Home

Шановні пані та панове!
Ви зараз є на веб-сторінці телефону довіри ЖИВИЦЯ і нам дуже приємно, що Ви завітали до нас. Напевно, у Вас є запитання (пропозиція, проблема, яка потребує негайного вирішення) до нас?
Ми готові Вам допомогти!

Ви зробили вірний і, можливо, не дуже легкий крок - попросили допомоги. Допомоги у професійних рятівників, психологів-консультантів, які працюють з вами на відстані. Між нами лише телефон або інтернет!
Отже, чому варто подзвонити (написати) нам?
 1. тому що це не лише спілкування, якого, можливо, Вам бракує, а також - це спілкування з фахівцями, які готувалися до подібного спілкування! Ми фахівці зі спілкування!
 2. у Вас є контроль над ситуацією спілкування з оператором ЖИВИЦІ: Ви завжди можете зупинити спілкування з телефонним консультантом, першими поклавши слухавку! Але, за потреби, Ви можете знову подзвонити нам і ми радо поспілкуємося з Вами знову!
 3. дзвінок до нас є абсолютно анонімним.
 4. наше спілкування є конфіденційним і не записується.
Відомо, що сучасна людина постійно стикається з різними стресовими ситуаціями, які, іноді, призводять до станів відчаю, безпорадності, безвихіддя, суму та журби, астенії та апатії тощо. Особливо це знайомо:
 • мешканцям великих міст,
 • фахівцям спеціальностей типу "людина-людина" (лікарям, юристам, психологам, соціальним працівникам),
 • дітям та підліткам, вагітним та жінкам-одиначкам або багатодітним,
 • людям із хронічними захворюваннями та невиліковно хворим (а також їхнім родинам),
 • людям, які пережили трагічні (травматичні) події власного життя (смерть близької людини, полон, психотравматичні події, ветерани, свідки трагедій тощо),
 • бідним, зубожілим, пристарілим, пенсіонерам, самотнім, покинутим тощо,
 • тим, хто має неподілене кохання, кого покинув шлюбний партнер, хто переживає зраду коханої людини, сімейний дистрес та непорозуміння.
Очевидно, що багато з нас переживають кризу та/або стрес, конфлікт, фрустрацію, психотравму. Отже, нам терміново потрібна допомога, особливо психологічного ґатунку. Отримавши такої допомоги людина може "випростатися на ноги" і рушити далі по життю...
А деколи допомагає просто інформація, яку людина в стані кризи просто не бачить. Для цього треба так званого попутника - людини, яка є поруч та може Вас почути, навіть, не маючи можливості позичити Вам грошей, або піти за Вас у соціальну установу, або... або... або...

Ось для цього і створюються усім відомі телефони довіри, служби невідкладної психологічної допомоги та гарячі лінії. Чи не найголовнішою, на наш погляд, функцією таких соціальних пунктів порятунку є:
 • допомогти словом, самою своєю присутністю біля стражджаючої людини,
 • можливість для такої людини виговоритися, поділитися розпачем, смутком або горем,
 • зняти психологічну, не вимовлену нікому напругу, що накопичилася,
 • допомога, розрада у вирішенні існуючої проблеми тощо,
 • але, головно, - реальність - у Вашій біді є, можливо, декілька рішень, а, навіть, якщо вихід є лише один - як його  прийняти і пережити свою кризу, аби жити далі. Життя бо є дарунок Бога!

Отже, ласкаво просимо до нашої психологічної служби! Наша психологічна розрадниця, порадниця, ПОРАДНЯ вислухає Вас, розрадить, допоможе!

Наша ЖИВИЦЯ заживляє, зцілює, оживляє!

Етичні норми ТД ЖИВИЦІ

опубліковано 24 лист. 2013 р., 08:23 Оператор ЖИВИЦІ   [ оновлено 24 лист. 2013 р., 08:31 ]

    Международные нормы, принятые Генеральной Ассамблеей Международной федерации телефонной экстренной помощи (IFOTES, Израиль, июль 1994 г.):

    1. Экстренные телефонные службы доступны в любое время для любого желающего обратиться к ним независимо от возраста, пола, религии или национальности.
    2. Все звонящие имеют право быть выслушанными и право на уважение независимо от их верований, убеждений или выбора.
    3. Слушание производится экстренной телефонной службой в духе доброжелательности и открытости по отношению к звонящему.
    4. Детали всех звонков, особенно касающиеся частной жизни звонящих, остаются абсолютно конфиденциальными.
    5. Звонящие и слушающие имеют право оставаться анонимными.
    6. Слушающие являются добровольцами, отобранными, прошедшими обучение и работающими под наблюдением супервизий для того, чтобы постоянно улучшать качество слушания.
    7. Слушающие не просят у звонящего никакого вознаграждения.

Источник: Материалы XIII Международного конгресса Международной федерации телефонной экстренной помощи (IFOTES), 10—15 июля 1994 г., Иерусалим, Израиль // Вестник РАТЭПП. — 1995. — Вып. 1. — С. 4—20.

1-1 of 1