic
Jesteśmy profesjonalną i doświadczoną grupą muzyczną.

Oferujemy oprawę muzyczną wesel, imprez okolicznościowych, eventów, festynow i zabaw tanecznych na wysokim poziomie i w zróżnicowanym repertuarze (rock, rythm and blues, reggae, standard jazz, country, pop, latino, disco dance, disco polo, biesiada, góralskie, śląskie itd).

Żywe wokale (męski i damski), żywe gitary (elektryczna i akustyczna). Opcjonalnie saksofon i klarnet. Reszta (perkusja, bas, klawisze i dęciaki) z keyboradu (instrumentu klawiszowego).

Prowadzimy zabawy i konkursy. 
Posiadamy dobrej klasy nagłośnienie, oświetlenie sceniczne oraz dodatkowe gadżety.

Wesele standardowo w granicach 11 godzin (10+1) z możliwością przedłużenia.
Ewentualne poprawiny w granicach 6 godzin z możliwością przedłużenia.
Podstawowy skład 3 osobowy:
  • Remigiusz (Remo) - śpiew i keyboard, prowadzenie, były wokalista zespołów rockowych w Mysłowicach, uczestnik programów telewizyjnych "Szansa na Sukces" (TVP 2, 1998) i "Zostań Gwiazdą" (TVN, 1998)
  • Józef (Dżozef) - gitara elektryczna, gitara akustyczna, kierownik zespołu, były dyrygent, aranżer i kapelmistrz big bandu i orkiestry Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych MSW w Katowicach
  • Klaudia - śpiew, uczestniczka przesłuchań w ciemno w programie telewizyjnym "The Voice of Poland" (TVP 2, jesień 2015).
Na Państwa życzenie 3-osobowy skład zespołu może być rozszerzony na 4-osobowy, to znaczy z saksofonisą (gra na saksofonie, klarnecie i latynoskich instrumentach perkusyjnych) albo z drugą wokalistką.

Możliwe także wyprowadzenie pary młodej z domu w składzie: akordeon, gitara akustyczna, tamburyno i opcjonalnie saksofon.